''cibabu'' rüya yorumu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cibabu

Kayıtlı Üye
Ben hemen hemen her gün rüya gören birisiyimdir.Ama gariptir ve nedendir ki bir ay içersinde gördüğüm rüyaların yarısından fazlasın da hep anneannem ile dedemin evinde olurum.Bazen o evde ya anneannem olur,bazen dedem olur,bazen ikisi de yada onlar o evde değillerdir.Dedemi yaklaşık 12 yıl önce kaybettim anneannemi ise 5 yıl önce.Anneannemin ölümüne gidemedim başka bir şehirde çalıştığım için ve o sebeple o eve en son gidişim anneannem ölmeden önceydi.Bu rüyalar çok hoşuma gidiyor ama rüyamda onları göremediğimde yada benle konuşmadıklarında ki buda sıkça oluyor rüyamdan üzgün olarak uyanıyorum.Acaba bu rüyaları görmemin sebebi onları özlemem mi?Yoksa anları üzen bir şey mi var?

Ori

Kayıtlı Üye
Belki onların istemediği birşeyi yapmışsındır onlarda bu durumdan huzursuz olmuştur yada bilinçaltını çok etkilemiştir sürekli onları görüyorsundur Pantea' ya danışmanı öneririm.

cibabu

Kayıtlı Üye
Onların istemediği birşeyi yaptığımı sanmıyorum.Ama nedense bu rüyalar da bi eksiklik var ama ben çözemiyorum :(

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Cenazeye gidemedigin için bilinç altın orda kalmıştır belki,birde rüyada ölmüş bir insanı görürsen ve konuşmuyorsa okendisi derler bizde konuşuyorsa odegildir ya cin yada bir anlamı yoktur der bizimkiler içinde bir yerlerde kendini rahat bırakmıyosun galiba belki gidemedigin için belkide öldüklerine iinandıramadın kendini küçüklügünde çok zaman geçirirmiydin.

cibabu

Kayıtlı Üye
Cenazeye gidemediğim için kendimi suçlu hissetmiyorum çünkü anneannemi hatırladığım zamanlar hep yaşadığı dönemlere ait anılar olmuş oluyor böylece.Ama evet cenazeye gidemediğim için hala onun ölümünü kabullenemedim belki de.
Tatil zamanları genelde giderdim yanlarına ve ikisini de çok severdim özellikle de dedemi.Ama işin ilginç yanı rüyamda onları görmem değil çoğu rüyamın onların yaşadığı o evde geçmesi.Şuan o evde kimse oturmuyor ve bende o eve gidemiyorum.

cibabu

Kayıtlı Üye
Nefertiti eğer bu rüyaları yorumlayabilirsen sevinirim.
Ben hemen hemen her gün rüya gören birisiyimdir.Ama gariptir ve nedendir ki bir ay içersinde gördüğüm rüyaların yarısından fazlasın da hep anneannem ile dedemin evinde olurum.Bazen o evde ya anneannem olur,bazen dedem olur,bazen ikisi de yada onlar o evde değillerdir.Dedemi yaklaşık 12 yıl önce kaybettim anneannemi ise 5 yıl önce.Anneannemin ölümüne gidemedim başka bir şehirde çalıştığım için ve o sebeple o eve en son gidişim anneannem ölmeden önceydi.Bu rüyalar çok hoşuma gidiyor ama rüyamda onları göremediğimde yada benle konuşmadıklarında ki buda sıkça oluyor rüyamdan üzgün olarak uyanıyorum.Acaba bu rüyaları görmemin sebebi onları özlemem mi?Yoksa onları üzen bir şey mi var?Ve bu durum 1-2 senedir devam ediyor.Daha birkaç gün önce yine o evdeydim anneannem ve dedem yoktu ama ben yine o evde birçok insanla beraberdim.Çok garip geliyor bu durum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...