Cinlerden korunmak için dua formülleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İgnas

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar,bir süre öncesine kadar çok ağır olmasa da cinlerle ilgili bir takım rahatsızlıklarım vardı,(yalnızken varlıklarını hissedip korkma,korku ve kabus dolu geceler,banyoya girmekten korkma vs)

Cinler hakkında araştırırken Ahmed Hulusi'nin "ruh insan cin" ve "dua ve zikir" kitabında yararlı olabilecek bu yönteme rastladım.Cinni etki sebebiyle hafif krizler geçiren bir tanıdığımda işe yaradığını biliyorum ve kendimde okuduyup faydasını gördüm,tavsiye ederim.

Rabbi inni messeniyeş şeytanu binusbin ve azâb; Rabbi euzü bike min hemezatiş şeyatıyni ve euzü bike rabbi en yahdurun. Ve hifzan min külli şeytanin marid.

Bu duayı ağır rahatsızlıkları olanların günde 300 defa yapmaları tavsiyedir,birkaç kişi beraber yapılırsa daha etkili olur.Yalnız ilk 20-50 okuyuştan sonra sıkıntı,ter basması,uyku gelmesi,okurken dilin dönmemesi gibi durumlar oluşabilir,bu gibi durumlar ortamda size tesir edenlerin varlığını belirtir.

Euzü bivechillâhil kerîm ve kelimâtillâhit tâmmatilletiy lâ yucaviz hünne berrün velâ fâcirün min şerri mâ yenzilu mines semâi ve mâ yâ’rücü fiyha ve min şerri mâ zeree fil ardı ve mâyahrücü minha ve min fitenil leyli ven nehari illâ târikan yatruku bihayrin yâ Rahman

Bu duaya ağır etki altında günde 100 kere okumanızı tavsiye ederim,normal zamanlarda ise 21 kere okumanız sizin için faydalı olur.

Bu duaları gündüzden 300r-100e,akşam 300r-100e şeklinde okumanız gerek.Bu rakamlar ağır sıkıntılar durumunda okunabilir,sıkıntılarınız çok şiddetli değilse 100-100 yeterli olur.Sıkıntılarınızdan kurtulduktan sonra,veya hali hazırda sıkıntınız yoksa bile ,41-21 kez günlük okumanız şahsi tavsiyemdir belalardan korunmanız için.

Bu duaların yanında günlük 40'ar kez nas ve felak surelerini okumak da faydalı olabilir,ama bu duaların daha etkili olduğunu söyleyebilirim.Eğer bahsi geçen kitapları araştırırsanız(yazarın kendi sitesinden ücretsiz indirilebilir,okunabilir) bu duaların direk cinler üzerinde tesir ettiğini görebilirsiniz.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana,sıkıntıda olanlara Allahtan şifa dilerim.

Not:Bu arada yazı hem alıntıdır,hem değildir.Aynı yazıyı iki tane gizli ilimler sitesinde daha farklı cümlelerle yazdım,şimdi iki yazıdan da kes yapıştır yaparak hazırladım.buraya daha önce de açmıştım konuyu ama sitedeki bazı aksaklıklar nedeniyle silinmiş,tekrar açtım.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bildiğim kadarı ile bende biraz bilgi vereyim. Bu duaları ruhsal olarak zor durumda olanlarında okumaları fayda sağlayacaktır. Abdest alınarak sessiz bir odada 7 gün boyunca hem havaya hem suya okunmalıdır. Her bir okumada hes satır 7 kez tekrar edilmesi gerekmektedir. En son olarka fatiha suresi le bitirilmelidir.

Ayrıca bu duara hz. Muhammed (s.a.v ) miraca çıktığı zaman şeytanların en tehlikelisi ifrit bu haberi alıp telaşa düşerek tüm güçleri ile hz. Muhabbed'e saldırır. Bu saldırıdan dolayı Cebrail aleyhisselam peygamberimize bu duayı verir ve okunduğu zaman saldıran ifritler yanarak ölürler. Duanın aslı bundan ibarettir.

İgnas

Kayıtlı Üye
benim bildiğim ve uyguladığı şekilde ne abdeste ne de 7 rakamı ve fatiha ile ilgili birşeyler var.bunları yapmadım ama faydasını gördüm.direk,olduğu gibi belirtilen rakamlarda okumak yeterli olucaktır.tabii abdestli okursanız daha bir pozitif hissedersiniz.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Ben musallattan bahsetmiyorum. Psikolojik olarak rahatsız olan ruhsal olarak kötü durumda hissedenler için söylüyoru mbu yöntemi.

inciA

Kayıtlı Üye
arkadaşlar hem sabah hem aksam maximum 300 er defamı yoksa günde toplamda 300 er defamı kitap bunu cok net vermemiş gördügüm kadarıyla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...