lütfen yardımcı olun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

büşranur

Kayıtlı Üye
Eşimi çok sevdim.. lanet olası bir büyü mahvetti bizi..bir türlü çözdüremedim..Bu büyünün yüzüne eşim biri 3 yaşında biri 40 günlük iki çocukla bizi burda bıraktı yurtdışına gitti.pes etmedim direndim 8 yıl sabrettim çocuklarımı büyüttüm izine geldi gitti yüzümüze bile bakmadı oğlum amileyat oldu gelmedi öteki oğlum sünnet oldu gelmedi..ailesi burda bize etmediğini bırakmadı..Maddiyattan yana sömüre sömüre kuruttular bizi 12 Yıllık evliyim ailesinin lafına baktı 2 çocukla beni evden kovdu aylarca bizi burda beş parasız ortada bıraktı işe girdim çalıştım yine kırmamaya baktım orda uçak parası bulamadı gelebilmek için sırf gelsin çocuklarına babalık yapabilsin diye biletini bile ayırttırdım burdan parasını ben öderim pasaportla uçağa binsin kimse halimizi bilmesin diye herkes hayret ediyor senin gibi bir insana nasıl bukadar şeyi yapabiliyor diye 5 ay önce kesin dönüş yaptı hala aynı ailesinin lafına baktı mirasındaki hakkını sattı kendine dükkan açtı altına araba aldı 3 üncü çocuğa hamile kaldım çocuğu istemedi aldırmak zorunda kaldım ailesine ona saygısızlık yapmışım defol git diyor sen gitmezsen ben eve gelmicem diyor bu gün de eve gelmedi daha fazla dayanabileceğimi sanmıyorum büyü yüzünden olduğunu bilsem bile onurumla gururumla oynaması beni çıldırtıyor. Çocuklarımın bile psikolojisi o kadar bozulduki şuan onbir yaşındaki oğlum bile anne bırakıp gidelim diyor baba sevgisi görmemesine rağmen babasından vazgeçiyor yaptıklarını artık o bile kaldıramıyor. ters yapılıp mezara gömülmüş bir muska ve kaybettiği başka bir muska bunlara sebeb oluyor muhabbet için okuma yedirme bile yapsam etkilemiyor önce bunların çözülmesi gerekiyormuş bu konuda yardımınızı rica ediyorum 12 yıldır bitiriyor bizi

scorpion1

Banlı Kullanıcı
arkadaşım geçmiş olsun egerki sana birazda olsa sevgisi varsa o büyüleri çözdürebilirsiniz unutmaki Allah istemezse büyüde tutmaz büyüde açılmaz mezara gömülen büyünün çok kötü ve açılması zor bir büyü oldugunu biliyorum bana ve eşimede yapılmıştı bir çok büyü ve tertipler seni en iyi ben anlarım ama eşim seninki kadar bize düşman olmadı gittigimiz hocalar bile şaşırmıştı sizin sevginiz birbirinize tammışki hala evlisiniz yapılan büyülerle evlikalmamız karı koca hayatımızın sürmesi imkansızmış Rabbim acıdı heralde benimde iki kızım var ama çocukları için ölür benimki sana yapılan büyü aileden yapılmış galiba sabret dicem ama zor biliyorum forumda bir çok okuma var ama dedigin gibi güçlü bir büuüyse açılması gerek önce kontenjana la yada urumla görüş bence herderdin bir dermanı vardır çok geçmiş olsun

büşranur

Kayıtlı Üye
scorpion desteğin için teşekkür ederim urum yada kontejyana anlatacağım

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Bir sorun icin 40 kisi yorumda vede öneride bulunur, özellikle bizim Türk toplumu bu konuda bayagi heveslidir, fakat o hal durumu acaba kackisi yasadi vede mantikli tutarli öneridebulunuyor.
Onedenle gercekden bilgi vede ilmine emin olmadiginiz kisilere herseyi danismayin.
Bu gerek dini birsey olsun gerek sorunlarimiz olsun. Büyücülükde dinler üstü bir olaydir. Sitemizdede bunu göruyoruz zaten. Önerilerimizde sanirim kisiyi bilerek öneride bulunmak daha mantik olsa gerek.

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Bencede arkadaşım akadaşımızın sorunu büyük ve zor bir durumda umarım tam anlamıyla yardım edecek birini bulabilir kendimde böyle sorunlar yaşadıgım için anlayabiliyorum

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bazı mesajlar silinmiş (konu ile alakası olmadığı için niye mesajım silindi diye sormayın diye yazıyorum)

bahsettiğiniz konu ile ilgili olarak. sitemizde çok fazla kaynak mevcuttur. büyü bozmak ile ilgili bölümü okuyabilirisiniz. sizinde kolaylıkla yapabileceğiniz uygulamlar söz konusu. bulamazsanız ilgili odlara başvurun yardımcı olsunlar.

ama bunlardan daha önemlisi amaca büyü varmı gerçekten. konuyu hatırlatan ve bilgilerinizin olduğu (ad anne adı eşinizin adı eşinizin anne adı ve doğrum tarihleri) özel mesajı bana atabilirisniz. bakarız.

sitede bazı arkladaşlar bunu konu ile ilgili konuyu açan arkadaşa özel mesajlar atmışlar. ve medyum tavsiyesinde bulunmuşlar. sitemizde bu durum yasaktır. eğer o medyum benimle iletişime geçer yapabildiğini bana ıspatlarsa bende öneride bulunabilirim. yoksa öneri yapan kim bilmiyorum. belkide medyumun kendisi burda bir üyelik açtı yada o kişin tanıdığı müşteri toplama işine girdi. bilemeyceğim için vermiyorum. ama dediğim gibi bana başvurulursa bende ona göre değerlendirme yapabilirim.

ve bu mesajlarda şöyle bir yaklaşım var. Allah rızası için yapan yada çok uçuza yapan diye açıklama var.

sitemizdede sizlerin yapabileceği her uygulama maliyeti çok dşük olan uygulamalardır. örneğin büyü bozmak için yapılan su. 5 milyona bile mal olmaz. medyum emek parasını ona göre değerlendirir. bunun kültüler tkiside vardır tabiki. zengin kesime hitap eden bir medyum bu iş için 20 -30 lira olmaz hatta 200 -500 bile almaz. yada çok iyi bir medyumdur. mahalle medyumu dediğimiz cinsetten kağıda iki çizik atmayan bir ustadır. ozaman ustalığının maliyetini ister.

Allah rızası için deyiminide hiç anlamış değilim. eğer böyle bir bektentisi olan varsa bu tür insalara cani diyorum. acımasız kişiler bence bunlar. Allah rızası ile elektirik faturası ödenmiyor. eve yemek girmiyor. Kimse Allah rızası ile bir şey alamıyor. yani bu tür bir uygulamayı kim yapar zaten merak ediyorum. hiç para almadan neden yapsın bunu Hani bir iki İnsana yapsa hadi neyse diyeceğim ki (bir iki insanna iş yaparak uzamn olunmaz. tek bir tılsımlada iş olmaz zaten)

Eğer Allah Rızası içinden kasıt 100 tl aşağısı için okey o para genel geçer herkezin yapabileceği uygulamlar yapılabilir. bu parayı evdikten sonra arkasınıda aramazsınız zaten adam sürümden kazanır. buda bir ticaret yöntemidir.

Eğer işin içinde sizin yapamayacağınız kadat karışık işler varsa korunma yapılması gerekiyorsa. mussallat varsa iş değişir ozaman. bunu siz yapamazsınız. 20 -30 Lirayada yapılacak iş değil. en az yapılması gerekn işlem sayısı 10 bulur. her konu için tek tek. BÖYLE BİRM İŞİ YAPABİLECEK BİR Usta 5000 tlden ağızını açar. BELLİ bir kesime bu rakam 50.000 tl civarında. hak ediyorlarmı evet ediyorlar. (yapabilen için söylüyorum)

ortalama olarak eğer kişi emeğini düşüerse . yardımcı olayım derse , 1000 tl civarındadır. hadi hiç emek almayım derse 500 tlden az bir iş çıkmaz. sizin için 15 20 gün uğraşacak kişilerden bahsediyoruz. ve sizin için bu kadar önemli bir konu için de 3 -5 kuruşun lafı olmamalı. eğer bunu öenmiyorsanız zaten bundan kurtulmak istemiyorsunuz demektir.

bir usta medyum usta olacağı seviyeye gelene kadar. ne paralar harcanıyor. ne emek ler veriliyor. ve halad ömrünün sonunda kadar bu devam ediyor haberiniz varmı.

bu kadar acımasız olmayın ve bilip bilmedende ahkam kesmeyin

Ori

Kayıtlı Üye
Urum'a katılıyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...