Dil bağlamak için

arizona_34

Banlı Kullanıcı
adsztc.png

Berhetîhin 2 Kerîrin 2 Tetlîhin 2 Turânin 2 Mezcelin 2 Bezcelin
2 Terkabin 2 Berhesin 2 Galmesin 2 Hûtırin 2 Kalnehûdin 2
Bersânin 2 Kazhîrin 2 Nemûselhın 2 Berheyûla 2 Beskeylehın
2 Kazmezin 2 Engalelîtın 2 Kabâratin 2 Gayâhâ 2 Keydehûlâ 2
Semhâhîrin 2 Semhâhirin 2 Semhâhirin 2 Bikehtahûnihin 2
Besârisin 2 Tûnesin 2 Semhâbarûhın 2 Allâhümme bi hakki
kehkehîcin yagtesiyyin bilitsagsagvîlin emvîlin celedin
mehcemen helmecin ve rûdîhin mehfeyâcin bi ızzetike illâ mâ
ehazte semıhim ve ebsârihim Sübhâne men leyse kemislihi
seyün ve hüves semîul basîr. Aksemtü aleyküm ve edûküm
meâsirel ervâhır rûhâniyyeti bil ismillezî tekelleme bihi melikül
ervâhı fetesâ katatün minhü ruûsül melâiketir rûhâniyeti vel
kerûbiyyine ves sâfîne sücceden tahte arsı rabbil âlemîne ve
hüve yâ nekîrin yâ nekîrin hûreynin hûreynin hûresin hûresin bârûhın bârûhın ebrâhın ebrâhın ebdâhın ebdâhın ve bi hakki
esmehın semâhın elâlî külli berâhın ve bi hakki tastîsin
tastîsin bientaytayûnin bientaytayûnin bientaytayûhin
bientaytayûhinve bi hakki selselîsin selselîsin selesin selesin
bâkiran kerûkin âlin kuddûsün alâ kaviyyün azîz.

Yukarıdaki üçlü kemali vefki sol avucuna yazıp
üzerine 45 defa Kasemi okuduktan sonra o kisinin yanına gir. O
kisinin sana karsı dili baglanır, senin istedigin gibi konusur ve
hacetini Allah c.c. ın izniyle yerine getirir.

Kaynak: Usulul-bast-fi-sirril-evfak-vel-havas

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Paylaşmış olduğunuz tüm konularınızın altına kaynaklarını yazınız. Kaynak belirtilmeyen içerikler silinecektir.

arizona_34

Banlı Kullanıcı
Usulul-bast-fi-sirril-evfak-vel-havas

ya yapmayın ilk konu paylaşımında da uyarı yapılmaz ki :)

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
İlk konu paylaşımınızda yapmadım, bilhassa birkaç konu bekledim ama hiç birinde kaynak yayınlamadan devam ettiğinizi gördüğüm için belirtmem gerekiyordu.

büşranur

Kayıtlı Üye
Bu uygulamanın etkisi ne kadar sürüyor acaba? Diyelimki farklı zamanlarda kişinin yanına giricez her seferinde yapılması gerekiyormu?:Angel_anim:

arizona_34

Banlı Kullanıcı
söz birdaha hepsinde kaynak belirtirim.daha önce bu tür uygulama yapmadım ben de merak ettim arkadaşın sorduğu gibi her seferinde mi yapmak gerekir yoksa bir defa yaptıktan sonra sürekli kişinin dili bağlanır mı?yardımınız için şimdiden tşk.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
söz birdaha hepsinde kaynak belirtirim.daha önce bu tür uygulama yapmadım ben de merak ettim arkadaşın sorduğu gibi her seferinde mi yapmak gerekir yoksa bir defa yaptıktan sonra sürekli kişinin dili bağlanır mı?yardımınız için şimdiden tşk.
Bu tür uygulamalar tekrar gerektirir yani anlıktır o an yaparsınız amacınıza ulaşırsınız sonrası için yenilemeniz lazım..

hüzün1

Kayıtlı Üye
tesekurler arkadasım paylasım ıcın ınsallah hayırlı ısler ıcın kulanılır mesela evlenmelerıne razı olmayan aıleler ıcın ornek ben bu konuda 3 yıldır cekıyorum ve beklıyorum:( denenmısmıdır pekı tum cabalarımız aılelerı ıkna etmek deneyıp okuduktan sonra 3 harflılerın bı rahatsızlıgı olabılırmı ezbere uygulamak ıstemıyorum

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sayın Hüzün, öncelikle şunu belirtmek isterim: Bir şeyin adından korkmak o şeyin gerçeğine olan korkunuzu artırmaktan başka bir işe yaramaz. Bu varlıklar salak değil. Üç harfli dediğinizde onlardan bahsettiğinizi anlamayacaklarını sanıyorsanız büyük bir yanılgıdasınızdır.
Ayrıca bu formülde okuduklarınız varlık isimleridir. Hem onlardan korkup hem onlar ile çalışmak uygun düşmez.

karanlıkta

Kayıtlı Üye
cahıllıgımı mazur gorun ama bız bunu avucumuza resımde goruldugu gıbı mı yoksa otekı turlu mu yazıcaz

esinder

Kayıtlı Üye
Bu kadar cumleyi sol avcuna sigdirabilen varsa yapabilir tabi...

Cem

Kayıtlı Üye
avcuna yazmana gerek yok bir kağıda misk savranı gülsuyu ile hallet o kağıdı elina alman yeter

ele yazmayıpta bir kağıda yazıp elimizde taşısak aynı etkiyi görür diye düşünüyorum önemli olan niyet bence

aykırı

Kayıtlı Üye
bu büyümü ??? burda görevli olan arkadaşlar bi sohbet sayfası yapsalarda herkes rahatça sorularını sorsa herkes için daha rahat olur sonuçta insanlara bişeyler vermek için bu görevdesiniz ben bi kaç aydır bakıyorum ama hala çok sorum var ve cevap bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler cevap bekliyrm...

Voy

Kayıtlı Üye
bu büyümü ??? burda görevli olan arkadaşlar bi sohbet sayfası yapsalarda herkes rahatça sorularını sorsa herkes için daha rahat olur sonuçta insanlara bişeyler vermek için bu görevdesiniz ben bi kaç aydır bakıyorum ama hala çok sorum var ve cevap bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler cevap bekliyrm...

Mümkün olduğunca yetişmeye gözden kaçırmamaya çalışıyoruz birşeyleri ama bazen gözden kaçabiliyor yeri geliyor yarım saat içinde ilk 20 konu değişiyor.