Gördüğüm Garip Rüya arkadaşlar sizle çok ilginç bulduğum rüyamı paylaşmak istiyorum y

Prsact

Kayıtlı Üye
arkadaşlar sizle çok ilginç bulduğum rüyamı paylaşmak istiyorum yazdan kalma birgünde büyükçe bir parkta arkadaşlarımla geziniyordum rüyamda.. daha sonra karşımıza bir adam çıktı.O adam bize yanaştı biz ondan korkmadım yüzü nur içindeydi... ışıklar saçıyordu yaklaştı ve huzurlu bir sesle : size ismimi şimdi söyleyemem ancak üç aşamadan geçeceksiniz her aşamada bir harf öğreneceksiniz dedi.Bizde başta inanmadık tabi ancak birşey oldu ve bizi parkın taa öbür ucuna gönderdi.Kendisi de yanımızda belirdi ve yok oldu.Biz korktuk.Karşımıza sürekli insanlar çıktı. Yardım ettik ilk aşamayı geçtiğimizi söyledi ve A dedi.İkinci aşamayıda aynı şekilde geçtik.İkinci aşamada da L dedi.Üçüncü aşamada ise uzun zamandır küs olduğum.. ve barışmamaya yemin ettiğim arkadaşımla ikimiz kalmıştık diğer 3 arkadaşımız yok olmuştu.Birden ben kendimi bi yerden düüşüyor buldum.Bir yere tutundum.O arkadaşım da geldi ve beni tutup çekti.Sonra gördüğümüz adam İ dedi...ben ALİ diye bağırdım..ardından uyanmıştım......merak ediyorum anlamını yardımcı olursanız sevinirim.