Psi-whell

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ufulij

Kayıtlı Üye
Ben ps-wheel çevirmeye çalışınca gözümün önünde sanki wheel kararıyor.Neden bilmiyorum.

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Odaklanmadan kaynaklanıyor. Sadece orada değil, aynanın karşısına geçip gözlerinize baksanız uzun süre yine kararmayı fark edersiniz.

ufulij

Kayıtlı Üye
Yani iyi bir şey o zaman değil mi?Dert etmeme gerek yok.Birde bu karatı varken psi-wheel dönerse yinede görebilirim değil mi?

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Zifiri karanlık olmuyordur sanırım. Yani görebilirsiniz bence.

ufulij

Kayıtlı Üye
Psi-wheelin tam ortasından karanlık oluyor ,döndürünce göremiyeceğim diyorum içimden oda çevirmeme engel oluyor.

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bence öyle düşünmeyin. Görebilirsiniz sanıyorum.
Fazla odaklanmadan dolayı kararıyor ama hareket edince odaklanmanız da bir nebze dağılacağından görebilirsiniz.

ufulij

Kayıtlı Üye
Evet kendimde yada başka bişeyde hareket edince dagılıyor.Haklısınız.Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için.

ufulij

Kayıtlı Üye
Bir şey daha soracağım da :D. Ben psi wheel çevirmeden önce, rahatça her şekil hayal edip, düşünebiliyorum ama karşıma gelince düşünemiyorum kolay kolay. Sadece eğer dikkatim dağılmazsa, aklımdan o psi wheel'in video şeklinde izliyormuş gibi düşünebiliyorum oda olur mu? Bir de bu, önüme konunca hayal edemem sorununu, nasıl yeneceğim.

Ve bir de konsantrasyonumu 4-5 dk tutamıyorum dağılıyor hemen. Ne yapmalıyım buna?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...