Sevgi (aşk ) Majisi

HellForLife

Kayıtlı Üye
Merhabalar ;

Forumunuzu yeni keşfettim ve biraz inceledim. Sizden kısaca birşey istiyecem bilmiyorum belkide hergelen ilk seferde böyle bir başlık açıyordur yada bu tip şeyler yasaktır ben genede yazayım..

6 yıllık mutsuz bir evlilik sonucunda boşandım ve tüm inançlarımı kaybettim. İl değiştirdim normaldeki agresif ve kimseyle birşey paylaşmayan yapım daha da güçlendi. İnsanlara daha da güvensiz ve soğuk oldum ancak bir oyunda tanıştığım bir kız anlamsızca güvenimi kazandı herşeyimi paylaştım onunla. Duygulaımı isteklerimi sevgi ve herşeyden önemlisi kimseyle paylaşmaya alışık olmadığım üzüntülerimi...

İlginç ki onu rüyamda gördüm msn de gördüğüm resminin nerdeyse aynısıydı. Rüyamda ona o kadar nazik davranıyor o kada yumşak dokunuyordum ki sanki ellerimin arasındaki yeni doğmuş bir bebekti. İlginçki hiç görmedim bu kıza çok kötü tutuldum , üzülmemek için uzaklaşmayı denedim ama ilkdefa en kolay yaptığım şeyde başarısız oldum. Benim gibi hiçbirşeye inanmayan ve insanların neredeyse %99 undan nefret eden biri nasıl olur birie aşık olur bu çok ilginç.

İşin kötüsü kız kimsye güvenmiyor ve seviyor. Özellikle sanırım yaşadıklarından dolayı erkeklere karşı çok önyargılı ve kendini erkeklere karşı çok güçlü görüyor . Bu kızı etkileyebilmem için örenmem yada etmem gereken bir dua büyü yada ne varsa yapmaya hazırım

AÇTIĞIM KONUDAN DOLAYI ELEŞTRİ DEĞİL YARDIM VE YORUMLARINIZI BEKLİYORUM......

nymphetykhe

Kayıtlı Üye
Ne kaybedersin ki hayatta..Kalbini ve beynini rahat bırak önce kendine güwen sonra karşındakine sana güwen wermesi için şans wer her defasında..

ntflx

Banlı Kullanıcı
Bence kıza kendini aç. Ona güven vermeye ve onunla sürekli problem ve dertlerini paylaş ama yeri gelince onunkileri dinle. Gözlerine ve yüzüne bak. Ona güzel olduğunu söyle. Böylekli güvenini kazanırsın Allah'ın izniyle...

İnşallah'ta kazanırsın kardeş dualarımız seninle olsun...