Şifalanmak için enerji çalışması 6 deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elfangel

Kayıtlı Üye
İlk ben yazayım. Bu ikinci enerji çalışmamdı. 40 dakika sürmüş ama bu nasıl oldu anlamadım. Bazen zikir çekmeyi bıraktım çünkü çekemedim nedenini bilmiyorum. Çünkü zaman zaman çok garipleşti sanki düşüyor gibiydim. Bir çeşit bilinçsizlik ama bilinçsiz de değildim. Sanırım çok da doğru ifade edemiyorum. Geçen çalışmadaki gibi ışıklar ve renkler patladı gözümün önünde bir ara koyu yeşil bir gözbebeği gördüm ama bir an. Sol bacağım da seğirmek denir herhalde buna ama hiç böyle seğirmemişti şimdiye kadar. Kalktığımda ise sanki vücudum yoktu, bir süre sonra geldi o vücudun bana ait olduğu hissi.
Güzeldi, şu anda müthiş hissediyorum, zihnim çok dingin.
Çok teşekkür ediyorum, enerjinize sağlık:)

mally

Kayıtlı Üye
35 dakika kadar kaldım. Daha önce katıldığım 2 çalışmada enerjiyi bu kadar yoğun hissetmemiştim. Nefes tekniğini ile zikri yaptım ve zikre başlamamdan 2 dk sonra kollarımın iç tarafı ve avuçlarım karıncalaşmaya başladı. Kendimi çok kastığımı farkettim ve vücudumu rahatlatmaya çalıştım. Rahatlamadan sonra kollarımdan yukarı doğru enerji akışını hissettim. Enerjiyi başıma çekmeyi düşündüm. Tamamen zikre konsatre oldum ve inanılmaz bir şekilde yüzümün, başımın, ağzımın her yerine muazzam bir enerji doldu. Başımın her tarafı karıncalaşmaya başladı, dişlerim ve dilim bile. Yüzümdeki dikiş izlerini sanki ufacık bir el kapatmaya yada onarmaya çalışıyor gibi hissettim. Özellikler yüzümün EFT noktaları enerjiyi emdi sanki. Sonra yüzüm ve kollarım titredi. Enerji başımda karıncalaşma hissini bırakarak sağ koluma geldi ve sanki avucumda çok büyük bir top var gibi hissettim. İşte bu gerçekten harika bir histi. Enerjiyi ayaklarıma çekmeye çalıştım ama sadece azıcık karıncalaşma hissettim (yönetebiliyomuyum diye, daha yönetemiyormuşum :( ) Muazzam bir çalışmaydı benim için. Sayın Urum, size çok teşekkür ederim. Zümresini bu kadar düşünen ve bunun için çabalayan bir editör daha varmıdır bilmem. Allah razı olsun sizden ve diğer moderatör arkadaşlardan.

Elfangel

Kayıtlı Üye
Evet ben de ağrıyan bir kaç yerim var, oralarda baskı hissettim ve ben de özellikle boynumda, yüzümde ve baş üstümde çok hissettim akışı ve sonlara doğru kuyruk sokumumda bunları yazmayı unutmuşum:)

cibabu

Kayıtlı Üye
Benim ilk enerji çalışmamdı.Bir saat sürdü gariptir ki bana sanki bu süre yarım saat gibi geldi şuan şüphe içindeyim acaba arada uyukladım mı diye.Benim deneyimim pek iyi değildi heralde çünkü ilk olarak gözlerimi açtığımda kendimi sarhoş gibi hissettim ve oturmak için kendimi zorladım ayağa kalktığımda başım dönüyordu.Sanki dayak yemiş gibiydim.Asıl ilginç olansa sağ kulağımın olduğu bölgede ki ısı ile sol kulağımın olduğu bölgede ki ısı farkıydı.Sağ kulağımın olduğu bölge resmen yanıyordu hatta hala ısı farkı var.Ayrıca sağ kulağım da da bir ağrı vardı şimdi hafiflemeye başladı.Dümdüz yatarken bu nasıl oldu anlayamadım.Bir iki kere gözlerimin önünde şimşek çakar gibi oldu hele biri baya netti ve irkilmeme sebep oldu.Genel olarak gözlerimin önünde hep bir ışık var gibiydi.Ellerim ve ayaklarım buz kesti özellikle de sol elim ve sağ ayağım.Yine sağ el ile sol el arasında,sağ ayakla sol ayak arasında ısı farkı vardı.Birara göğüs kafesimin olduğu bölgede garip bir his oluştu.benim için ilginç bir deneyim oldu :)

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Klasik enerji calismasiydi diyeyim :) Avuclardan baslayip, bas boyun ense kisimlarinda yogun bir enerji girisi hissettim. Ayaklard vede bacaklar bugun okadar yogun degil gibiydi.
Herzamankinden farkli olarak Sevgililer gunu calismasinda oldugu gibi ben yine bogaz cakramda yogun bir kitlenme hissettim!
Umarim üzerimdeki hastalariklar yarari olurda bu kirilganliklar girder!

efsun1

Kayıtlı Üye
İlk enerji çalışmamdı, 55 dk. sürmüş. Sürmüş diyorum çünkü hiç uyku haline girmediğim halde bana çok daha kısa geldi. Nefes tekniğini kullanarak zikretmeye ve konsantre olmaya çalıştım. Çalışmanın bittiğini nasıl anladıklarını hep merak ederdim; farkındalık değişiyormuş.. Çalışma esnasında ayaklarımda ve yüzümde esinti, bacaklarımda uyuşma ve karıncalanma hissettim. Sağ ayağım ve sol elimden enerji girişini çok rahat algıladım fakat takip edemedim. Sol bademciğimde sanki biber varmış gibi bi yanma oldu. Boğazımda bişey düğümlendi, bikaç kez nefes almakta zorlandım. 55 dk. boyunca o kadar çok esnedimki ağzım yırtılacak sandım ve sürekli gözlerimden yaş geldi. Kalkmadan müthiş bi gerinme isteğiyle mutluluk hissettim, kalktığımda ise saniyelik baş dönmesi yaşadım. Öncelikle Sn. Urum'a ve diğer moderatör arkadaşlara çok teşekkür ederim.
Yaşadıklarımla ilgili 2 sorum var, yardımcı olursanız çok sevinirim. 1- Neden o kadar çok esnedim? 2- Çalışma esnasında gözlerimin önünde iki şey belirdi. Biri şeffaf pembe bi yengeç, diğeri ise etrafı duvarlarla çevrili bir avlu ve avlunun ortasında çıkrıklı kuyu. Ben bi anlam veremedim ama gözümün önünde o kadar nettilerki merak ettim. Belki sizler bi açıklama getirebilirsiniz.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
çalışamadan sonra sanırım hüzün enerjisi çok çektim. çünkü dokunsalar ağlarım modundayım. (ki öyle biri değilimdir) .

onun dışında gayet temiz bir enerjiydi. kişilerin istekli olmasında çok önemli. şüpheci denemeci kişiler benden fazla enerji çektikleri için yorluyorum çoğu zaman. bu enerji beni hiç yormadı. sonrasında çok temiz ve güzel bir uyku çektim.

sevgili efsun esnemenin sebebi nazar olarak yorumlanır. bununla alakalımı bilmiyorum. yüz yüze yaptığım çalışmalardada genelde insanlar esner ve gözlerin yaş gelir. çalışma sonundada rahatlamış hafiflemiş ve mutlu olarak kalkarlar. var olan negatif kirliliğin temizlindiğini düşünüyorum. nazarda bir tür negatif kirliliktir zaten.

gördüğünüz sembolerin anlamları sizin bilinç altınızın etkisidir. bu çalışma azda olsa bilinç altı temziliğide yapmaktadır. bilinç altı sembolerle çalışıyor. kelimeleri düşünceleri bilmez. sizde bu sembolleri bilmiyor olabiliriz. bilinç altınız bir işlem yapmış. ve bu çalışma sırasında bilinç üstüne çıkmış.

Mustafa_Sami

Kayıtlı Üye
Ben neden hiç bir şey hissetmedim 30 dakika yı aşkın bir zaman kaldım ama ayklarımdaki hafif karıncalanmadan başka bir şey hissetmedim. acaba zikirimi tam yapamadım. sebebi e olabilir. yada mesajım mı ulaşmadı???

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
hisettmek önemli değil. enerjiyi alırsınız . hisetmek sadece artı bir deneyimdir. çevre koşuları bazen düşünceler engel olabiliyor. zamanla hisetme artabiliyor. yada daha önce hissedenler sonradan bir şey hissetmeye biliyor. sebebini bende bilmiyorum tam olarak.

Elfangel

Kayıtlı Üye
onun dışında gayet temiz bir enerjiydi. kişilerin istekli olmasında çok önemli. şüpheci denemeci kişiler benden fazla enerji çektikleri için yorluyorum çoğu zaman. bu enerji beni hiç yormadı. sonrasında çok temiz ve güzel bir uyku çektim.

Benim sol bacağımda varis problemim var, dün gece sol bacağım üç dört defa çok ciddi biçimde seğirdi (ya da sarsıldı diyelim tam olarak anlatamıyorum ne olduğunu) ve bugün baktığımda sanki varislerde hafiflleme olduğunu gördüm. Yeni çalışmaları sabırsızlıkla bekliyorum sayın Urum ve sizi yormadığımız için de çok sevindim. Tekrar çok teşekkür ediyorum.

cibabu

Kayıtlı Üye
sağ kulağımın olduğu bölgede ki ısı ile sol kulağımın olduğu bölgede oluşan ısı farkını(Sağ kulağımın olduğu bölge resmen yanıyordu.) ve sağ kulağım da meydana gelen ağrıyı açıklayabilir misiniz?( ağrı epey rahatsız edici boyuttaydı)

origanum

Yönetici
Vücudunuz enerjiyi almış ve gerekli değişimleri yapmak üzere bazı tepkiler vermiş.

armasis

Kayıtlı Üye
İş
biyolog/biyoloji öğretmeni
Benim tecrübem oldukça güzeldi. Zikire başladıktan(origanum sayesinde artık doğru yapıyorum zikirleri) kısa bir süre sonra ayaklarım ısınmaya ve ağırlaşmaya başladı. Yavaş yavaş bütün vücudumda ağırlık hissetmeye başladım ama kötü bir his değildi. Ara sıra zikirde ne söylediğimi unuttuğum hoş boşluklar da yaşadım.

Bıraktığımda sarhoş gibiydim. Hafif bir baş dönmesi de vardı. Hemen yatıp uyudum. Sabaha kadar deliksiz uyumuşum :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...