Astral seyahat için enerji çalışması 8 deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Voy

Kayıtlı Üye
Ben katıldım tabiki ,ellerim hep soğuktur benim yazın bile bu çalışmada ellerimde ısı hissettim çok sıcak oldular ilk defa.Birde son zamanlarda çok oluyor meditasyon yaparken,çalışmada da oldu vucudum benim kontrolüm dışında yatay bir şekilde sağa sola sallanıyor ,mum alevi gibi nedenini anlayamadım,çalışma sırasında da oldu.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
çok tuaf bir çalışmaydı acayip yorgunum hala çok zorlandım bu defa çekmeye çalışırken belkide kişiler o satte hazır olmadıkları için çekmeye çalıştığım ve boşa çaba serfettiğim için olabilir. dünyadan çıkamadım bir türlü.

cigembay

Kayıtlı Üye
çalışmaya katıldım. çalışma esnasından yarım saat önce bütün bedenim alev alevdi. çalışma esnasında bedenim buz kesti. soğukluğu ayaklarımdan tepeme kadar yavaş yavaş hissettim. sonra kendimi odanın tavanından kendime bakarken gördüm. bedenimin ağırlığını hissettim. bu arada eşim uyumadığı için içeriden arada sesler çıkarıyordu. arada dikkatimi dağıttı. tekrar konsantrasyonumu sağladım. sonraki denemelerimde bedenimden çıkmaya çalıştığımı hissettim. sadece 20 cm kadar çıkıp geri geldiğimi hissettim. bu arada sanki bir radyo frekansı yakalamış gibi,garip garip sesler duydum. net çekmeyen bir kanal gibi sürekli cızırtı vardı.sürekli bir renk akışı oldu görebildiklerim,hissettiklerim bunlardı.yaklaşık bu şekilde 45-50 dk kaldım. yaşadıklarım bunlardı. deneyimlerim ile ilgili yorum yaparsanız sevinirim ilk defa böyle bir çalışmaya katıldım

Denis

Kayıtlı Üye
Katıldım, ama sanırım başarılı olamadım astrale çıkma konusunda.

Bu arada URUM birşey sormak isterim sana: Sitemizin Mabet Kitaphanesi'nde yer alan eserlerden biri olan ''Nefes Teknikleri ve Madralar'' adlı kitapta, TRagna Madralarını anlatırken, senin bize öğrettiğinin tam tersi olarak ''Kiteneer'' zikrini erkeklerin çekmesi gerektiği , Rehitean 'ı ise bayanlar için tekrarlanacak bir madra olarak verilmiş...hangisi doğrudur.???*

cecil1

Kayıtlı Üye
çalışmaya katılmayı çok istedim.Fakat aksilikler oldu ve adımı saat 9 dan sonra ancak gönderebildim. O nedenle elinize ulaşıp ulaşmadığına emin olamadım , buna rağmen çalışmaya katıldım. Sadece ,ellerimde ve odamda soğukluk hissettim. Herşey için teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...