lütfen kendine rüya tabiri konusunda güvenenler cevaplasın!

hypnotica

Kayıtlı Üye
arkadaşlar az önce bir rüya gördüm. meğerse çooook zengin biriyle evlenecekmişim. fakat sevgi ve aşk hissetmiyorum. annemleri yemeğe çağırıyolar. artık o evleneceğim çocuğun ailesiyle kalcakmışım. neyse ben eve girdiğim an sinirli sinirli davranıyorum falan... hizmetçilere çemkiriyorum :p annemler yemeğe gelince benim elime bi tomar para veriyorlar. ama sadece sofraya annemler ve ben oturuyoruz. oğlan tarafından kimse yok. sonra ben içeri odaya geçiyorum ve yemeğe gelp gelmeyeceklerini en azından damat beyin gelmesi gerektiğini söylüyorum. damat bey geliyo ama aileme hiç yüz vermiyor, soğuk davranıyor. annesi de sonra geliyor, annesi de öyle davranıyor. annem de bu durumdan memnun olmuyor. "kalk gidiyoruz" diyor. ben pılımı pırtımı topluyorum. (işte en önemli an burası) içeri gittiğimde evlenmekten vazgeçtiğim adamın, dedesiyle vedalaşayım diyorum. bi de bakıyorum ki anne tarafından rahmetli dedem. ama ona çocuğun dedesiymiş gibi veda ediyorum elini öpüyorum "siz de benim rahmetli dedeme çok benziyosunuz" diyorum. dokunsalar ağlayacak gibi oluyorum. sonra da uyanıyorum.

-evleneceğim kişiyi gerçek hayatta tanımıyorum (uğur yücel'in gençlik haline benziyodu daha çok)

-arada babam ve eşini de (üvey annem) benim tek göz odamda kalıyorlarken gördüm. (babam ve annem ayrı gerçek hayatta. sofrada da sadece anne tarafım vardı)

-dedemi de 3 sene önce kaybettim. ama neden kendi dedemmiş gibi değil de başkasının dedesiymiş gibi vedalaştım onu da anlamadım. o'nu daha önce de rüyalarımda görmüştüm ama hiç böyle olmamıştı.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Bir takım olaylardan etkilenmiş olabilirsiniz. Bu sıralar evlilikle ilgili bazı düşünceleriniz olmuştur; şu anki durumunuzdan memnun değilsinizdir belki de. Hakettiğiniz davranış biçimini ebeveynlerinizden alamadığınızı düşünerek sinirleniyor ya da içerliyor olabilirsiniz. Sorunlarınızın evlenince sona ereceğini düşünüyor fakat endişe ediyor olabilirsiniz. Rüyanız psikolojik bir rüya bana göre.