tırnakla yapılan muhabbet

kzypst

Kayıtlı Üye
elimdeki şifalı bitkiler kitabında aynen şöyle yazıyor
karı koca arasındaki soğukluğu gidermek için iki elden kesilen tırnaklar yakılır dövülerek tozhaline getirilir ve bal ile karıştırılıp eşe yedirilir
ancak tüm bilgi bu herhangi bir dua veya başka birşeyden bahsedilmiyor tarafımdan denenmemiştir..
sadece bu konuda bilgisi olan veya deneyen birileri varsa yazarsa belki birilerine faydası olur yine belirtmek isterimki belki yazılmayan eksik birşeyler vardır bu konuyu bilenlerden onay aldıktan sonra denemek en doğrusu

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
elimdeki şifalı bitkiler kitabında aynen şöyle yazıyor
karı koca arasındaki soğukluğu gidermek için iki elden kesilen tırnaklar yakılır dövülerek tozhaline getirilir ve bal ile karıştırılıp eşe yedirilir
ancak tüm bilgi bu herhangi bir dua veya başka birşeyden bahsedilmiyor tarafımdan denenmemiştir..
sadece bu konuda bilgisi olan veya deneyen birileri varsa yazarsa belki birilerine faydası olur yine belirtmek isterimki belki yazılmayan eksik birşeyler vardır bu konuyu bilenlerden onay aldıktan sonra denemek en doğrusu
Yöntem olarak mantıklı kişisel dnalarla yapılan bir işlem, dua olmaması çok sorun arz etmez zira işe başlangıç büyük bir niyet ile dogdugu için enerjiside zaten bu yönde yüce olacaktır.. Denenmeye deger diye düşünüyorum, sanırım ibni sina terkiplerinden birisi...

kzypst

Kayıtlı Üye
evet dediğiniz gibi niyet her zamanki gibi inançla birlikte başrollerde işin içinde kişinin bir parçası ve bal gibi sıcak tabiatlı bişeyinde bulunması birbirine paralel gibi en azından paylaşmaya değer diye düşündüm sizede mantıklı geldiyse ve birilerine fayda sağlarsa mutlu olurum teşekkürler

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Fotoğraftaki gözler size aitse kaldırın. Çünkü buraya kimlerin üye olduğunu ve asıl niyetleri bilemeyiz. Bu sizin yararınıza olur.

dilek_06

Kayıtlı Üye
Peki bunun gündüz veya gece gibi bi zamanı var mı?

kzypst

Kayıtlı Üye
inan bilmiyorum ama bana göre ne zaman yedirebileceksen o gün hazırlaman daha mantıklı gibi sıcağı sıcağına gece gündüz farketmez sanırım ama sen bu konuda sevgili moderatörlerimizden bilgi al daha sağlıklı olur

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bu tür uygulamalarda bir zaman sınırı yoktur. Ne zaman yapmak isterseni kendinizz ne zaman rahat hissedereniz ve inanarak yaparsanız o zman yapmanızı öneririm.

kirlikedi

Kayıtlı Üye
evet bunu benim bi akrabam yapmıştı.sonuç kesinlikle olumlu oluyor.hem de şaşırtıcı derecede...fakat bildigim kadarıyla, tüm el ve ayak tırnaklarından birer parca ayrıca koltukaltı,bacak ve edep yerinden birer kıl alınarak yakılıyor.daha sonra dövülüyor.istediğiniz kişi düşünülerek 3ihlas 1 fatiha okunuyor.daha sonra herhangi bir tatlı yiyecegin içine konuyor.

Nakşi

Kayıtlı Üye
İki kişi arasında bir ihtilaf meydana gelirse bir yemek üzerine "Yâ Vedûd" ismini 1000 kere okuyup sonra o yemeği o muhalefet eden kimseye verirse ve yedirirse aradaki anlaşmazlık ortadan kalkar.
Bu ismin 20 defa okunması insanların kalblerinin ona muhabet beslemesine, her yerde hurmet ve kabul görmesine, aradaki buğz ve düşmanlığın kalkmasına, birbirlerini sevmelerine ve dost olmalarına neden olur.

Bence tırnak işine girmeyin. Sonuçta herşey ancak Allah dilerse olur, böyle durumlarda Allah'a yönelip ondan beklemek en iyisi çünkü O neylerse güzel eyler.

Gece gündüz de farketmez O' nu anmak için. Seher vakti kalkıp biraz samimi olarak üzülüp, göz yaşı döküp O'ndan dilemeniz bile yetecektir diye düşünüyorum.
Allah'ın bu isminin manasına bakarsanız nedenini anlarsınız.