sevgililer gününe özel çalışma deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

highbreakers

Kayıtlı Üye
çok fazla bişey hissedemedim heryerim uyusmustu ellerim terlemişti ve cok tedirgindim sanki odanın içinde birileri varmıs gibi hissediordum ama gec kaldığım için emin olamadım sormak istedim geciktiğim için üzülmüştüm rahatlattın beni yesil cingene saol :)

Elfangel

Kayıtlı Üye
Benim ilk enerji çalışmamdı. İtiraf edeyim biraz korkuyordum:) Sonuçta bilinmezdi benim için. Çok farklı bir deneyimdi. Ev halkı tarafından bir kez bölündüm maalesef ama yine de güçlü bir şekilde hissettim titreşimleri, özellikle burnumun üstünde ağırlaşma hissettim, sağ bacağımda müthiş bir ağırlaşma oldu. Gözümün önünde ışıklar patladı bir süre diye hatırlıyorum. Ellerim ve ayaklarım yandı sanki. Ve kalktıktan sonra başım döndü bir süre. Ama zaman çok çabuk geçmiş. Bana sanki çok kısa olmuş gibi geldi 10 dakika filan geçti diye düşündüm 11:30'muş kalktığımda. Kısacası hoştu, bir dahaki çalışmayı merakla bekliyorum.

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Abartisiz simdiye kadar yapdigi en etkili enerji calismasiydi.

Basta 10dak hicbirsey hissetmedim moralim bozuldu bunedenle
ama sonra öyle sert birsekilde enerji hissettimki anlatamam.

Karnimda kalbimde bogazimda vede avuc iclerimde cok asiri sert enerji girisleri oldu. bacaklarim belim felanda aynen öyle.

Diger enerjilerden farkli olarak neden hep Bogazimda girtlagimda tam hep enerji dügümlende ama cok sertsekilde sanki kocaman bir tasi girtlak borumun üstüme koymuslardi.

Ayrica karnimdan baslayarak göguskismi üzerinden kollarimdan boynuma dogru resmen geriyorlardi!

Sevgi icin bukadar enerjiye ihtiyacim olacagini tahmin etmezdim ama son 3 yildir enerjimi bir hayirsiza tek tarafli harcadim. artik benimde mutlu olmak hakkim!

Güzel günlerde birgun gelecek!

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Insiliyede oldugu gibi ben bundada 2 kere habsurdum ama sanki ondan sonra enerji girisi dahada bir hizlandi!

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
boğaz çakrası ile ilşkidir sevgi bağı. özellikle hayatımızda sevgi olmaması yada hüzünlü bir sevgi olması boğaz çakramızı kapatır. çalışmadada boğza çakrası üzerine ğırlıklı çalışıldı bu yüzden. boğaz bölesinde bu yoğunluğu hissetmeniz bu yüzden çok normal

sabii

Kayıtlı Üye
ben başlarda hiçbirşey hissetmedim ve moralim bozuldu kalktım :( keşke sabırsızlık etmeyipte bekleseymişim :(

Macro

Kayıtlı Üye
Resmen Eşimle astral buluşma yaşadım. Onun ilk inisiyesiydi. Sevgililer gününde Türkiye'nin 2 ucunda olmamızdan ve Tahsil yapmamızdan dolayı buluşamadık ama sağolsun bana verebileceğin en garip hediyeydi dedi. İkimiz içinde acayip yoğun geçti. Telepati yaparak konuştuk... ve aradığımda tamamı doğruydu... Anlatılmaz yaşanır bir enerji çalışmasıydı... Teşekkürler...

ghetto1987

Kayıtlı Üye
Ben bir dakka gecikmeme ragmen odaya giderken basladı bende zaten çok ilgincti bir anda bagımda bir agırlık hissettim uzandım daha sonra yanaklarımın 2 tarafında ve alnımda agırlasma hissettim resmen cenem de 1 tonluk basınc vardı daha sonra enerjiler hissetmeye basladım alnımın ortasında 3. goz de ellerimde ve ayaklarımda titresimler hissettim çok güzel bir çalışmaydı çok teşşekkür ediyorum emeği gecen herkeze.

azade

Kayıtlı Üye
benim ilk deneyimimdi sadece gözümün önünde karıncalanma oldu

Elfangel

Kayıtlı Üye
İlk enerji deneyimini yaşamış heyacanlı mabet üyesinden bir soru:)
Etkilerin bugün de devam etmesi mümkün mü? Alnımda ağırlık var, gece hemen uyur uyanık yattım, bir sürü rüya gördüm, rüya gördüğümün bilincinde olarak. Ve gün boyunca kollarımda ağırlaşma oldu zaman zaman. Ruhsal olarak kendimi çok iyi hissediyorum ama, beni zıvanadan çıkarabilecek bir çok konu oldu bugün yine de hiç sabrım taşmadı :)

origanum

Yönetici
İlk enerji deneyimini yaşamış heyacanlı mabet üyesinden bir soru:)
Etkilerin bugün de devam etmesi mümkün mü? Alnımda ağırlık var, gece hemen uyur uyanık yattım, bir sürü rüya gördüm, rüya gördüğümün bilincinde olarak. Ve gün boyunca kollarımda ağırlaşma oldu zaman zaman. Ruhsal olarak kendimi çok iyi hissediyorum ama, beni zıvanadan çıkarabilecek bir çok konu oldu bugün yine de hiç sabrım taşmadı :)

Evet devam edebilir.

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
boğaz çakrası ile ilşkidir sevgi bağı. özellikle hayatımızda sevgi olmaması yada hüzünlü bir sevgi olması boğaz çakramızı kapatır. çalışmadada boğza çakrası üzerine ğırlıklı çalışıldı bu yüzden. boğaz bölesinde bu yoğunluğu hissetmeniz bu yüzden çok normal
Urum, peki bogaz cakrasi eger enkisa sürede hayatimiza sevgi girmezse yeniden kapanirmi?

Ayrica ben calisma sirasinda benim hayirsiz sevgilimi hep düsündüm, bu onda benim acimdan olumlu bir etki yaratirmi?

origanum

Yönetici
Urum, peki bogaz cakrasi eger enkisa sürede hayatimiza sevgi girmezse yeniden kapanirmi?

Ayrica ben calisma sirasinda benim hayirsiz sevgilimi hep düsündüm, bu onda benim acimdan olumlu bir etki yaratirmi?

1. Evet kapanabilir.
2. Yaratır.

mally

Kayıtlı Üye
ellerim ve ayaklarım yanar gibi ısındı. Başarılı olmadığımı düşünürken öyle bir nefes aldım ki göğsümün volkan gibi olduğunu hissettim. Sanki enerji dağılmaya yada yukarı çıkmaya çalışıyor ama göğsümde birikmiş olarak kaldı gibi. Bundan sonra kalbimin yanında ve başımda hissettim enerjiyi ve inisiliye sırasında devamlı ve çok sık yutkundum. Urum, sevgi enerjisinin boğaz çakrası ile ilgili olduğunu yazmışsınız, bu sık yutkunmalarım bu yüzden mi olmuştur acaba? Çok fena tıkanmış herhalde. Yorum yapabilirmisiniz?

origanum

Yönetici
ellerim ve ayaklarım yanar gibi ısındı. Başarılı olmadığımı düşünürken öyle bir nefes aldım ki göğsümün volkan gibi olduğunu hissettim. Sanki enerji dağılmaya yada yukarı çıkmaya çalışıyor ama göğsümde birikmiş olarak kaldı gibi. Bundan sonra kalbimin yanında ve başımda hissettim enerjiyi ve inisiliye sırasında devamlı ve çok sık yutkundum. Urum, sevgi enerjisinin boğaz çakrası ile ilgili olduğunu yazmışsınız, bu sık yutkunmalarım bu yüzden mi olmuştur acaba? Çok fena tıkanmış herhalde. Yorum yapabilirmisiniz?
Kendi sorunuza kendiniz cevap vermişsiniz zaten. Başarılı olup olmamak gibi bir kavram düşüncesi yanlıştır. Adını yazdıran herkese enerji gönderildi. Deneyim hissedilse de hissedilmese de ulaştı talep edenlere. Enerji kalp çakranızda yoğunlaşıp yukarı çıkmış, olması gerektiği gibi. Yutkunma deneyiminiz boğaz çakranızın temizlenmesine işarettir. Herkesin hissetme şekli kendine hastır, kimine ağır gelebilir kimine hafif.

Voy

Kayıtlı Üye
Ben diğer çalışmalarda çok yoğun hissettim hep enerjiyi ama bu sefer hissedemedim hiç.Birde her çalışmada ağız sulanması oluyor aşırı ,bittikten sonrada devam ediyor,onu da yaşamadım bu kez.Dikkatim çok dağıldı çalışmadan önce deprem oldu,çalışma sırasında hem tetikteydim nerdeyse,hemde komşuların gürültüsü çok vardı.Emek için teşekkürler.

origanum

Yönetici
Ben diğer çalışmalarda çok yoğun hissettim hep enerjiyi ama bu sefer hissedemedim hiç.Birde her çalışmada ağız sulanması oluyor aşırı ,bittikten sonrada devam ediyor,onu da yaşamadım bu kez.Dikkatim çok dağıldı çalışmadan önce deprem oldu,çalışma sırasında hem tetikteydim nerdeyse,hemde komşuların gürültüsü çok vardı.Emek için teşekkürler.
Deneyim yaşamamışsınız ama gereken enerjiyi aldınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...