Allah vergisi degil ise..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
"bakın sıze samımı bır şey soracağım senın cının varmı var dersen bunlara gerek yok o senı yonlendırır, yok dıyorsan yıne gerek yok yapamazsın senı yaptığn amotor radyo tamırcılığı bu ış amotor deyıl ve benım arkadaşlarımın verdığı bılgılerle yolda kalırsınız bu bır ılımdır bırazda allah vergısıdır boşuna zaman kaybı ve bırde yanlış bır ış kendını delırtırsın sevgılı kasrdeşım"

Yukaridaki yorumu yazan Ilim sahibi arkadas, kimsenin Büyü, Havas vede benzeri seyleri yapamayacagini söyluyor, bu Allah (cc) vergisi kendisinde olmadigi sürece.

Simdi sitedeki tüm arkadaslar bosunami birseyler ögrenme cabasinda?
yani bizde bu allah vergisinin olup olmadigini anlayalim oturayalim yerimizda ozaman.

Bu aciklamaya nasil yorumlariniz olabilir?

Angel777

Kayıtlı Üye
Amatör ve ya değil,ALLAH vergisi,ve ya değil,çalışan,azmeden herkes uzun çalışmalardan sonra bir şeyler yapabilir.Zaman kaybı diye bir şey yoktur.O yorumu yazan da,bence yorum yazmadan önce iki kere düşünsün.

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Yaratıcı her insana muazzam özellikleri olan beyin vermiş.
Henüz beynin sınırlarına ulaşılamadı. O yüzden sonsuz kabul edilir.
Allah vergisi durumu şöyle olabilir.
A kişisi beynini fizikte kullanmaya yatkındır. Hızlı gelişim gösterir. B kişisi metafizikte kullanmaya yatkındır. B kişinin de bu tip yetenekleri gelişir.
Kimse çarpım tablosunu doğuştan ezbere bilmez. Çalışarak öğrenir. Kimisi 3-4 tekrarda öğrenir, kimisi 10-20.
Tek fark budur. Bir kişi yapıyorsa eğer bir şeyi başkaları da yapabilir.

aysorfi

Kayıtlı Üye
Bende şunumu anlamalıyım acaba konudan cinin yoksa yaptırdığın büyüler veya yapacağın büyü tutmazmı ? İllaki cininmi olmalı yani ?

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Hayır tabiki de.
İnsan beyni bir cinin yapabileceğinden çok daha fazlasını yapabilir.

aysorfi

Kayıtlı Üye
Ay çok sevinidm .Teşekkür ederim cvp için.:hurray:

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Bu ilimleri yapacak herkisinin emrinde bir Cin olmasini beklersek, Insanlar Cinleri kontrol altina almis olurki buda bence pek akla yatkin gelmiyor.

Insanlari cok demotive eden bir söylem ayrica pekde tutarsiz.

leylabatay

Kayıtlı Üye
Bildiğim herkesin bir cinnisi olur ama farkedemez iltişim kurmayı bilmediğinden veya korktuğundan veya bu tür konulara inanmadığından ilgilenmez mesela bende çocukluğumdan belkide doğuştan var olan 4 tane cinni ile iletişim kurmayı 5 yıl kadar önce başardım ama hala tamda derinlerinde değilim çünkü bu işte profesyonelleşmeden tam derinlerine inmeyi düşünmüyorum mesela allah adı için ben istemedikten sonra görünmeyin dedim halada hazır değilim buna.

şehrizan

Kayıtlı Üye
ya ben bu siteyı tam bılmıyom fakat benim cinlerım çok imanlı ve oruç tutmadıgım için ve biraz küstüler benim bazı hatalarımdan dolayı benı yavaşlattılar aslında onları ben yoketmeye başladım nedenı onları terk ettımı duşunduler sadece dılıyerek yapamıcakları şeyyoktu bazı hocalar kıtledı benı bukonuda bılgısı olan varmı burda varsa yardımcı olan bılırlermı :eek:fftopic:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...