cadılık için enerji çalışması 10 deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Voy

Kayıtlı Üye
İlk ben yazmış olayım o zaman ,benim bu sefer çok güzeldi ,bırakmak istemedim,ellerimde yine enerji biriktiğini parmaklarımın karıncalandığını ve kollarımdaki baskıyı hissettim.Yalnız bu kez sanki vücudumun yarısı ayrı hareket ediyormuş gibiydi,sadece sol kaburgam titreyip durdu,o sırada sağ kolumda batma hissettim.Ama ellerimdeki his çok güzeldi bir ara sabaha kadar devam etsin diye düşündüğüm oldu.

Ursula

Kayıtlı Üye
haberim yoktu.kaçırdım.. en yakın zamanda tekrar çalısmayı yaparsınız umarım.of..

artenas

Kayıtlı Üye
İş
üniversite ögrencisi
ellerim alev alacak zannettim ayrıca basından çivilenmiş bir solucan gibi yatakta kıvrandım durdum vücudum sürekli sekil degiştirdi su dalgası gibi dalgalandım sanki bu kadar şiddetli fiziksel bir tepkime olacagını beklemiyordum dogrusu

majeste

Kayıtlı Üye
Ben özel bir sebep yüzünden çok istediğim halde katılamadım, üzgünüm :(

ssessiz

Kayıtlı Üye
İş
halkla ilişkiler uzmanı
yaşasın bu defa kaçımadım.bunu daha çok hissettim.vücudumu bi enerji kapladı . kollarımın arası açıktı sanki bi enerji zorla vücuduma yaklaştırdı kollarımı böyle hissettm.güzeldi teşşekkürler.

Nightcrafter

Kayıtlı Üye
İlk kez katıldım ve hissettiklerim harikaydı...
Önce ellerim ısınırken ayaklarım soğudu, ayaklarımdan bir sıvı akıyormuş gibi hissettim.. Kollarım yatağa zincirlenmiş gibiydi hafifçe sağa sola oynatabiliyordum ama kaldıramıyordum sonra bu his yavaş yavaş tüm bedenime dağıldı.. Hiçbir yerimi kıpırdatamadım.. Sonra başım yavaşça anlımdan geriye itildi, istemsiz olarak kafamı geriye doğru çektim..
Sol kolum ve başım çok ağrıdı.. Bir süre sonra kendimi yukarıdan gördüm, bu bittiğinde ellerimden birinin tuttuğunu hissettim.. sıcacık elleri olan biri.. çok hoş bir histi.. En sonunda önümde bembeyaz bir kapı belirdi girdiğimde uzakta, sol tarafta bir kapı daha vardı, ondan da girdim ve yavaş yavaş beyaz ışıkların içinden bir yüz göründü beyaz saçları ve sakalları vardı, bana gülümsüyordu, o kadar tanıdık ve sevecen görünüyordu ki.. Baba diye çağırmayı istedim onu.. ve sonra bedenimi tekrar kıpırdatabilmeye başladığımda yüz de yok oldu ve bir saatin sonunda bittiğini düşünüp uykuya daldım..

gizmlizeynep

Kayıtlı Üye
Benim ilk deneyimimdi...Zamanın nasıl geçtiğini anlayamadım tamı tamına 55 dk olduğum yerde kaldım...Şu anda kendimi çok iyi hissediyorum ve brdaha yapmak için sabırsızlanıyorum

origanum

Yönetici
Pardon ama bu çalışma 13 şubat gecesiydi ve sadece adını yazdıranların katıldığı bir çalışmaydı. Siz 1 ay sonra üye olmuş yani çalışmaya katılması imkansız biri olarak nasıl katıldığınızı ve bu deneyimleri yaşadığınızı anlamadım, kendi kendinize gelin güvey mi oldunuz?

egsodia

Kayıtlı Üye
Ben şehir dışında okuyorum bulunduğum şehirdeki evimde internetimin olmamasından ötürü ve internet kafelere çok fazla takılmadığım için haberim olmadı kaçırdığımı görünce çok üzüldüm çünkü daha önceki çalışmalardan çok memnun kalmıştım ve baya bir ilerleme kaydetmiştim,inşallah bir dahakini kaçırmayacağım...

origanum

Yönetici
Arkadaşlar bu bölüm ilgili deneyimlerinizin anlatılması ile ilgilidir, başka yorumlar yapmayın, çalışma geçeli de çok oldu ayrıca, katılanlar da zaten yorumlarını yaptı, bitti. Başka bir şey yazmayın artık!

gizmlizeynep

Kayıtlı Üye
Pardon ama bu çalışma 13 şubat gecesiydi ve sadece adını yazdıranların katıldığı bir çalışmaydı. Siz 1 ay sonra üye olmuş yani çalışmaya katılması imkansız biri olarak nasıl katıldığınızı ve bu deneyimleri yaşadığınızı anlamadım, kendi kendinize gelin güvey mi oldunuz?

Hayır.Ama hissettim.

origanum

Yönetici
Ama nasıl ????
Çalışmaya katılmadınız ki, başkalarının yaşadıklarını okuyunca imajine edip psikolojik olarak mı etkilendiniz? Biz size herhangi bir enerji göndermedik.

gizmlizeynep

Kayıtlı Üye
Ama nasıl ????
Çalışmaya katılmadınız ki, başkalarının yaşadıklarını okuyunca imajine edip psikolojik olarak mı etkilendiniz? Biz size herhangi bir enerji göndermedik.

Bilmiyorum.Psikolojik olarak olabilir belki de, ama farkındaysanız diğer arkadaşlarla tutmuyor hissettiklerimiz,belkide siz haklısınızdır psikolojikman olabilir...

zofia

Kayıtlı Üye
bu çalışma ne çalışması acaba bilen biri varsa bana özel mesaj atabilir mi ben daha yeni olduğum için ne olduğunu bilmiyorum ama değişik bişey galiba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...