Medyumluk için inisiye çalışması 10 deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

thesecret

Kayıtlı Üye
Bugünki çalışma harikaydı teşekkür ederim önce çok büyük bir ağırlık çöktü üzerime sanki vücudum kaskatı oldu sonra sesim değişti kendi sesim değil sanki yaşlı bir kadın sesi oldu sonra hafifledim ve kalktım

mally

Kayıtlı Üye
tam 30 dakika kaldım. İlk önce boğazım kurudu ve birşey hissedemedim. Beceremiyorum herhalde deyip zikri bıraktım amd gözlerimi açtığımda vücudumun kaskatı olduğunu farkettim, enerjiyi o zaman fark ettim ve tekrar gözlerimi kapayıp zikre devam ettim. İşte bundan sonra kollarım ağırlaştı sanki avuçlarımın üstünde ışıktan 2 top var gibi ve sağ kolumun dirseğinin üstünde bir ağrı hissetmeye başladım. Gözlerimin önüne mor, sarı ve beyaz ışık demetleri göründü ve göz kapaklarım ve kirpiklerim kamaştı, açmamak için zor tuttum gözlerimi. Bacaklarımdan yukarı doğru başımın sol tarfına doğru yoğun olarak enerjiyi hissettim. Sonra kollarım ve başımın sol tarafı karıncalaştı ve uyuştu. Asıl olay zikri sonlandırıp ayağa kalktığımda oldu. Heykel gibi dikili kaldım ve asıl yoğunluk neymiş anladım :) Müthiş hissediyorum. harika birşeydi. Urum çok teşekkür ederim.

osho

Kayıtlı Üye
İş
müzisyen/öğrenci
İki kolumda ağırlık hissettim sanki birşey beni tutuyor gibi.ellerim ve ayaklarım soğudu.bir ara vücudum kilitlendi oynatamadım sanki.Sonra başım ağrımaya başladı sonra sol elimden birşey girdi ve boynumun yanından kafamın arkasına kadar geldi 20 dakika dayanabildim.Şu anda da kusacak gibiyim midem bulanıyor ve başım ağrıyor.

mally

Kayıtlı Üye
benim ilkti ve kesinlikle son olmayacak :)

osho

Kayıtlı Üye
İş
müzisyen/öğrenci
bundan bir önceki çalışmanıza da katılmıştım ama evdeki bazı sesler yüzünden konsantrasyon zorluğu vs. sebeplerden hiçbir şey hissetmemiştim,o inisiyenin bende başarılı olduğunu sanmıyorum onu saymazsak ilk.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
ilk çalışmalarda baş ağrısı mide bulantısı bedenin kast katı olması normal ilşkl çalışmalarda ruh uyumlandığı kadar bedende uyumlanıyor o yüzden olabiliyor bazen hemen geçiyor bazen 24 saat kadar sürebiliyor. daha sonraki çalışmalrda pek olmuyor bunlar. olan kişiler olabiliyor tabiki ama çok nadir.

osho

Kayıtlı Üye
İş
müzisyen/öğrenci
o halde başarılı bir deneyim olarak sayıyorum bunu :) sanırım tarotla biraz gelişime başlayabilirim :) teşekkürler...

Ursula

Kayıtlı Üye
Güzel.Fakat gözlerimi açıp kapadığımdan sıkıntı yaşadım.Tereddütlüydüm.İlk sözleri söyledikten saniyeler sonra, Önce alın ve yüz çevremde bir hissizlik başladı.Sonra saat içerisinde tüm vucüdumda dolaştı. Sağ kolumda garip bir ağrı hissettim . Odada mum yanıyordu, mumun alevleri hızlıca titreşti . Arada duraklayıp sonra hızlandı .Gözümün önünde bir şeyler dönüyordu hızlıca. Bir ara yükseldiğimi hissettim bir ara sallandım gibi. İlk tecrübemdi . Hala sağ kolumda bir his var. Kalktığımda kaskatıydım . Güzeldi ve benim ilme olan inancımı güçlendirdi.Teşekkürler,Urum

leylabatay

Kayıtlı Üye
Başardımmı bilmiyorum çünkü konsatre zorlanması yaşadım sağolsun büyük oğlum günlerdir ikaz etmeme rağmen güzel gürültü yaptı:( ama çok belirgin olarak hissettğim dalga dalga vücudumdaki yayılan soğukluktu,ayaklarım yanarken ellerim buz tuttu ve sol tarafım kolumdan sırtıma kadar feci ağrı hissettim boynumda özellikle sanki tutulmuştu boynumda özellikle bi noktada aşırı ağrı hissettim urum başarabildimmi sizce?..

xxSxx

Kayıtlı Üye
İş
tekniker
Önce sağ avucumda bi sıcaklık hissettim sonra sol avucumda ve kollarımda bir uyusukluk oldu ve baçaklarıma sonrada bütün vücuduma kapladı yarım saat kalmışım ama nasıl geçti zaman bilmiyorum

Macro

Kayıtlı Üye
tüm odayı tamamen karanlık yapıp 2 tane tütsü yaktım. 5 dakika kala. ayaklarım soğudu ama eller ateş gibiydi ve enerjiyi mümkün olduğunca baş kısma çekmeye çalışıyordum ... bir süre sonra öyle yoğun oldu ki sanki üzerime jel dökülmüş gibiydi ... tüm enerjiyi almak için bi üst benlik çalışması yapıp önce üst benliğe boşalttım sonra geri çektim :) 2. medyumluk inisiyemdi. 1. si kadar sert geçmesede gerçekten çok teşekkür ederim.

Küçük bir öneri. Her türlü çalışmadan önce Abdest (din ile alakası yok) alırsanız iyi olur. ve gerçekten rahat giyisiler giymek ve kafanızı her türlü düşünceden uzaklaştırıp yoğunlaşmak çok önemli...-Duş alamayanlara-

Bedenden soyutlanıp iç dünyanıza dalmak güzel oluyor. Bu arada su içmeyi unutmayın çünkü nedense hep susama ihtiyacı oluyor ve zikir çekerken sorun çıkarıyor.

Biterken tütsülerinde tam bitmek üzere olduğunu görmek güzeldi.:)

tahsin

Kayıtlı Üye
Güzel bir deneyimdi. Titreme soğuk terleme oldu ağzım çok kurudu. Bulunduğum yerde çok rüzgar vardı seslerden dolayı konsantre sorunu yaşamış olabilirim ama tam anlamıyla olaya adapta olamadım belki sesden belkiden ilk deneyimden olsa gerek
Bu arada fazla dayanamadım 25 dakika içinde buraktım.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
demeyim yaşamamanız yada konsantre olmamanız önemli değil enerjiyi alırsınız. bişey hiseetmek işin eğlenceli kısmı aslında önemli olan çalışmaya katılan herkez enerjiye uyumlanıyor.

leylabatay

Kayıtlı Üye
İşte buna çok sevindim ama inşallah aldığım enerjileri oğluma kızmakla tüketmemişimdir çünkü çookk istediğim ve uzun zamandır beklediğim bir çalışmaydı çok teşekkür ederim urum...

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Ben bugun 1saat kadar yapdim digerlerinden daha uzundu fakat zikr sirasinda bir kere hapsirdim (genelde ben 3-4kere üst üste olurum) sonrada bir ara esnedim.
arada 2 saat geci ama neden hala bacaklarimda vede dizlerimde hala enerjiyi hissediyorum yogun sekilde!

Macro

Kayıtlı Üye
ah evet ... bende de bi hapşırma hissi geldi ... ki normalde olmaz... Sonra hapşıramadım da gözümden yaş geldi ama yaş çıkıcak gibi bi zorlanma da olmadı ... şimdi söyleyince hatırladım... garip...

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
banada normalde olmaz ama ilkdefa oldu hele esneme cok garibime gitti yani öyle uyku sorunu olan biri degilim. Hayra yoralim diyecem ama yani sonucta enerji calismasi!

leylabatay

Kayıtlı Üye
Ya bide arkadaşlar özellikle kirpiklerim sürekli kıpraştı durdu yarı açık gibiydi ama ben hep kapatmaya çalıştım sayın urum bidahaki sefere kulaklarımı ve gözlerimi kapatmak istiyorum hem ses algılamamak için hemde gözlerim kapanırsa daha iyi dalacam galiba çalışmalara bi sakıncası olurmu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...