Melek Postası

aris

Kayıtlı Üye
Melekler özel rica görevlileridir.Özel ricalarımıza melekleri dahil ettiğimiz zaman,Yüksek Benliğimiz'in arzularını dile getirmiş oluruz.
Meleklerin sizin ne arzuladığınızı zaten bildiklerini,dolayısıyla onlardan istemenize gerek olmadığını düşünebilirsiniz.Fakat istemek,eylemi harekete geçiren olumlu adımdır.

Meleklerden özel bir ricada bulunmak,dileklerinizi göndermek ve Tanrı'dan onları hayırlamasını istemek gibi birşeydir.

Melek postası için,özel bir dileğinizi bir kağıda yazın ve onları meleklere postalayın.Yazılı sözlerin kendine özgü,özel bir gücü olduğu söylenir.Meleklerden özel bir ricada bulunmak için,kendi en yüce meleğinize ve ricanızla ilgili diğer kimselerin en yüce meleklerine ithafen bir mektup yazın.Mektubunuzda ne istediğinizi,olabildiğince açık ve dürüst bir şekilde anlatın.
Eğer yakınlarınızın da şifaya, sevgiye,bilgiye ihtiyaçları varsa onların en yüce meleklerine yazın.

Başka insanların meleklerine yazarken,o insanların özgür iradeye sahip olduklarını unutmayın.
Örnek olarak,eğer bir kimseyi,o kişinin meleğine yazmak suretiyle sevgisel anlamda etkilemeye çalışıyorsanız,yapılacak en iyi şey onu koşulsuz bir sevgiyle kutsamak ve serbest bırakmaktır.Eğer o insanla birlikte olmanız gerekiyorsa o size koşulsuz olarak gelicektir.

Bolluk için,refah getirici meleklere;

Şifa için,şifa meleklerine;

Neşe için ,ruh hali geliştiricilere.

Büyük veya küçük mucizeler için ,mucize mühendislerine;

Yazabilirsiniz dileklerinizi..

Mektubunuzun sonunda mutlaka şükranlarınızı ifade edin.Ve ricanız sanki gerçeleştirilmiş gibi teşekkür etmeyi unutmayın ve Tanrı'ya şükredin.
Ve kendinizi,mektubu postalamaya hazır hissettiğinizde onu katlayıp,bir zarfa koyun.Onu sizin için kutsal yada önemli olan biryere koyun .(Ben kutsal kitapları tercih ediyorum).Böylelikle mektubunuzu gönderin ve onu tekrar zihninize gelinceye kadar unutun.

Özetlersek;

1-İsteğinizi tanımlayın.Öncelikle ne istediğinize iyice emin olun.

2-İsteğinizi bir kağıda yazın.Mektubu yazdığınız meleği mutlaka belirleyin.

Ör:''...................'nın koruyucu meleğine ''yada ''............'nın en yüce meleğine '' veya ''mutluluk eğitmenlerine'' diye.

Dileğinizi yazarken mutlaka ''herkesin en yüce hayrına''ifadesini kullanın.Mektubunuzn sonunda şükretmeyi ve teşekkür etmeyi unutmayın.

3-Dileğinizin yerine gelmesini engelleyebilecek insanlar varsa,onların koruyucu meleklerine de yazın ve sorunların giderilmesini isteyin.

4-Mektubunuzu zarfa koyun ve ağzını kapatın.Onun için özel bir yer bulun ve onu postlamış olduğunuzu kabul edin.

5-Şimdi meleklerden ricada bulundunuz ve isteğinizle ilgili alacağınız mesajı sezgileriniz yoluyla dinleyin.İçhuzuru,eylem fırsatları yada sadece sizin farkedebileceiniz bir işaret bekleyin.

İstemeye devam edin,size verilecektir.
Aramaya devam edin,bulacaksınız.
alıntı

detelinka

Kayıtlı Üye
Çok güzel bi yazı olmuş, teşekkürler. Acaba dileğimiz gerçekleştikten sonra, mektubu yaksak olur mu? Ve ya ne yapmak gerek?

sweep

Kayıtlı Üye
İş
engineer
Gerçekten güzel bir yazı, hiç bu tarz aklıma gelmemişti. Umarım Türkçe bilyorlardır. :)

sweep

Kayıtlı Üye
İş
engineer
Şüphesiz sağımızda solumuzda melekler olduğuna göre anlıyolardır, benim bildiğim meleklern ana amacı sadece ibadet etmek ve sadece en yukardan aldığı emirleri uygulamak. YUkarıya danışmadan melekler bizim kişisel taleplerimizle ilgilenibiliyorlarsa bu zamana kadar bunca geçen zamanı heba etmişiz.. :) Bu söylediğin uyguamalar kişisel düşüncelerin mi? yoksa gerçekten geçmişten gelen bilinen uygulamalar mı? Cin çağırma gibi melek çağırmalarda var mı?

A

angeldream

Evet sevgili sweep, bunlar bilinen uygulamalar. İleride burada baş meleklerle irtibat kurmayı da anlatacağım. Kişisel ve bilinen uygulamalar olacak hepsi de. :)

yazboz

Kayıtlı Üye
Çok hoşmuş, ben de denemek istiyorum.

leyla

Kayıtlı Üye
Gerçekten çok ilgili bi konu olmuş, çok sağol. Bu istekler, aşk üzerine de olabilir mi?

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Evet ben de merak ediyorum bunu..

shangri-la

Kayıtlı Üye
Evet arkadaşlar,her türlü dileğiniz için yazabilirsiniz. Aşk, iş, para ne olursa...Bol şans. :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Daha önce madde (kağıt,kalem vs..) kullanarak değil de zihinsel olarak böyle postalama işlemleri yapmıştım.Gerçi dualarımız da bundan başka birşey değil ama.Bu yöntem de güzelmiş :)

papatyam

Kayıtlı Üye
Öncelikle paylaşım için teşekkürler...
Bu işlemi yaparken sadece bir dilekte mi bulunabiliriz, başka dilekte bulunamaz mıyız?

circe

Kayıtlı Üye
Meleklerle ilgili, çok güzel bir kitap okumuştum. Yeri değil belki ama daha fazla şey öğrenmek isteyen arkadaşlar olursa diye, yazmak istedim. Kitabın adı koruyucu meleğiniz konuşuyor, yazarı ise jonathan cainer. Gerçekten akıcı ve net bir kitaptı.

dante

Kayıtlı Üye
Kendim denemedim ama bir arkadaşım denemiş ve dileği kısa süre içinde kabul olmuştu...Unuttuğum bir yöntemdi bu, tam da ihtiyacım olduğu sırada gördüm başlığı. Teşekkürler =)

ssolga

Kayıtlı Üye
Ben de bekliyorum. Hangi dilekler için hangi meleklere mektup yazacağız?