Kişi bulmak

ufulij

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar acaba psişik yeteneklerle(astral seyahat, durugörü v.s)istediğimiz kişiyi bulabilir miyiz? Biz kafamızda tarif etsek beynimiz bizi benzer kişilere götürebilir mi?

Elfangel

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar acaba psişik yeteneklerle(astral seyahat, durugörü v.s)istediğimiz kişiyi bulabilir miyiz? Biz kafamızda tarif esek beynimiz bizi benzer kişilere götürebilir mi?

http://www.gizlimabet.com/forumdisplay.php?f=34

Bu bölümde astral seyahatle ilgili bir çok bilgi ve deneyim paylaşımı var. Benim okuduğum kadarıyla düşüncelerinizle gideceğiniz yeri bir kaç çıkıştan sonra belirleyebiliyorsunuz. Ama bu bölümü okumadıysanız okuyun derim ben, çok değerli bilgiler paylaşılmış.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
İleri düzeyde astral seyahat yapabilen biri, istediği zaman size gelebilir. Yeteneği olan da, bağlantı kurulduğunda bunu çok net bir şekilde hisseder ve hatta o akımı izler :) Kişi size hiç bir zaman silüetiyle görünmez aklınızda bulunsun.

ufulij

Kayıtlı Üye
Yani ben konuya giriyem kusura bakmayın. :D Şimdi hoşlandığım kız tipi bronz tenli, mavi gözlü, siyah saçlı, ince sesli, dogal olarak ince ama hiç böyle biri önüme çıkmadı. Acaba astral seyahatle, böyle kişileri bulabilir miyim?

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Çöpçatanlık astral boyuta ulaşmadı daha :) Hayır böyle bir durum söz konusu olamaz. Lütfen mantıklı sorular sorun.

denizkızı

Kayıtlı Üye
İleri düzeyde astral seyahat yapabilen biri, istediği zaman size gelebilir. Yeteneği olan da, bağlantı kurulduğunda bunu çok net bir şekilde hisseder ve hatta o akımı izler :) Kişi size hiç bir zaman silüetiyle görünmez aklınızda bulunsun.

Kişi size hiç bir zaman silüetiyle görünmez aklınızda bulunsun. derken ne kastettğinizi anlamadım

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Aslında bunu ben de istiyorum.
Geçmişte hata yaptığım, incittiğim birisi var. Aradan yıllar geçti ve astralde ona beni bulmasını vs söylesem bir şekilde görüşebilir miyiz tekrar normal hayatta?
Ya da en azından astrlde evlenip evlenmediğinin bilgisini alabilir miyim?

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, astral'i ne sanıyorsunuz? Önce bunu araştırın.