acaba yorumlayabilirmisiniz

BMS_leucothea

Kayıtlı Üye
Gece rüyamda 3 yıldır tanıdığım erkek arkadaşımın evini kurcalıyordum, beni aldatıyor mu diye şübhelendiğimden. Dört tane altın yüzük gördüm. İkisi bayan yüzüğüydü, ikisi erkek yüzüğüydü, alyans gibiydi. Bayan yüzüğünün birinde içinde melek ve deniz yazıyordu.
Bu ne anlama geliyor?

reidikonto

Kayıtlı Üye
Yüzük gören bir bekar bayan tez zamanda nişanlanacagına işaret etmektedir. Ve ya talibinin çoğalmasına. Altın ise biraz sıkıntıdır, erkek arkadaşınla bazı sorunlar yaşayacagını hatta ileriye giderse, bu ilişkinin sonlanacagını bildirir. Tabi karamsar olmamak lazım. Görmüş oldugunuz isimler, Tanıyorsanız eger bunlardan gelecek bi habere.Eger yoksa böyle birileri yakında tanıyacagın bi arkadaşın olabilir. Ayrıca şunu söylemek istiyorum. Ruyada yüzük yanı sıra görülen isimlere çok dikkat etmek gerekir, çünkü o isimlerden birisi senin gerçekten evlenecegin insanın ismi olabilir. Benim yorumum böyle umarım işe yarar.

BMS_leucothea

Kayıtlı Üye
Yüzük gören bir bekar bayan tez zamanda nişanlanacagına işaret etmektedir. Ve ya talibinin çoğalmasına. Altın ise biraz sıkıntıdır, erkek arkadaşınla bazı sorunlar yaşayacagını hatta ileriye giderse, bu ilişkinin sonlanacagını bildirir. Tabi karamsar olmamak lazım. Görmüş oldugunuz isimler, Tanıyorsanız eger bunlardan gelecek bi habere.Eger yoksa böyle birileri yakında tanıyacagın bi arkadaşın olabilir. Ayrıca şunu söylemek istiyorum. Ruyada yüzük yanı sıra görülen isimlere çok dikkat etmek gerekir, çünkü o isimlerden birisi senin gerçekten evlenecegin insanın ismi olabilir. Benim yorumum böyle umarım işe yarar.
Ya ben evlenmek için çok gencim, bu imkansız. Gördüğüm isimler de hiç bir arkadaşımda yok. Ayrıca erkek arkadaşımla da duygusal bir şey yok aramızda.
Yine de teşekkür ederim.

reidikonto

Kayıtlı Üye
ya ben evlenmek için çok gencim bu imkansız gördüğüm isimlerde hiç bir arkadaşımda yok ayrıca erkek arkadaşmlada duygusal bişey yok aramızda yine de teşşekürederim

Haklı olabilirsiniz.Fakat ben size bügünden degil, önünde yaşayacagın şeylere göre yorumladım.Rüyalar, gelecegin habercisidir.