GMA Kullanım Örnekleri

logii

Kayıtlı Üye
GMA Kullanım Örnekleri

Sevgili Arkadaşlar,GMA enerjisi kullanım alanları ile ilgili olarak bazı önerileri yazacağım. Bunları maddeler halinde açıklamak istiyorum.
GMA yı göz önünde canlandırma,ellerimizi kullanma, bedendeki hisleri takip etme yolu ile kullanabiliriz.
Aşağıda bir takım örnekler hazırladım. Bunlardan faydalanabilirsiniz.
GMA yı kullanmak için ,önce enerjiyi davet etmek gerekir.Bunun için; "kalbimi,benliğimi,bedenimi ,bilincimi ve ruhumu GMA enerjisine açıyorum."...enerji birkaç sn içinde akmaya başlayacaktır.

Örnekler:

*Çakraları şifalandırmak:Ellerinizi sıra ile her çakranıza yerleştirerek"bu bölgedeki tüm olumsuz duygu,his,ve anıların GMA ile dönüşüme uğratılması,arıtılması ve şifalandırılmasına niyet ediyorum " dersiniz. Her çakrada 5 dakika kalınız. Daha fazla kalmak gereği hissederseniz kalınız.

*"Falanca " hastalığıma neden olan duygu,his ve anının GMA ile dönüşüme uğraması ve şifa bulması niyeti ile diyerek ,bir elinizi başınızın üstüne,bir elinizi hasta olan bölgeye lokal olarak koyunuz.10 dakika yeterli...gerek hissederseniz daha fazla olabilir.Bu uygulamayı istediğiniz sıklıkta yapabilirsiniz.

*Biliç ve bilinçaltındaki olumsuz kalıpları arındırmak:Bunun icin
"Bilinç ve bilinçaltımdaki "falanca "korkumdan arınmak niyeti ile GMA gönderiyorum."
Bu korkular farklı konular içerebilir.

Örneğin: Güvensizlik korkusu,değersizlik korkusu,sevilmeme korkusu,terkedilme korkusu,parasızlık korkusu...vs..Şimdi ellerinizi kullanarak;bir elinizi (avuç içi başa değecek )başın arkasına ,beynin alt kısmına
diğer elinizi başın tam üstüne,aynı anda koyarak 10 dakika GMA veriniz.Bunu 7 gün tekrar ediniz.

*Falanca kişi ile aramızdaki sorunun (iş ,eş ,arkadaşlık ),her iki tarafın da hayrına olacak şekilde GMA ile dönüşüme uğratılması ve şifalandırılması niyeti ile diyerek bir elinizi kendi başınızın arkasına ,diğer elinizi de üstüne koyarak 10 dakika gma veriniz.

*Karma ile ilgili:

a) Falanca hastalığım ile ilgili karmamın,geçmiş ve şimdiki bedenimden çözülmesini,Gma ile dönüşüme uğratılarak,olumlu hale getirilmesine ,şifalandırılmasına niyetleniyorum ,teşekkür ederim...sessiz kalın...dikkatinizi bedeninize verin...çözülmelere tanık olun..5,10 dakika sürebilir..bittiğine emin olun ve teşekkür edin.

b)"Sürekli olumsuz giden iş durumumla ilgili karmamın geçmiş ve şimdiki bedenimden ,bilinç ve bilinçaltımdan çözülerek GMA ile dönüşüme uğratılması ve şifalandırılmasına niyet ediyorum."..sessizce kalın ..bedeninizdeki ve başınızdaki çözülmelere tanık olun.(bunları hissetmesenizde gerçeklesir. )....mühim olan niyettir.1 kez yeterli.

c)Örnek; "aldatılma ile ilgili olumsuz karmamın,geçmiş ve şimdiki beden kayıtlarımdan ,bilinç,bilinçaltı kayıtlarımdan çözülmesini, GMA ile dönüşüme uğratılarak olumlu hale getirilmesine niyet ediyorum"....sessiz kalın...bedeninizdeki ve başınızdaki çözülmelere tanık olun...teşekkür edin....1 kez yeterli

d)Eşimle aramdaki müşterek karmanın geçmiş ve şimdiki beden hafızamdan ve zihin hafızamdan çözülmesi GMA ile dönüşüme uğratılması ve şifalandırılmasına niyet ediyorum"..sessiz kalın...başınızın arka kısmına ve bedeninize dikkatini verin....çözülmelere tanık olun...5,10 dakika...1 kez yeterli.

*Tanrısal benliğimle aramda perde yaratan tüm olumsuzluklarımın GMA ile arıtılmasını dönüşüme uğratılmasına niyetleniyorum....ve bir elinizi başınızın üstüne bir elinizi kalbinizin üstüne koyarak 10 dakika GMA veriniz. İstediginiz sıklıkta yapabilirsiniz...

*Falanca kişiye olan öfkemin,nefretimin GMA ile dönüşüme uğratılarak affetme haline dönüştürülmasine niyet ediyorum. Geçmiş ve şimdiki beden hafızamdan ve zihin hafızamdan çözülmesine niyet ediyorum...sessiz kalın....izleyin..teşekkür edin..

* Bulunduğunuz ortamda negatif enerji hissediyorsanız,GMA yı çağırarak ,ortamı arıtmasını,dönüştürmesini isteyebilirsiniz.

*Tüm psişik saldırılardan arınmak üzere niyetlenebilirsiniz..

*Belli bir bölgeye belli bir durum için;Deprem,Sel,Salgın,Huzursuzluk...vs..
O bölgeyi zihinde canlandırarak GMA ile sarabilirsiniz. Veya ellerinizi karşıya doğru tutarak o bölgeye gitmesi için GMA gönderebilirsiniz.

*Tüm dünyaya GMA gönderebilirsiniz.

*Ülkenize GMA gönderebilirsiniz.

*Kendiniz sık sık, Gma ile duş yapmayı deneyebilirsiniz.

''Gulerezan''

Amazontanrıça

Kayıtlı Üye
GMA enerjisi ile duş almak derken arınmayı mı kastediyorsunuz yoksa duşta uygulayabileceğimizden mi?

HeLga

Kayıtlı Üye
GMA enerjisine nasıl insiye olabiliriz ?

Mithra

Kayıtlı Üye
Bir hafta önce arkadaşım tarafından uyumlandım bana kitapçık bende yok internet üzerindeki bilgileri kullan dedi bende ordan faydalanıyorum dedi.İnsiye olduğumu hissettim hatta vizyonda gördüm "göz önünde canlandırma" kasıt mor alevi görmek için imgeleme yeteneğinimi kullanmak gerekiyor yoksa onu çağırdığımızda gelecekmi (denedim gelmedi) yada mor alevi görmek önemli değilmi kendiside benim gibi acemi şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.