Medyumluk için enerji çalışması 10

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Medyumluk için enerji çalışması için uymanız gereken kurallar:

1. Sessiz ve karanlık bir odada yatağa uzanın.
2. Elektronik cihazların hepsini fişten çıkarın.
3. Üstünüze battaniye yorgan gibi örtü almayın.
4. Rahat kıyafetler giyin.
5. Çalışmadan önce ılık bir duş alın.
6. Çalışmadan 1 saat önce yemek yemeyin kahve veya çay içmeyin.
7. Çalışmadan hemen önce sigara içmeyin.
8. Alkol veya bağımlılık yapan başka bir madde kesinlikle almayın.
9. Çalışma saati Türkiye saati ile 23:00 da yapılacaktır. Aradaki zaman zarfını hesaplayarak burada saat 23.00 iken orada saat kaç ise o saatte başlayın.
10. Yatıp uzandıktan sonra gözlerinizi kapatın. Avuç içleriniz tavana baksın. Ellerinizi ve ayaklarınızı çapraz şekilde bağlamayın.
11. Yan yatmayın. Sırtüstü yatın. Yani yüzünüz tavana bakacak şekilde yatın.
12. Her şeyi tamamladıktan sonra kendi duyabileceğiniz bir ses tonu ile ama mutlaka sesli olarak 3 defa "Kerimden gelen her şeyi kabul ediyorum" deyin.
13. Zikir olarak çalışma boyunca yani çalışma bitinceye kadar kendi duyabileceğiniz ses tonu ile ama mutlaka sesli olarak " cebrayil " zikrini tekrarlayın.
15. Çalışma bittikten sonra yeniden ılık bir duş alın.(isterseniz almayabilirsiniz.)
16. Çalışma zamanı : 12/02/2010 saati: 23:00

Kolay gelsin hayırlı olsun.

Önemli not: Çalışmada anne isimlerinizi ve kendi isimlerinizi dilberhala nickine özel mesaj ile atmanızı ve çalışmanın adını özel mesajın başlığına yazmanızı rica ediyorum. çalışma sonrası deneyimlerinizi bu başlık altına değil, medyumluk için inisiye çalışması deneyimleri 10 konu başlığına yazmanızı istiyorum

primaveranyx

Kayıtlı Üye
merhaba ben yeni üye oldugum için önceki inisiyeleri kacırdım.sonuncusuna baslamalı mıyım yoksa öncekileri de yapmalı mıyım? yani tarihi ve zamanı önemli mi?bilgilendirirseniz sevinirim

origanum

Yönetici
merhaba ben yeni üye oldugum için önceki inisiyeleri kacırdım.sonuncusuna baslamalı mıyım yoksa öncekileri de yapmalı mıyım? yani tarihi ve zamanı önemli mi?bilgilendirirseniz sevinirim
Önceki inisiyelere katılma diye bir kavram yok. Başlıktaki rakam bu uygulamanın bu sitede kaçıncı kere yapıldığını belirtmek için yazılmıştır. Hangi tarihte ne yapıldığı anlaşılsın diye. Bu belirlenen tarihte ve saatte adını yazdıran isteklilere uzaktan enerji gönderilecektir. Detaylı bilgi için enerji bölümündeki tüm yazıları dikkatlice okuyun. Katılmaya karar verirseniz de dilberhala nickine özelden mesaj atın, başlığına da katılmak istediğiniz inisiyeyi yazın, örneğin buna ise medyumluk 10 deyin, astral içinse astral 8 deyin, vs, birkaç çeşit inisiyeye katılmak isterseniz de hepsi için ayrı ayrı mesaj yazın tabi.

mally

Kayıtlı Üye
nedense bugün kendimi garip bir şekilde enerji dolu hissediyorum. İnşallah iyiye alamettir :) Bu geceyi sabırsızlıkla bekliyorum. İlk deneyimim olacak.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
21: 30 dan sonra isim yollamayın. alamayacağım çünkü

asminyess

Kayıtlı Üye
Merhaba sitede yeniyim, dilberhala ya ad, anne adı, doğum yılı ve yaşadığımız şehiri mi yolluyoruz?

dilberhala ya ne mesajı atacağız arkadaşlar yeniyim yardımcı olursanız sevinirim.

Anne adı, kendi adım, doğum yılı ve yaşadığım şehir olarak gönderdim dilberhala ya umarım işe yarar gönderdiğim mesajlar gözükmüyor forumda.

Macro

Kayıtlı Üye
Yolladım! Umarım kabul olur.

origanum

Yönetici
dilberhala ya ne mesajı atacağız arkadaşlar yeniyim yardımcı olursanız sevinirim.

Anne adı, kendi adım, doğum yılı ve yaşadığım şehir olarak gönderdim dilberhala ya umarım işe yarar gönderdiğim mesajlar gözükmüyor forumda.

Görünmemesinin sebebi mailinize bakıp aktifleştirmemiş olmanızdır.
İşe yarar demenizden kasıt mesaj atıp da inisiye olacaklar arasına kayıt olup olmadığınızı soruyorsanız 21:30 dan önce attığınız için kaydınız gerçekleşmiştir. Çünkü o saatten sonra urum internete girmeyecektir.

dilberhala

Kayıtlı Üye
çalışmaya katılım kişi sayısı: 57

kadın sayısı: 28
erkek: 29

kolay gelsisn yatın anacım

HAMUŞ

Kayıtlı Üye
İş
gazetecilik 3. sınıf terk
merak edıyorumda bırdaha yapılacakmı bu inisiyasyon ben yenı uye oldumda

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Tarihi belli değil ama, çeşitli aralıklarla yapılıyor zaten. Çalışma öncesinde duyuru da yapılıyor.

origanum

Yönetici
merak edıyorumda bırdaha yapılacakmı bu inisiyasyon ben yenı uye oldumda
Bu tarz soruları her yeni üye olanın sorduğunu ve verilen cevabın klasikleştiğini ve soru sormadan önce forumları iyice okuyup daha önce sorulanlara verilen cevaplarda yanıtlarınızın olduğunu, olmadığı durumlarda sorulması gerektiğini konuyla ilgili her yeri okuduğunuzda siz de anlayacaksınız.
Hoşgeldiniz ve iyi okumalar.

HAMUŞ

Kayıtlı Üye
İş
gazetecilik 3. sınıf terk
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...