Psişik gelişiminizi arttırmak için (tılsım)

logii

Kayıtlı Üye
Mor yada civit bir kumaş kullanıp gümüş renkli bir kordonla bağlayın.

-1 ölçü defne
-1 ölçü tarçın
-1 ölçü lavanta nanesi
-1 ölçü biberiye
-1 ölçü kekik

Psişik gelişim sağlamak için bunu 1 ay boyunca sürekli üstünüzde taşıyın ve yastığınızın altna koyarak uyuyun. Majiyi arttırmak için bulabilirseniz 5 üvez yemişi ve üvez ağacından düşmüş bir dal parçasıda ekleyin.

üvez yemişi böyle birşey :)

IsN

Kayıtlı Üye
Her şeyi anladım da şu lavanta nanesi neyin nesi oluyor düşündüm hala çözemedim.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Lavanta nanesinden kasıt çiçek olmamış lavantadır. Yani yaprakları baz alınarak lavanta nanesi demişler. Ama illaki lavanta nanesi aramayın. Zaten bulmanızda çok zor. Lavanta da bu ihtiyacınızı görecektir.

Psi

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Müh. Adayı
Elime para geçince gidip alacağım bu saydıklarınızı,teşekkürler.

medcezir83

Kayıtlı Üye
Biberiye, kekik, defne,tarçin kuru olur. Lavantanin kurusunu mu koymaliyiz... Bir de ölçü derken neyi kastettiniz...

albeda

Kayıtlı Üye
İş
Öğretmen
bildiğim kadarıyla ölçüden kasıt ''bir tutam'' oluyor.

Psikite

Kayıtlı Üye
Peki biz bu saydıklarınızı karıştırıp öyle mi takıcaz yoksa her biri ayrı ayrı mı..Ve neyin içine koyup boynumuza asıcaz?

origanum

Yönetici
Orada mor bir kumaş kullanın ve gümüş kordonla bağlayın diyor ya zaten. Mendil kadar bu kumaş parçasına her bitkiden birer kaşık ya da tutam, çay bardağı, 5 gr vs gibi bir ölçü birimi kullanın, her şeyi bu seçtiğiniz ölçek ile ölçüp kumaşın içine dökün ve kumaşın ortasında bitkiler kalacak şekilde sıkın bağlayın, kese gibi olur. Gündüz cebinizde taşıyın gece yastığın altında dursun, kalkınca tekrar cebe. Anlatılmak istenen bu.
Soracak olan olursa diye şimdiden cevaplayayım, hiç yapmadım böyle bir şeyi.

Psikite

Kayıtlı Üye
Çok teşekkürler açıklayıcı oldu :)

Peki gümüş kordonla bağlamak zorunlu mu yoksa başka iplerde olur mu?

origanum

Yönetici
Çok teşekkürler açıklayıcı oldu :)

Peki gümüş kordonla bağlamak zorunlu mu yoksa başka iplerde olur mu?

Gümüş kordon dediğine göre gümüş kordon olmak zorunda. Bu dahil olmak üzere tüm psişik işlerle ilgili tariflerde ne deniyorsa aynen o uygulanır, asla başka bir şey yapılmaz. Değil düşünmek aklınızdan bile geçirmeyin farklı bir şey olma ihtimalini. Tam malzeme bulduğunuz anda yapın. Kolay gelsin.

thales

Kayıtlı Üye
Kimsede dememiş ki gümüş kordon ne.?
Benim bildiğim astral seyahattaki bağın adı gümüş kordon. Onu bağlamayacamıza göre olamaz mantıksız :)
Gümüş kolyemi buradaki kasıt.?

Keira

Moderator
Hobi malzemeleri satan dükkanlarda gümüş kordon bulabilirsiniz makara halinde. Fiyatı 15 tl civarında. (Fiyatı söylediğim rakamın belki biraz üstünde belki biraz altında da olabilir). Makara halinde olduğu için başka şeylerde de kullanabilirsiniz. En çok bilinen markası Rajmahal gibi bir şeydi yanlış hatırlamıyorsam.