Cinleri Görmek İmkansızdır

cash

Kayıtlı Üye
Cinler bizlere nasıl görünür...

hepimiz zannederizki cinler gördüğümüz yerde dururlar. oysa bu sadece bir aldatmacadır. cinlerin kılık değiştirmeside
imkansızdır
. oysa herkes bunu böyle bilir.

çok eski çağlardan bu yana sözkonusu matruşka alemlerin uzmanları veya meraklıları diyelim, bu varlıklarla irtibat kurmak, dostluk ve yararlanma gibi çabaların peşinde olmuşlardır.

bu ilimlerde amaçlara ulaşmanın yollarını ilerki dönemlerde paylaşırız insallah.

bu kimselerin ise deneyimleri ve tecrübeleri doğrultusunda işin sırrının "riyazet" te olduğu anlaşılmıştır.

riyazet ne demek? Kabaca riyazet: hayvansal gıdalardan kaçınmak demektir.

böyle bir boyut transferi yapabilmek için gerçekten riyazet şarttır. çünkü hayvansal gıdaların insan beynindeki boyutların sınırlarını düzenleyen birtakım kanalları beslemektedir. bu besinlerden mahrum kalındığında, boyut kavramı artık sınır kavramı az olan bir mekan haline gelir bizim için. cinler ışınsal varlıklardır. bunun için onları
görmek mümkün değildir. cin gördüm diyenin şahitliğide kabul edilmez.

cinlerin yapabildiği şey, insanların bağlı olduğu esmanın frekansını bulup o yolu kullanarak insan beynine yalan veya doğru bilgiler göndermesidir. gözümüzle gördüğümüzü sandığımız cin orada değildir aslında. sadece beynimize gönderdiği yalancı sinyallerle gözlerimizin ve beynimizin arasında bir aldatmaca yapar. gözler sadece ekrandır. beyin tarafından kandırılan bir ekran.

ve bu sayede istediği kılığa girdi sanarız. yani o cin dilerse beynimize bir keçi gösterir ve bizde "aaa bir keçi kılığındaydı" deriz. bizden farklı bir boyutta olmaları: onlarında bizimle her istediğinde bir irtibat kurma şansını ellerinden alır. her isteyen cin insana görünemez.

seviyeli bulunan sorularınız yanıtlanacaktır. keğifli forumlar.
sevgilerimle

leylabatay

Kayıtlı Üye
Bence çok mantıklı bir yorum kardeşim,şeytan her kılığa girebilir ama cin konusunda sana katılıyorum gördüm sohbet ettim diyen çok arkadaşlar arasında bazıları der boyu çok uzundur normal insan boyundan bazısı der kısacıktır onlar hangisi doğru o zaman?Aklım çok karışık bende var tam irtibat halinde değilim bende hiç görmedim:)

Psişik

Kayıtlı Üye
Kesinlikle katılıyorum beyinle alakalı olay
Birde riyazete bir yol gösteren olmadan girmemek gerektiği kanaatine vardım yaşadığım bazı sıkıntılı dönemden sonra bambaşka boyutlar açılıyo

cash

Kayıtlı Üye
evet kesinlikle böyle. bizler kendimizi onlardan üstün saysakta, aslında onların çok etkisinde ve yönetimindeyiz. çünkü sistem onu öngörüyor.
paranomal alemde yıllar süren dneyimlerim, cinlerden yararlanılarak yapılan tüm havas veya diğer maji türlerinde "sistem işleyişini" iyi bilmediğimiz zaman ne başarılı olabiliyoruz nede onların verebileceği zararlardan korunabiliyoruz.
bu birçeşit satranç oyununa benziyor. artık eskisi gibi değil. bukez hükmeden gücü adem oğlu tarafına aldım neyseki......

archimet

Kayıtlı Üye
Burda mı cevap alırım bilmiyorum ama bişey sormak istiyorum. Bu doğa üstü varlıklardan korunma yollarından birisinin de Ayetel Kürsi yi 8 kez okuyup koruma çemberine alınmak oluyor. Peki burda kafama takılan şu oluyor; İnsanlar Ayatel Kürsi yoluyla korunuyorsa bunu bu varlıklar bilmiyor mu? Müslüman olmayan varlıklar neden bundan ibret almıyor ve müslüman olmuyorlar? Belki saçma bir soru ama cevaplarsanız sevinirim. Saygılarımla...

Ahmet63

Kayıtlı Üye
İnsanlar Ayatel Kürsi yoluyla korunuyorsa bunu bu varlıklar bilmiyor mu? Müslüman olmayan varlıklar neden bundan ibret almıyor ve müslüman olmuyorlar? Belki saçma bir soru ama cevaplarsanız sevinirim. Saygılarımla...

Ebu cehilde,peygamberimizin birçok mucizesini görmüştü fakat oda iman etmemişti. Dünya imtihan meydanıdır. Akla kabı açılır, ama ihtiyar (seçme) elden alınmaz. Şeytanda ALLAH'ın kudretini ve sonununda cehennem olduğunu biliyor hatta cennettin nimetlerini bile görmüştür. Gurur, kibir, enaniyet (benlik), nefsi emmare kötülüğü ister. Sen aleminde onlara hükmedemezsen onlar sana hükmeder. Cennet adam istediği gibi cehennemde adam ister.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Yukarıda makalede yer alan bilgiler asılsızdır, cinleri görmek imkansız degildir, cinler istedikleri şekile girebildikleri gibi onların zaten bir vucut şekilleri vardır... Dumansız ateşten yaratıldıkları onların maddenen arınmış manasında degildir bazı nüanslar atlanıyor.. Biz insanlar çamurdan yaratıldık çamurmuyuz, su üzerimize aksa, akıp kayıp mı oluyoruz? Birçok defa cin husunda açıklama yaptım, onların insanlardan farkı yoktur arkadaşlar olayları fazla maceralaştırmayalım.. Kuranda görüyoruz ki; Kuran ile onlarda sorumlu, emirlerin hepsi insan ve cin için geçerli.. Namaz ayetlerinden anlıyoruz ki onlarda namaz ile mükellef; dolayısı ile bir vucutları var ki kalkıp abdest alabilecek secdeye varabilecek rüku edebilecek.. Oruç onlar içinde emir dolayısı ile anlıyoruz ki, onlarda besin ile yaşam sürdürmek zorunda... Hac ile onlarda mükellef dolayısı ile görüyoruz ki onlarda yolculuk yapabiliyor zaman ve mekan kavramını yaşayabiliyor.. Zekat onlar içinde farz dolayısı ile anlıyoruz ki onlarında zengin fakirleri var yani onlarda meta sahipleri.. Miras hukukundan tutunda, her ne şeria hukuku var ise bunlardan cinlerde sorumlu.. Onlarla tek farkımız biz onları her istedigimizde göremiyoruz onlar ise bizi görebiliyorlar..

zaparog

Banlı Kullanıcı
Yukarıda makalede yer alan bilgiler asılsızdır, cinleri görmek imkansız degildir, cinler istedikleri şekile girebildikleri gibi onların zaten bir vucut şekilleri vardır... Dumansız ateşten yaratıldıkları onların maddenen arınmış manasında degildir bazı nüanslar atlanıyor.. Biz insanlar çamurdan yaratıldık çamurmuyuz, su üzerimize aksa, akıp kayıp mı oluyoruz? Birçok defa cin husunda açıklama yaptım, onların insanlardan farkı yoktur arkadaşlar olayları fazla maceralaştırmayalım.. Kuranda görüyoruz ki; Kuran ile onlarda sorumlu, emirlerin hepsi insan ve cin için geçerli.. Namaz ayetlerinden anlıyoruz ki onlarda namaz ile mükellef; dolayısı ile bir vucutları var ki kalkıp abdest alabilecek secdeye varabilecek rüku edebilecek.. Oruç onlar içinde emir dolayısı ile anlıyoruz ki, onlarda besin ile yaşam sürdürmek zorunda... Hac ile onlarda mükellef dolayısı ile görüyoruz ki onlarda yolculuk yapabiliyor zaman ve mekan kavramını yaşayabiliyor.. Zekat onlar içinde farz dolayısı ile anlıyoruz ki onlarında zengin fakirleri var yani onlarda meta sahipleri.. Miras hukukundan tutunda, her ne şeria hukuku var ise bunlardan cinlerde sorumlu.. Onlarla tek farkımız biz onları her istedigimizde göremiyoruz onlar ise bizi görebiliyorlar..

yorumları okudum , cin yokmudur ?
evet vardır , yok demek dinden çıkarır maazallah

ama bu son yorumda , cinler görünür vs.. hayır arkadaşlar cinler görünmez varlıklardır..

insanlar ve cinler ateş ile su gibidir birinin olduğu yerde diğeri olamaz

mekanen belki evet olur ama birbirini göremezler...

ayrıca yukarıdaki yorumda """vucutları var ki kalkıp abdest alabilecek secdeye varabilecek rüku edebilecek""" denmiş

kuranın neresinde abdest almaktan söz ediliyor bu arkadaş bana açıklayabilirmi bunu ==?

abdest farzmıdır ki kuranda geçsin...

lütfen bilip bilmeden biliyomuş gibi yorumlamayın

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
yorumları okudum , cin yokmudur ?
evet vardır , yok demek dinden çıkarır maazallah

ama bu son yorumda , cinler görünür vs.. hayır arkadaşlar cinler görünmez varlıklardır..

insanlar ve cinler ateş ile su gibidir birinin olduğu yerde diğeri olamaz

mekanen belki evet olur ama birbirini göremezler...

ayrıca yukarıdaki yorumda """vucutları var ki kalkıp abdest alabilecek secdeye varabilecek rüku edebilecek""" denmiş

kuranın neresinde abdest almaktan söz ediliyor bu arkadaş bana açıklayabilirmi bunu ==?

abdest farzmıdır ki kuranda geçsin...

lütfen bilip bilmeden biliyomuş gibi yorumlamayın
Abdest belirli durumlar halinde farzdır...
Bilmiyorsanız ögrenin

maide suresi 6.ayet

Ey iman edenler, namaza kalkacağınız vakit, yüzlerinizi, dirseklere kadar; ellerinizi yıkayın; başlarınızı meshedip topuklara kadar ayaklarınızı (yıkayın). Eğer cünüpseniz tastamam yıkanın. Eğer hasta veya yolculukta iseniz veya biriniz hacet yerinden gelmişse ya da kadınlara dokunmuş olup da su bulamazsanız, o zaman temiz bir toprakla teyemmüm edin, niyetle o topraktan ellerinize ve yüzlerinize sürün. Allah'ın muradı sizi sıkıntıya koşmak değildir; fakat O, sizi tertemiz yapmak ve üzerinizdeki nimetini tamamlamak istiyor ki, şükredesiniz.

bak demek ki kuranda geçiyormuş... Siz bilmiyormuşsunuz.

ayrıca ''beni huza'' kabilesinden gelerek Peygamberin yanında müslüman olan cinler konusunu hadis kitaplarından okuyun ögrenin...

focus

Kayıtlı Üye
kontejyan yukarıda yazdıklarının altına imzamı atıyorum.
gerekeni yapmışsın.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
kontejyan yukarıda yazdıklarının altına imzamı atıyorum.
gerekeni yapmışsın.
Konu dışı mesajınıza, konu dışı bir cevap veriyorum ve soruyorum ki, bir daha konu dışı mesaj yazmayın sitede. Sitenin her yerine ''imzamı atıyorum'' diye mesaj yazmanızın sebebini ben anlayamadım. Ciddi bir sebebi veya benim anlamadığım ama konularla alakası olan birleşimi varsa bunu bilmek isterim. Böyle değilse de tekrarlamanızın bir manası olmadığını belirtmek isterim.

YasinLY

Kayıtlı Üye
Bilgisi olmayan arkadaşlar, araştırmayanlar, GizliMabet'te seçilmiş Koordinatörle iddia yapıyorlar. Olabilir ama zaten yöneticiler bildikleri için Syn. kontejyan'ı Koordinatör yapmışlardır. Araştırıpta yorum yapmak bence daha iyi olur.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Ah arkadaşlar, biz nelerle uğraşıyoruz, siz daha nelerle uğraşıyorsunuz.... Cin vardır, cin yoktur... Uzaylı vardır, uzaylı yoktur... Peri vardır, peri yoktur... Bunlar böööööyle gider, biz de hep aynı cevapları vermekten yoruluruz. Bir sürü kategorilenmiş başlıklar altında yazılarımız var. Bu tür soruları soran arkadaşlar bari lütfen iddialaşıp bizi yormasınlar. Kontejyan belki yüzlerce kez açıkladı anlattı, zahmet olacak ama okuyun arkadaşlar. Onlar oraya sizler için yazılıyor ve emek gösteriliyor. Tabii ki sorularınız olacak, ama lütfen soru sorarken başka şeyleri araya karıştırmayın; egonuza söz geçirin ve bilmediğinizi kabul edin. Öğrenme yolunda başka türlü başarılı olamazsınız.

morlale

Kayıtlı Üye
ya ben gördüm hatta şöle oldu, uyuyodum baktım başımda iki tane zenci, o ara lavaboya gitmem gerekti , gittim geldim yatağıma geçtim, dedim kusura bakmayın çok uykum var ve uyudum, onlar hiç konuşmadı benle, sabah bi uyandım ödüm koptu

iremwm

Kayıtlı Üye

evet Kontejyan'a katılıyorum cinleri görebiliriz ama bunun için bayağı uğraşı gerek ama bazı özel kişilere görünebilirler geceleri beni izledikleri hissine kapılıp Kuranla yatıyorum karanlıkta aynalara bir fobim ortaya çıkıyor iki sene önce arkadaşımla bir uygulama yaptık ve sonuç çok kötü demem o ki siz onlarla uğramayın onlarda bizle uğraşmasın.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Her an herşey olabilir, olmaz ya da imkansız diye birşey yoktur. O yüzden cinleri gerçekten kendi öz halleriyle görüp görememe konusunda bir kuraldan söz edemeyiz. Soyut oldukları için hangisinin gerçek olabileceği asla ispatlanamaz.

Osiris

Kayıtlı Üye
Cinleri farklı şekillerde de olsa görmüş biri olarak,görülebildiğine eminim =)

taha198

Kayıtlı Üye
Sen cinleri gormek imkansizdir Diyorsun. Aksam saat 12de butun Lambalari kapat we bir aynanin onunde dur 5-6 dakka kendine bak. bunu bi dene.
ozaman konus cinler varmi yok mu.

RadreS

Kayıtlı Üye
ya ben gördüm hatta şöle oldu, uyuyodum baktım başımda iki tane zenci, o ara lavaboya gitmem gerekti , gittim geldim yatağıma geçtim, dedim kusura bakmayın çok uykum var ve uyudum, onlar hiç konuşmadı benle, sabah bi uyandım ödüm koptu

O zencileri ben hep goruyordum 5-7 yas aralarında gece.... simsiyah insan gölgesi gibi... gozlerı de ela * kahve * kırmızı karısımıydı kocamandı gozlerı ama kapkaralardı... her gece gorurdum.. bazen güldürür bazen aglatırlardı.. ama korktugumda kafama yorgan gecırırdım.. bi kaldırırıdm anam sabah olmus .. gercekten ... büyü yapıolardı bence..