Kişiye farkettirmeden hipnoz edebilmek

auk__12

Kayıtlı Üye
Eğer konuyu yanlış yere açmışsam yada boşuna konu açmışsam kusura bakmayın..Sormak istediğim birşey var bir kişiye farkettirmeden hipnoz yapmak mümkün müdür?Eşimi hipnoz etmem gerek..:)

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Klasik hipnoz bile çok az yerde ve belirli kişilere öğretilirken "farkettirmeden hipnoz" yöntemi bulmanız biraz uzun sürebilir.

auk__12

Kayıtlı Üye
Haklısınız tabi de inanın artık canıma yetti ne yapacağımı bilemiyorum.Dua etmekten başka birşey gelmiyor elimden..

origanum

Yönetici
Farkettirmeden hipnoz yapılabilir, karşınızdaki kişiyle konuşurken onu uyutmadan hipnoz edebilir, fikirlerinizi empoze ettirebilirsiniz. Ama yöntemini öğrenmeniz gerek önce. Bunun için de bir dizi eğitimden geçmeniz gerekecek. Olmayacak şey değil, azmederseniz, vaktiniz ve naktiniz varsa olur. :)

auk__12

Kayıtlı Üye
Kendi huzurum için başarmak zorundayım ama nereden kimden ve nasıl öğrenebileceğimi bilsem,birkaç kitap araştırdım kitap okumakla başlayacağım işe..

Erasmus

Kayıtlı Üye
arkadaşım birini hipnoz etmek o kadar kolay birşey değil biz geçen hafta bi eğitim düzenledik malatyada zaten siteden 3 arkdaşımız bu eğitime katıldı URUMHAMATAHAYİL, yule, origanum, eğer hipnoz gerçekten öğrenmek istiyorsan Adil Mavişin yazmış olduğu "Kendi kendinize Hipnoz Kolay Öğrenme" Kitabını Al ve Oku ve mart ayında Adil Maviş "HİPNOX İLE DUYGUSAL VE ZİHİNSEL ARINMA" eğitimi verecek katıla bilirsin
Tarih: 11 Mart 2010 Perşembe
Zaman:18:30 - 22:00
Yer:KONYA RİXOS HOTEL