karim beni terk etti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Allians

Kayıtlı Üye
slm.aleyküm öncelikle yüce rabbime siginiyorum sonra sizlerden yardim talep ediyorum. Benim severek evlendigim karim 2 ay öncesi beni terk etti.2 yasindaki cocugumu yanina alarak ben evde degilken cekti gitti. Karim gittikten sonra evimin icinde bir ciletin kagidina sarilmis yuvarlak muska cikti. Bu muskayi ben actim vede siyah okunmus findik cikti. 2 kapimin altinda sürülmüs yag izleri buldum. Kayseride bir hocaya baktirttim vede siddetli gecimsizlik + huzursuzluk + iflas vede ayrilasaya kadar büyü yapildigi söylenildi. Hocanin demesine göre etkileri kaldirildi. Karim ozamanden beri beni istemiyor iftiralarda bulunuyor vs. Duyduguma göre kendisine daire tutmus. Ceresizligimden dolayi geri dönmesi icin bir vekf hazirlattim 14 gün oldu üzerime düsen görevleri yapiyorum ama daha etkisini göremedim. Acaba karimi cocugumu geri getirmek icin daha ne yapabilirim? Hergün dua ediyorum namazlarimdan sonra. Kurban kestirdim yasini serif hatimleri indirttim. Lütfen yardimci olun cocugumun babadan ayri büyümesini istemiyorum.

aysorfi

Kayıtlı Üye
Allah yardımcın olsun.Mutlaka çare bulunur.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
kontejyana başvurunuz lütfen

Allians

Kayıtlı Üye
merhaba kusuruma bakmayin lütfen kontejyana bas vurun diye benim actigim konuyu kapatmissiniz
yardimci olursaniz sevinirim tam ne yapmam gerekiyor?

GrizzlyBear

Kayıtlı Üye
Kontejyan adlı Moderatörümüze özel mesaj atarak kendisine durumunuzu en ince ayrıntısına kadar iletiniz. O size bu konuda yardımcı olacaktır.

Saygılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...