istihare yorumu

eccentiric

Kayıtlı Üye
Geçen gece gördüğüm rüyanın yorumu hakkında yardım isteyeceğim arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim:)
Hayatımdaki seçimler ve izlemem gereken yol konusunda kararsızlık ve belirsizlik yaşadığım için istihare namazı kıldım ve Allaha beni bu konuda yönlendirmesi ve hangi yolda ilerlemem gerektiğini göstermesi için dua ederek yattım..Rüyamda ilk önce bir otobüse binmeye çalışıyor ve gitmem gereken yere ulaşmaya çalışıyorum ama hep otobüsleri kaçırıyorum veya hangisine bineceğimi şaşırıyorum.En sonunda birinde giderken bir anda silkelenip bu nereye gidiyor diye soruyorum ve yanlış otobüse bindiğimi anlıyorum..Ordaki bir kızda bana burada inmemi,başka bir otobüsle son durağa kadar gitmemi söylüyor..Daha sonrasında bir ara hoşlandığım kişinin olduğu bir otobüse yetişmeye çalışıyorum ama kaçırıyorum..Sonrasında köyde güzel bir bahçede bir anda bardaktan boşalırcasına yağmur yağmaya başlıyor ve her yerden yemyeşil bitkiler ağaçlar çok hızlı bir şekilde çıkarak büyüyorlar.(rüyanın en güzel sahnesi)Daha sonrasında bir sepet içinde birkaç tane ekmek görüyorum bu ekmeklerden en güzelini beğeniyorum..Hoşlandığım insanın karşı evde olduğunu öğrendiğimde bu ekmekten alıp götürmek istiyorum ama anneannem buna izin vermiyor gidemiyorum..rüyanın sonlarında aynı bahçede bir düğün olduğunu ve çılgın gibi dans ettiğimi görüyorum...
Yorumu konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Her şeyiyle ortada yorumu açık çok güzel.Bence kaçırdığın ve üzüldüğün bazı şeylerden sonra hiç ummadığın bir yerden çıkacak kısmetin.Yağmur desen bereket,ekmek desen helal rızk,yeşillik murat.Kaç tane otobüs kaçırdın hatırlıyor musun sayısını?
Kararsızlığın rüyanda da ortada.Ne zaman olur bilmiyorum ama güzel olaylar olacak.Otobüslerin sayısı kadar belki yanlış birtakım seçimlerin ardından... Bana göre rüyan çok güzel ve hayırlı Allah hayır etsin...

eccentiric

Kayıtlı Üye
evet özellikle otobüsle ilgili gördüğüm kısım tamamen benim psikolojimi de yansıtıyo.otobüs bir tane kaçırdım binmek istedim ama durmadı.diğerinde de içindeydim fakat yanlış otobüsteydim daha sonra uyarıyla indim.sonrasında doğru tarafa giden otobüse binip binmediğimi hatırlamıyorum.. umarım binmişimdr veya binerim...:)Allah hayırlara çevirsin dediğin gibi umarım çok uzun sürmez bu durum..:)yorumun için teşekkürler buarada çok makbule geçtii:)