3 geceden beri..

gözde

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar,3 geceden beri rüyamda cin görüyorum ve inanılmaz bir korkuyla uyanıyorum.!!!Nedir bu ?? Ne yapmalıyım??
Yardım edin..

KURTT

Kayıtlı Üye
İlginçtir,ben de 3 gün üst üste hemen hemen aynı rüyayı görüyorum. Yani,konu aynı,hep yurt dışına gidiyorum çalışmaya.Orada gerekse dil,gerekse kalacak yer sorunlarıyla uğraşıyorum..

bloodlife

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar,3 geceden beri rüyamda cin görüyorum ve inanılmaz bir korkuyla uyanıyorum.!!!Nedir bu ?? Ne yapmalıyım??
Yardım edin..

Abdest alarak yat.
Tekrar görüyorsan,abdest al Felak,Nas ,Ayet el kürsüyü okuyarak yat.
Eyer halen geçmediyse telaffuzuna dikkat et.
Telaffuzumdan eminim,tekrar tekrar görüyorum diyorsan
namaz kılmayı dene,mümkünse 5 vakit.
Bunlara rağmen halen cinler seninle uğraşıyorsa senin ya da ailenin üzerinde bir şeyler vardır onun tespitini yapman çok önemli

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
Rüyada cin görmek demek "cin"in kendisini gördün demek değildir biliyorsunuz. Rüyaları bilinçaltının sembollerle ifade edilmesi diye düşünecek olursak rüyanızdaki cinin gerçekte neyi temsil ettiğini bulmaya çalışın derim. Gerçekte belki birisinden veya bir olaydan vs. vs. vs. ürküyorsunuz.
bunun dışında cinler konusuyla vs. konularla da şu günlerde ilgileniyorsanız elbette ürkmüş olabilirsiniz. bunun içinde maneviyatınızdan emin olun kendinize güvenin bazı ark. da belirtmiş dua okuyun ve onları yaşamınızda istemediğinizi kesin bir dille ifade edin. korkular düşük negatifleri çeker. korkular aurada delikler açar.

rüyalar konusunda bir çok kaynak var.

gözde

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim arkadaşlar..