astral seyehat için inisiye 8

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
astral seyehat için inisiye 8

16/02/2010 saat: 01:00

Astral seyehat için inisiye çalışması, bu çalışmayı asla kaçırmayın.
Kerimden gelen herşeyi kabul ediyorum diyeceksiniz 3 defa kendi duyabileceğiniz tonda sonra aşağıdaki zikirleri sürekli kendi duyabileceğiniz şekilde söyleyeceksiniz yazıldığı gibi okunuyor.

Bu çalışmayı yapmadan önce

01:00 de 7 gün boyunca 140 defa bu zikri tekrarlayın. Yani çalışma tarihinden bir hafta önce çalışmalara başlayın.

Çalışmanın yapılacağı tarih: 15/02/2010
Saat: 01:00
Teknik olarak: 16/02/2010 un ilk saati oluyor

zikirler:
KİTENEER kadınlar bunu söyleyecek
REHİTEAN erkekler bunu söyleyecek

Çalışmaya katılacak arkadaşlar

İsimlerini ve anne isimlerini dilberhalaya özel mesaj atsın benim pm hesabım o kadar hızlı doluyor ki sonra bir çok bilgi siliniyor, o yüzden dilberhalaya özel mesaj atın ki o da benim aslında bilgiler kaybolmasın.

Çalışmaya katılacak arkadaşlar karanlık ve hiç bir elektronik cihazın çalışmadığı bir odada düz şekilde yatsınlar ayaklar açık eller açık avuç içleri tavana bakacak şekilde dursun.

Nefes teknikleri için sitemizdeki nefes tekniklerini mutlaka okuyun.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=1844

Deneyimlerinizi özel mesaj ile atmayın lütfen deneyimler bölümüne yazın herkes okusun bilgilensin.
Özel mesajları ben buraya yazmıyorum ama özel mesaj olarak atma konusunda ısrar eden olursa atılan mesajı deneyimlere yazacağım.

Hadi hayırlı olsun.

Yapılacaklar:

1. Sessiz ve karanlık bir odada yatağa uzanın.
2. Elektronik cihazların hepsini fişten çıkarın.
3. Üstünüze battaniye yorgan gibi örtü almayın.
4. Rahat kıyafetler giyin.
5. Çalışmadan önce ılık bir duş alın.
6. Çalışmadan 1 saat önce yemek yemeyin, kahve veya çay içmeyin.
7. Çalışmadan hemen önce sigara içmeyin.
8. Alkol veya bağımlılık yapen başka bir madde kesinlikle almayın.
9. Çalışma saat Türkiye saati ile 01:00 da yapılacaktır. Aradaki zaman zarfını hesaplayarak burada saat 01.00 iken orada saat kaç ise o saatte başlayın.
10. Yatıp uzandıktan sonra gözlerinizi kapatın. Avuç içleriniz tavana baksın. Ellerinizi ve ayaklarınızı çapraz şekilde bağlamayın.
11. Yan yatmayın. Sırtüstü yatın. Yani yüzünüz tavana bakacak şekilde yatın.
12. Herşeyi tamamladıktan sonra kendi duyabileceğiniz bir ses tonu ile ama mutlaka sesli olarak 3 defa "kerimden gelen herşeyi kabul ediyorum" deyin.
13. Çalışma bittikten sonra yeniden ılık bir duş alın. (isterseniz almayabilirsiniz.)
14. Çalışma esnasında zikir yapılmayacaktır.
Kolay gelsin hayırlı olsun.

Voy

Kayıtlı Üye
Teşekkürler Urum.

void

Kayıtlı Üye
ne yazıkki mesajı bugün görebildim ve 7 gün yapılması gereken zikirleri yapmam için süre yok ancak 4 gün yapabilme imkanım var bu çalışmayı çok büyük heyecanla bekliyordum ne yapmalıyım lütfen geç olmadan bir cevap yazın saygılar

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Kaçan 3 günün çalışmasınını da yapın. Toplamdaki sayıya ulaşın yani.

Red Army

Kayıtlı Üye
arkadaşlar yine yapılacak mı bu çalışmalar ben daha yeni üye oldum katılmayı çok isterim

Voy

Kayıtlı Üye
Evet yapılıyor ama belli bir zaman yok.Çalışmalar yapılmadan önce enerji bölümünden duyuru yapılıyor.

Kar

Elit Üye
Bu tarihi geçmiş bir çalışmadır,mesajları okurken tarihlere de dikkat edelim lütfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...