Celp,Muhabbet,Evlilik,İş Bulma ve Diğer Derşey

cash

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar.
hemen heryerde birileri sevdiğinden ayrılmış, acı çekiyor ve ruhani alemin gücünden yararlanarak kaybettiği aşkınakavuşmak ve eski mutluğuna kavuşmak istiyor.
peki hiç düşündünüzmü; neden çok nadir insan bu amacına ulaşabiliyor?
evet bunu başaranlar elbete mevcut. tariflerde anlatılan herşeyi yaptığı halde sevdiğini "deliler gibi aşık şekilde" karşısında göremeyenler fazlasıyla çoğunlukta. ama neden?
bu terkiplerin, yani havvas ve maji çalışmalarının bu net ortamına aktarıldığı kaynaklar sabittir.
işte yanlış giden şeylerden biride bu...
sözkonusu kitapların çoğu osmanlı döneminde bir çoğuda çok daha eski zamanlardan günümüze aktarılmıştır. inanın o tarihlerde herkes amacına ulaşıyordu neredeyse. ama bugün ulaşılamıyor olmasının sebebi bizlere aktarılan o ktapların içeriğindeki deformasyon, veya kısıtlı aktarım da diyebiliriz.
bu bir sanat.
evet bu ilim gerçekten bir sanat.
eğer amacımıza ulaşmak ve ruhani alemin yardım ve desteğini adeta çıplak gözle görür gibi görmek için bu sanatı öğrenmek şart. aksi durumda amacın tersine işliyor sistem. yani sevdiğimin döneceği varsada dahada nefretediyor ve dönmüyor. iş bulmak için yaptıysak, iş bulacağımız varsada bulamıyoruz. daha doğrusu iş için görüşmeye gittiğimizde yardım için öncesinde çağırdığımız ruhanilerin bize oynadığı bir oyunla karşılaşıyoruz. kısaca değineyim. nasıl oluyor:?
o varlıklar her beyine sinyal yollayamadığı için, hazır bağlantılı olduğu beyinden, yani bizim beynimizden yararlanarak karşımızdaki kişiye etkide bulunuyor. bu sevdiğimiz kişide olabilir, iş görüşmesine gittiğimiz yerdeki patronda olabilir. ve bunu bizim beynimizde sanal bir çeşit aynadan yararlanarak, yani o aynaya itici ve nefret uyandıran bazı sinyaller yollar. işte o sinyaller yansıdığında bizim buyutumuzda olan herkese gider. yani herkes beynimizden çıkan o sinyallerin iticiliği etkisini yaşar ve hayatımız kötüye gider.
zamanım kısıtlı kısaca yazmaya çalışıyorum. hakkınızı helal edin.
şimdi birkaç püf noktaya kısaca değinmek istiyorum.
başarı için bilinmesi gereken birkaç kuraldan biri:
bir amaç için okuduğumuz ayet esma veya tılsım niteliğinde yaptığımız bir terkip tek yaptığımız şey olmalıdır. aynı zamanlar içinde birden fazla şey okur veya yaparsak bu iki "çalıştır" konutu birbirini nötrilize eder. yani her ikiside başarısız olur. oysa iki farklı şey okumamızın amacı dahada etkili olmasıdır. aksine kendi yaptığımız içi kendimiz engelliyoruzda haberimiz yok:)
bir diğer püf nokta:
burçlar. evet herkesin bir burcu var ve yapılan çalışmalar sürecinde burç dengelenmiş ve burçların etkisi kırılmış olmalıdır. aksi halde başarızıs olunur. peki burç etkisi nasıl kırılır?
bir kaç örnek:
serin suyla yıkanmak, kırmızı, siyah, gibi renk kyafetleri giymemek(yeşil, mor gibi renk kyafet giymek) ve kumda yürümek gibi.
zamanım gerçekten kısıtlı buyüzden çok derin anlatamıyorum. konu başlığı altında sormak istediklerinizi elimden geldiğince açıklarım.
dediğim gibi sistemi iyi kavrayınca bu varlıklara banka soydurmak bile hayal değil;)
selam ile

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
öncelikle paylaşım için teşekkürler.. sonrasında sizden ricam, sitede kullanılan yazı renklerine dikkat ediniz kendi paylaşımlarınıza bu renklerde yapınız, ayrıca bu paylaştıgınız konu hakkında birçok defa açıklamalar yapıldı, büyü tutmaması sebepleri, dua kabul olmaması sebepleri gibi birçok hususa dair gerek islami gerek diger dinler hakkında ki genel kaide kuralları gereksede majikal yöntem hataları bildirilmiştir,konu açarken daha öncesinde paylaşılmamış konular seçerseniz daha yararlı olacaktır..
Ayrıca konunun sonunda Varlıklara banka soydurmak bile hayal degil demişsiniz bu belkide konuyu tam manası ile anatmanız için seçtiginiz bir cümle ancak dikkat ederseniz etik birşey degil. Ve yine Varlıkların bu manada yardımı söz konusu degildir zira varlıklar insanlara bu konuda yardım ettikleri takdirde cezalandırılırlar, Cinni hukuk kaideleri içerisinde insanlara yardım zaten çok dogru degildir ama buna müsade bazı daireler içerisinde izin verilmektedir ancak insanlardada oldugu üzere bazı Suçlar onlardada sabittir ve cezası bizde ki gibi bikaç yıl hapis degil ölümdür.. Varlıklarla temasa geçmek isteyen birçok hevesli insan vardır bu kadar basite indirgeyerek hem kendilerine hem varlıga zarar vermemesi gerekliligini unutmamak lazımdır, onlar emrimizde ki köleler degil karşılıklı anlaşmalar yaptıgımız iş ortaklarıdır en azından ben böyle düşünüyorum.. selam ile kalın

cash

Kayıtlı Üye
anlıyorum...
ancak dikkate alınması gereken bir husus daha var. . lilm bir deryadır. kimi bir bardak alır, kimi bir kova, kimi barajlar dolduracak kadar.... çok nadir zamanlarda alıntı yaparak konu açmışımdır. herzaman kendim yazarım. çünkü konu paranomal dünyası olunca teoriye yer yoktur...
düşüncelerinize saygı duyuyorum, ama şunuda unutmayınızki birzamanlar cash bu ilimle ilgilenmeye başladığında sizin gibi düşünüyordu. ama şimdi?
birşeyi bir yerden okumak, kulakla duymak gibidir... ve kulağınla duyduğun şeye şahitlik edemezsin. yani şahitliğin kabul edilmez. bugün mahkemeye şahit olarak katılabilmeniz için gözünüzle görmeniz gerek...
şimdi bakıyorumda siz kulağınızla duyduğunuzun doğruluğunu ıspata çalışıyorsunuz. ben ise gözümle gördüğümün arkasında duruyorum. bir çok insanın bu ilme dair yanlış bilgiler edinmiş olması çok olağan. çünkü adına medyum diyen insanlar istisnasız teorici kimseler ve bu bilgileri aktaranlarda onlar.
paranomal alemde belli kurallar olduğunu ve bu kuralları cinlerinde aşamadığını söylemişsiniz. oysa onlarında bizler gibi olduğunu unutmayınız. eğer nesneye hükmedemiyor, veya banka soymazlar diyorsanız Zülkarneyn kıssalarını okuyunuz.
bugün amerikanın Matrix gibi filmler yapması nereden çıkmış fikirlerdir sizce? çünkü artık foton çağına girildi ve şuan ışığı ışınlayabiliyorlar, ama onlar nesne ışınlama peşinde...
peki bunu neyden yararlanarak yapacaklar?
işte bu sorunun yanıtıda yine Zülkarneyn kıssalarında saklı. ifritler bizim buyutumuza geçebilen paranomallerdir. bu çalışmalardada yine ifritlerden yararlanılmaya çalışılmaktadır. 10 tonun üzerindeki ağırlıklarda taşları dünyanın diğer bir ucundan saniyeler içinde getirebilen bir ifrit neden banka soyamasın?
banka konusu yanlızca konuya aydınlık getirmek adına bir örnektir.
selam ile

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
anlıyorum...
ancak dikkate alınması gereken bir husus daha var. . lilm bir deryadır. kimi bir bardak alır, kimi bir kova, kimi barajlar dolduracak kadar.... çok nadir zamanlarda alıntı yaparak konu açmışımdır. herzaman kendim yazarım. çünkü konu paranomal dünyası olunca teoriye yer yoktur...
düşüncelerinize saygı duyuyorum, ama şunuda unutmayınızki birzamanlar cash bu ilimle ilgilenmeye başladığında sizin gibi düşünüyordu. ama şimdi?
birşeyi bir yerden okumak, kulakla duymak gibidir... ve kulağınla duyduğun şeye şahitlik edemezsin. yani şahitliğin kabul edilmez. bugün mahkemeye şahit olarak katılabilmeniz için gözünüzle görmeniz gerek...
şimdi bakıyorumda siz kulağınızla duyduğunuzun doğruluğunu ıspata çalışıyorsunuz. ben ise gözümle gördüğümün arkasında duruyorum. bir çok insanın bu ilme dair yanlış bilgiler edinmiş olması çok olağan. çünkü adına medyum diyen insanlar istisnasız teorici kimseler ve bu bilgileri aktaranlarda onlar.
paranomal alemde belli kurallar olduğunu ve bu kuralları cinlerinde aşamadığını söylemişsiniz. oysa onlarında bizler gibi olduğunu unutmayınız. eğer nesneye hükmedemiyor, veya banka soymazlar diyorsanız Zülkarneyn kıssalarını okuyunuz.
bugün amerikanın Matrix gibi filmler yapması nereden çıkmış fikirlerdir sizce? çünkü artık foton çağına girildi ve şuan ışığı ışınlayabiliyorlar, ama onlar nesne ışınlama peşinde...
peki bunu neyden yararlanarak yapacaklar?
işte bu sorunun yanıtıda yine Zülkarneyn kıssalarında saklı. ifritler bizim buyutumuza geçebilen paranomallerdir. bu çalışmalardada yine ifritlerden yararlanılmaya çalışılmaktadır. 10 tonun üzerindeki ağırlıklarda taşları dünyanın diğer bir ucundan saniyeler içinde getirebilen bir ifrit neden banka soyamasın?
banka konusu yanlızca konuya aydınlık getirmek adına bir örnektir.
selam ile
Banka soyamaz degil soydugu zaman bunu insana hizmet olarak yaptıgı zaman cezalandırılır bu sebeple bunu göze almazlar ayrıca bu varlık edinmiş bir kimse içinde etik degil zaten bu yönde cin fikirli olanlar bunu elde edemez.. Bir tane örnek gösterin ki banka soygununu cinler gerçekleştirmiş olsun, sayısal lotoda ki düşen topları cinlerin iradesi ile istenilen topların düşürülmüş olsun, maddi rızk konusunu Allah iradesi ile baglantılıdır.. Bana şu kıssayı bu kıssayı oku demişsiniz teşekkür ederim ama sizin bildiklerinizi ben unuttum, cinlerin ne yapacagını neler yapacagınıda çok iyi biliyorum, bir zamanlar siz bu ilme başladıgınız zaman benim gibi düşünüyormuşsunuz demek oluyor ki yolun başında olan böyle düşünür ben artık onları geçtim aştım diyorsunuz maşallah size, napalım biz bu ilme yeni başladık ordan burdan alıntılarla paylaşım yapıyoruz zaten.. Hayırlısı olsun ne diyelim..
(Ayrıca Yazı renkleri konusundada bir daha uyarı yapmak istemiyorum)

cash

Kayıtlı Üye
Banka soyamaz degil soydugu zaman bunu insana hizmet olarak yaptıgı zaman cezalandırılır bu sebeple bunu göze almazlar ayrıca bu varlık edinmiş bir kimse içinde etik degil zaten bu yönde cin fikirli olanlar bunu elde edemez..
demişsiniz yukarıda alıntı yaptığım yerde.
peki bukadar büyücüler, medyumlar, simyagerler etik olan işlermi yapıyor sanıyorsunuz?
kendisine gelen birine "sizin evinizde muska var" dedikten sonra ifritleri aracılığıyla o evin bahçesine kağıt saklatan bir büyücü etik bir işmi yapmış oluyor, yada yapamıyormu?
yolun başında olan böyle düşünür ben artık onları geçtim aştım diyorsunuz maşallah size,
bu konudada yine aynlış anlamışsınız: "cash asla ene demaz" "ene" (ben) demekten münezzeh değildir. ama arınma bilinci ve sürecindedir....
yazı rengi olayına gelince:
siyah temalarda pc'min ekran çözünürlüğü hiç iyi değil. bu sizin tercih ettiğiniz rengi zorlukla okuyorum...

leventa1

Kayıtlı Üye
Değerli arkadaşim bu konuda çok haklisin ben bu konuda dediğin gibi yaptim okumalari üstüste yaptim ve olacak olanda olmadi.nasil düzeltirim