önemli bir soru arkadaşlar (lütfen yardım)!!!

zeoks

Kayıtlı Üye
öncelikle akadaşlar site ve içindeki muazzam bilgiler için emeği gecen herkese teşekkürler. aslında sormak istediğim cok soru var bunlar için herbir konuda ayrı ayrı soru sayfası açmak istemedim:)

arkadaşlar 1.sorum

arkadaşlar buyu ile kişinin enerjisi okudugum bilgilerden azalabildigini anladım ve sahsen ben de maruz kaldım bu olaya ve 2.cisi kafamı karıstıran dusunce gucuyle yani cekım yasası dediğimiz olayla kendımız bunu yene bilirmıyız ve yatta meditasyonla tıtresımlerı arttırabilirmıyız .

biraz karısık oldu sanırım maruz gorun akadaslar

cidii anlamda ben bu knu hakkında bir sorun yasadım ve

etılerını de gordum bilgi arkadasların yardımına ıh:boat:tıyacım var :)

suzansuziş

Kayıtlı Üye
Kusura bakmayın ama bu nasıl bir cümle yahu? Nokta yok virgül yok.Hiç bir şey anlamadım.

arkadaşlar buyu ile kişinin enerjisi okudugum bilgilerden azalabildigini anladım. Bu cümlede de enerjisi"NİN" demek istediniz sanırım.

escada35

Kayıtlı Üye
evet bu benimde çok merak ettiğim ve henüz cevabını alamadığım bir soru. Büyü zamanla etkisini yitirir mi, yoksa hayatta olduğumuz sürece etkisi sürer mi? iyi bir konuya değinmişsin arkadaşım ama imla hatalarımıza dikkat edelim bencede
böyle güzel bir siteye yakışmıyor.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
evet bu benimde çok merak ettiğim ve henüz cevabını alamadığım bir soru. Büyü zamanla etkisini yitirir mi, yoksa hayatta olduğumuz sürece etkisi sürer mi?

Büyü zamanla etkisini yitirebilir de bazı uygulamalar aileden aileye asırlarca devam edebilir de. bu yapılan uygulama ile ilgili bir durumdur. Mesela bir uygulama yaptınız ve ya yaptırdınız. Bu uygulamaların bazı aralıklarla tekrar edilmesi gerek. Ama siz bıraktınız. Temizlikte yapmadınız ya da yaptırmadınız. Bu iyi amaçlı da olsa yaptırdığınız uygulamalar zamanla negatif enerjiye sahip olur ve sizinle ömür boyu hatta torununuzun bile ömrü boyunca bir sorun oluşturabilir. Bir uygulama yapmanın zararlarından bahsederken asıl söylemek istediklerimiz bunlar. Diğer arkadaşın ne deme kisteidğini anlayamadığım için daha ayrıntılı yazdığı zaman ya da anlaşılır yazdığızaman cevap verebilirim.

escada35

Kayıtlı Üye
Teşekkürler yule cevabın için. Diğer arkadaşın demek istediğide sanırım çekim yasası ile büyü zamanla yok olurmu, etkisini yitirir mi? gibi birşey sanırım seninde verdiğin cevaplarlada bağdaştırılırsa böyle bişey olmaz gibi..
Yani büyü etkisini pozitif düşünerek, çekim yasası ile yok edemeyiz. Tabi net cevabı yine siz verirsiniz..

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Tabi ki pozitif düşünce ve çekim yasası ile büyünün ya da herhangi olmusuz bir enerjinin etkisinden kurtulamazsınız mutlaka temizlik çalışması yapılmalı. Ya da o yapılan uygulama bozulmalı demem daha net olur.