sitemizdeki bilgiler gerçekmi eksikmi yanlışmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
sitemizde benim ve mod arkadaşlarımın paylaştığı özellikle uygulamaya yönelik olan bilgiler eksik değildir. yanlış değildir. hatalı değildir. bu sorudan bıktım artık. yüzlerce kere açıklamama yapmama rağmen. hala aynı şeyler geliyor. bundan sonra cevap vermeyeceğim ben buraya yazıyorum . yüz kere yazım ama bu son yazışım. isteyen okur isteyen okumaz. ama bu soruya son cevabım.

özellikle benim yulenin ve kontejyanın paylaştığı tüm bilgiler özgündür. başka sitelerde olması bizden alıp kopyalayıp yapıştırmalarıdır. hiç birşekilde başka siteden alınmış. denenmemiş. eksik yada hatalı bilgiler değildir. başka üyelerin paylaştığı eksik hatalı olan uygulamalarda düzeltilmektedir.

sitede yapılan uygulamaların sonuçları yayınlanmamaktadır. gördüklerimide siliyorum. yapılan uygulamanın paylaşılması yapan kişin uygulamasının bozulmasına sebep olacağı için paylaşılmıyor.

daha önce neden büyü tutmaz bölümüne yazmıştım. başkasına büyü yapıyorum. şu büyüyü yaptım. şu kişiye şunu yaptım dediğiniz an büyü bozulur. büyü bozma metodlarından biride budur. yapılan büyüyü anlatırsanız büyü etkisini kaybeder. gizli ilimler diye boşuna demiyoruz.

bir uygulama yaparak büyünün tutacağına dair bir hayaliniz varsa vaz geçin. bu ilim derya deniz. iki formül gören büyücü sanıyor kendini. arkadaşlar bizim bir günümüzü görseniz bu işlere hiç bulaşmazsanız yapılan çalışmalrın günlük yaşamımız nefes alışımız bile herşey bu ilimle çevreli.

iki sembolü kağıda çizerek bir halt olmaz merak etmeyin. yoksa başka hiç bir bilgi vermez hiç bir çalışma yapmaz. formül verirdik olur biter.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Çok güzel bir açıklama olmuş. Bunu biz defalarca söylüyoruz. Bir formül bulunca ve ya bir şekil görünce tamam bununla ben birini kendimeö bağları mdiye düşünen her kim olursa olsun kesinlikle hiçbirşey yapamaz. Boşuna mı biz sürekli etkili büyü yoktur. Etkili büyücü vardır diyoruz. Bütün uygulamalar etki ve içerik bakımından aynıdır. Bir uygulama seçerken iç seslerimizi dinleyerek kararlar veriyoruz. Çünkü hepsinin etkisi aynı bizim için. Keramet yapanda yapılanda değil. Ayrıca bir varlıkla bizler için çook küçük olan bir iletişime geçen kişiler kendisini onlarla sürekli hareket eden, onları yönetebilen, onların hakimi gören insanlar da çok fazla. Yıllar ve yıllar boyunca uğraşıyoruz bizler. Öyle bugün denedik olmadı yarın denedik olmadı 3. gün oldu diye bir şey yok. Birçok konuda daha başlangıçta bile olmadaan ben oldum diyen insanlar sadece kendini aldatır ve kandırır. Bu yüzden kendinizi çok yeterli görerek bişeyler önermeye çalışan arkadaşlar. Lütfen bunu yapmasınlar. Yararı olacağı yerde kişilere zararınız olur. Daha çooooooook fırın ekmek yemeniz lazım. Ben oldum piştim diyen insanlara bu sözlerim.

azade

Kayıtlı Üye
birşey sorabilirmiyim sizin bazı yazılarınızı göremiyoruz urum şifre istiyor neden?

Angel777

Kayıtlı Üye
birşey sorabilirmiyim sizin bazı yazılarınızı göremiyoruz urum şifre istiyor neden?

Eklemek de isterim.Şifacılar grubu-Çalışma grubu isimli bölümlere girmek için de,şifacılar grubuna katılmak gerekir.
Bundan başka da zaten 2 şifreli bölüm daha var.
Doğu büyüleri
Batı büyüleri
Onlara da sadece bu işlerde tecrübeli olanlar girebilir.

XXIV

Kayıtlı Üye
Eklemek de isterim.Şifacılar grubu-Çalışma grubu isimli bölümlere girmek için de,şifacılar grubuna katılmak gerekir.
Bundan başka da zaten 2 şifreli bölüm daha var.
Doğu büyüleri
Batı büyüleri
Onlara da sadece bu işlerde tecrübeli olanlar girebilir.

batı büyüleri icin kiminle iletisime gecmem gerekiyor..

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Batı ve Doğu büyülerine Ben, Urum, Yule ve Origanum'dan başkası giremiyor. Mesaj yazmanıza gerek yok bunun için..

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Urum'un ve Yule'nin dediklerini ayakta alkışlıyorum zira taşı gedigine koymuşlar, bazı cin fikirli insanlar malesefki bikaç esmanın tecellisini ögrenip bikaç ayet ezberleyip yada bir vefk kopyalayıp iki gün sonra bir site kurarak kendisini medyum olarak halka lanse ediyor üstelik birde 7 günde kesin çözüm gibi sözde kalite belirleyici sloganlar kullanıyor, bu cin olmadan adam çarpan insanlar yüzünden birçok kişi maddi manevi sömürülüyor olan hem bu ilime bakış açısına hem hakkı ile ilmini kullananlara oluyor hepsi bir kenara kalsın bizler ciddi manada en dogrusunu en titiz olanını en muteberini sunmak ögretmek için emek sarf ederken bizim paylaşımımız siteden siteye geziyor sonra bir başkası tarafından bilinçsizse bu siteye dönüyor, ben yazmışım ki; 345 kullanın, bu dolanmış dolanmış geri gelmiş, 543 kullanın olmuş.. harflerin sayıların yeri degişmiş..
Sonuç olarak demek istedigim, bu ilime yıllarını veren başta Urum ve Yule'nin en ufak sözle haksızlıga ugramasını esefle kınıyorum, bizler bu ilimi ögrenen degil bu ilmin ögretildigi kişileriz bu cümlemi iyi analiz etmelisiniz, elinizde ki fırsatları iyi degerlendirmenizi ümid ediyorum.. selam ve dua ile

aysorfi

Kayıtlı Üye
Çok haklısnız gerek sayın urum,yule ve kontejyan.

Hak , hukuk ile çalıştığınız ve bilgileriniz için kendi adıma teşekkür ederim.:nopity:

fearlaes

Banlı Kullanıcı
ben burda gördümki bazı arkadaslar ben yaparım ederim diyenler gercekte parasını alıpta yapamayan ve kişinin parasını alıpta tlf nunu acmayan kişilerle dolu.isim vermek yasak tabi ama onlar kendini bilir

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
ben burda gördümki bazı arkadaslar ben yaparım ederim diyenler gercekte parasını alıpta yapamayan ve kişinin parasını alıpta tlf nunu acmayan kişilerle dolu.isim vermek yasak tabi ama onlar kendini bilir
Bu yüzden hep diyoruz ki; itimat ederken titiz araştırmalar yapınız.. Bizleri bilgilendiriniz.. Gerçi paranızı alırlarsa yapacak birşey yok ama bunun öncesinde size yardım edecek kişileri bize bildirirseniz onları test usulü ile bir manada sınarız bakalım bilgisi ne kadar..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
sevgili kontejyan, bu güvenirliği olmayan bir üyedir. kişilere size yardım edibilirim diye telefon numarasını ve mail adresini veren bir üyedir. sonrada havas konusunda senden yardım isteyen bir kşi hem bilmiyor hemde yardım edeceğini söylüyor. belkide kendisini kastediyordur. sitede isim yazmak yasak demiş evet doğru yasak kimseyi emin olmadan suçlamaya hakkımız yok. uygun olmayan kişiler zaten yasaklanıyor. madem böyle bir yara aldı bildirebilir. yönetimden kimse konuşulmamış. sorun sitemizdemi acaba üyelerdemi

fearlaes

Banlı Kullanıcı
yazdığım yazı neden engellendi merak ediyorum

yule

Yönetici
İş
Yazdığınız yazı yukarıda duruyor. Bakmıyorsunuz sanırım.

fearlaes

Banlı Kullanıcı
yapıyorum deyipte para almak aldatmak insanın gururuyla oynamak demektir insanlar o parayı kolay kazamıyor yapılacak birsey yoksa yok bu olmaz denilse daha iyi olur değilmi sayın yule.

focus

Kayıtlı Üye
şimdi bende konuya ilişkin konuşacagım ama malesef beni yanlış anlayıp yada başka nedenlerle gene siteden atacaklar.
eger sıkıntısı olan varsa bu konuda yol yöntem bellidir.
ha bir gerçegin altını çizelim bu işler kolay degildir. zahmetli ve masraflıdır. ödün vermeden elde edemezsiniz.
ebcedi bileceksin, kasemi bileceksin, bir varlık yardımcı olacak, El almış müsaade verilmiş, bu işin akşamdan sabaha ilmini almış olmanız lazım.
o yok bu yok ögren iki şey uygula, insanların yaşamına müdahale etmenin bedeli var, sonra gece rüyada gelirler derlerki hangi elinle yazdın dersinki bu el odunu yedinmi eline 6 ay tövbe ile geçer,
işte sözün özün bu.
bu işler zor anlıycanız.

yule

Yönetici
İş
Size özel mesajda cevap verdim. Hala burada birşeyler yapmaya çalışıyorsunuz. Kimden hangi olaydan durum nedir bahsetmyorsunuz bile. Olay ne kim para vermiş bunu söylemeniz lazım ki bende durumu netleştiriyim. Sözünü ettiğiniz kişileri burada tanıyan bilen birçok insan var. Kimseyi yargılayamazsınız. Net birşey söylemiyorsunuz. Bu durum devam edecek olursa hem sizi hem mesajlarınızı bu siteye bi daha giremememk üzere tamaen yasaklayacağım. ( ki bu güne kadar çoktan yasaklamam gerekiyordu. Çünkü üyelere telefon numarası vermek ve özelden yardı medeceğini iddia etmek bu site kurallarında yasaktır.ki yardım edeceğinizi iddia ederken kontejynadanda neyi nasıl yapacağınıza dair bilgi istiyorsunuz. Belki de siteyi suçlayarak kendinize müşteri çekmeye çalışıyorsunuz.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...