Rüya

reidikonto

Kayıtlı Üye
Ben genelde rüyalarımı kontrol edebiliyorum.Dün gece rüyamda çok kalabalık bir ortamdaydım.Kim kimdir nedir bilmiyorum. Birisi geliyor yanıma ve beni yatağa uzandırıyor.Ve koluma serum takılıyor. Sonra uyandım.Gün boyunca hiç farkında olmadığım bir şeyin farkına vardım. Elime baktığımda rüyamda serum takıldığı yer aynen gerçekten de takılmış gibi iz olduğunu gördüm. Bu nasıl oluyor. Ben rüyalarla çok ilgilenirim iyide bilirim ama tabi aciz olduğumuz yerlerde oluyor mesela ben buna bi anlam veremedim böyle bir şey nasıl oluyor.Bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.

scorpion1

Banlı Kullanıcı
İlginç bende kendi gördügüm rüyalarımı yorumlarım ve öylede çıkar ama buna nasıl bir yorum yapılıbilir bilmiyorum.

Voy

Kayıtlı Üye
Şimdi bir şöyle olmuş olabilir o nasıl bir iz bilmiyorum ama ,bir böceğin ya da kıymık gibi birşeyin yapabilceği bir izse onun acısından dolayı bu rüyayı görmüş olabilirsiniz,hani midemiz ağrır rüyada bıçaklandığımızı görürüz ya onun gibi olabilir diye düşündüm.Birde benimde rüyamda kolum sıkıldığında mesela uyandığımda bazen iz olur morarma kızarma gibi ama rüyamda bana bunu bir varlık yapar.Belki ikisinden biri olabilir başka birşey gelmedi aklıma.

Ori

Kayıtlı Üye
Uykudayken vücutta nerede bir ağrı sızı olursa kişi rüyasında orasına bişi oluyormuş gibi olarak görür bence bu normaldir.