rüyam

eccentiric

Kayıtlı Üye
Merhaba. Geçen gece gördüğüm bir rüyanın ne anlama geldiğini merak ediyorum.. Rüyamda camdan dışarıyı izlerken bir fırtına koptuğunu ve fırtınadan sonra evimizin çatısının bir kısmının çöktüğünü eksildiğini görüyorum.. Daha sonrasında evin tekrar boyanması güzelleşmesi için annemden izin istiyorum ve evi koyu mavi renk ile boyamaya girişiyorum.. Bunun yorumu nedir, aydınlatırsanız sevinirim.

reidikonto

Kayıtlı Üye
Rüyada fırtına büyük degişiklik olarak yorumlanır.Ortalıgı alt üst eden bir fırtına hayatının tamamen degişecegini açıklar.Fırtına rüyaları kötüye yorumlanmaz. Bunlar birçok şeyin degişecegine haber vermektedir. Fırtınada evi uçan kimsenin evden taşınır.Veya yabancı bir memlekete yerleşir. Annenden izin istemende senin hayatında degişikliklere yön vermek için yardım almak veya fikir almaktır. Mavi renk ise en hayırlı en ugurlu renklerden biridir.Koyu renk mavi önemli işlere önemli kişilere işaret eder.

Rüyanın yorumu.... Umarım seni aydınlatır.

eccentiric

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim, oldukça aydınlatıcı oldu. Senin yorumundan sonra bağlantıyı daha rahat kurabildim sanırım. Bu rüyayı niye gördüğümü de anladım :)