Ermenice Azimet Okuması

tılsımcı

Banlı Kullanıcı
İş
Turizm,
Bazı Hastalara musallat olan varlıklar farklı dini inançlara sahip olabilirler.Tıpkı insanlar gibi.Eğer bir insan manevi olarak rahatsız ise ve bunun sebebinin manevi varlıklar olduğu düşünülüyorsa Önce bizim ayet,dua ve terkipler ile hareket edilir.Eğer hasta bunlara cevap vermiyorsa yada etkisi kısa oluyorsa,üzerindeki varlığın hristiyan olduğunu düşünerek bu ermeni lisanı duayı okumanızı tavsiye ederim.Eğer hristiyan ise 1 hafta içinde hastayı terkeder.Dua budur;
BEŞİMİN BEHUHİN CİYHAN HETAMİN HETAMİN

EHTAMİN EHTAMİN HECHECAN ALİYYEN

MUTAALİYYEN ŞERRAKİN BERRAKİN TARİKİN

TERRAKİN AKDESSEBİKİ VESSEFİNETİ VE BİCEMİİL

ESLİHETİ VE Bİ CEMİİL ADAİ YA NECRİŞİN VE YA

UNKUDİL MUVEKKEL BİL UKUDİ VE Bİ HAKKI HAZEL

ESMA (Hergün 7 defa ve 1 hafta okunacak)

tılsımcı

Banlı Kullanıcı
İş
Turizm,
İnsanlar nasıl farklı dinlere mensup ise cinlerde öyle mensuptur.Bu ayet ve hadisler ile sabittir.Din yük değildir.Kimseyede yüklenmemiştir.

Osiris

Kayıtlı Üye
İnsanlarca yüklenmiştir.Varlıklar enerji yoğunluğudur.

Ajan 47

Kayıtlı Üye
İnsanlar yaratmıyorki tılsımcı sadece enerji yüklüyorlar , yani var olanı değiştiriyorlar . Hiç bir enerji yoktan var olmaz , var olan enerji yok edilemez . Yanlız şekli değiştirlebilir .

tılsımcı

Banlı Kullanıcı
İş
Turizm,
İnsanlar yaratıyor diye birşey demedim,yaratma Yaratıcının kudreti dahilindedir.Enerjide yükleyemez insan hiçbir canlıya,oda yaratıcının kudretindedir.Bütün yaratılanlar yoktan var edilmiştir.Buda Yaratanın kudretidir.İstediğinide yok eder buda yaratıcının kudretindendir.İnsanlar ve bütün canlılar yoktan yaratılmıştır.Sonra öleceklerdir.İnsanlar sadece sonra tekrar diriltilip hesaba çekilip cennet ve cehenneme gidecektir.

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Sen başka şeyden bahsediyorsun dostum . O yaratma eylemi sadece Tanrı'ya mahsustur . Bunu inkar etmiyorum ben sadece insanların enerjiyi Tanrı ve onun meleklerinin yardımıyla başka bir varlığa yada maddeye aktarabilirliğinin kanısındayım .

tılsımcı

Banlı Kullanıcı
İş
Turizm,
Ben tanrıyı bilmem.ALLAH ı bilirim.evet ALLAH bazı insanlara özellikler vermiştir.Bu insanlarda bu özellikleri sayesinde ihtiyacı olanlara yardım edebilirler.Ama başka bir enerji yükleme vs. olayı yoktur.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Ben tanrıyı bilmem.ALLAH ı bilirim.evet ALLAH bazı insanlara özellikler vermiştir.Bu insanlarda bu özellikleri sayesinde ihtiyacı olanlara yardım edebilirler.Ama başka bir enerji yükleme vs. olayı yoktur.
Neden tam olarak bilmediğiniz konularda yaptırım yüklü mesajlar yazıyorsunuz? Ne demektir ki "ben Tanrı'yı bilmem Allah'ı bilirim" ? O zaman ikisi arasında ne gibi bir fark vardır bana bunu açıklar mısınız? Bir fark var ki böyle söyleyip üyemizin Tanrı kavramını küçümsediniz.

Ayrıca enerji konusunda epeyce araştırma yapmanız gerek çünkü evet varlıklardan enerji aktarımı yapılabilmektedir. Bizler bu tür enerji uygulamalarını sık sık yapmaktayız.

Bazı insanlara özellikler verilmiştir demişsiniz. Hayır, tüm insanlarda vardır bu özellikler; tek fark, habersiz olmaları ya da kullanamamalarıdır.

baran34

Banlı Kullanıcı
ben TILSIMCI adlı üyeyim.sizin tartışma kültürünüz kişilere verilecek cevap bulamadığınızda engellemek mi??? burda elbetteki farklı fikirler olacak.size cevap vereyim,evet ben tanrı nedir bilmiyorum.tanımıyorum.yaratacıysa bahsedilmek istene bu da ALLAH tır.tüm insanlara özellik verilmiştir diyorsunuz peki neden bazıları doğuştan medyum yada bazı güçlere sahipken,diğerleri o kadar çalışma ve araştırma yapmalarına rağmen bu konuda ilerleyememekte??? ben havas bilgisine sahibim.bu ilmide herkes yapamaz.kabileyeti olanlar yapabilir sadece,örnek te budur.Umaarım bu ismimide yasaklarsınız.tartışma kültürünüz bu kadar ne de olsa....

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
ben TILSIMCI adlı üyeyim.sizin tartışma kültürünüz kişilere verilecek cevap bulamadığınızda engellemek mi??? burda elbetteki farklı fikirler olacak.size cevap vereyim,evet ben tanrı nedir bilmiyorum.tanımıyorum.yaratacıysa bahsedilmek istene bu da ALLAH tır.tüm insanlara özellik verilmiştir diyorsunuz peki neden bazıları doğuştan medyum yada bazı güçlere sahipken,diğerleri o kadar çalışma ve araştırma yapmalarına rağmen bu konuda ilerleyememekte??? ben havas bilgisine sahibim.bu ilmide herkes yapamaz.kabileyeti olanlar yapabilir sadece,örnek te budur.Umaarım bu ismimide yasaklarsınız.tartışma kültürünüz bu kadar ne de olsa....

Bizim tartışma kültürümüzden önce lütfen önce kendinizi bir sorgulayın. Sitemizde din ve inanç ayrımcılığı yapmak yasaktır. Toplumumuzda ve yaşadığımız dünyada olması gerektiği gibi.. Siz, diğer bir kişinin Tanrı inancıyla alakalı "ben tanımam senin Tanrı'nı" diyemezsiniz. Burası İslami bir site olmayıp, tüm dinlerin ve inanışların buluştuğu geniş bir platformdur. Havas ve yetenek konusuna gelince, evet tüm insanlar doğarken aynı özellikte ve saflıkta doğar. Zamanla bu farklılaşır; kimi majisyen olur, kimi bankacı olur, kimi doktor olur bu böyle sürer gider. Toplumsal ve yetişmeye bağlı faktörler bu durumu ciddi derecede etkiler. Biri Havas ilmine 1 yılda vakıf olur, diğeri 5-10 senede olur; ama çalışırsa başarır. Hangi insan doğru ve çok çalışmayla bir diğerine yetişemez? Kimse farklı ya da seçilmiş değildir. Önemli olan çaba göstermektir. Yetenek diyoruz, hiç biri kutunun içinde hazırlanıp bizlere sunulmuyor. Çalışma ve bilginin olmadığı yetenek zaten körelmeye mahkumdur...

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Birileri Tanrinin yaratici olan Allahi´in Türkcedeki kelime karsiligi oldugunu söylesin artik.
Ayrica baska dinlere saygiyi bilmeyen birinin kendi dinine saygi beklesi ise grotesk.

Osiris

Kayıtlı Üye
Hoşçakal Tılsımcı özlemiyeceğiz :D

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Rica ediyoruz artık çift üyelik alımı yapmayın. Hele ki yasaklandıktan sonra alınması daha bir saçma oluyor. Boşuna vaktimizi alıyorsunuz.

Charmed

Kayıtlı Üye
Yanlışlıkla gezinirken rastladım. Dua ermenice değil ki arapça bu. Her iki dili bilmesem inanacağım :sifone:

Maytere

Banlı Kullanıcı
Allahı bilmem Tanrıyı bilirim diye mi başlasam diye düşünüyorum,hayır gerek yok saçmalamaya.

Cinlerin veya Tanrının dininin veya dilinin olduğunu sanmıyorum.

Felis Egyptienne

Kayıtlı Üye
Bazı Hastalara musallat olan varlıklar farklı dini inançlara sahip olabilirler.Tıpkı insanlar gibi.Eğer bir insan manevi olarak rahatsız ise ve bunun sebebinin manevi varlıklar olduğu düşünülüyorsa Önce bizim ayet,dua ve terkipler ile hareket edilir.Eğer hasta bunlara cevap vermiyorsa yada etkisi kısa oluyorsa,üzerindeki varlığın hristiyan olduğunu düşünerek bu ermeni lisanı duayı okumanızı tavsiye ederim.Eğer hristiyan ise 1 hafta içinde hastayı terkeder.Dua budur;
BEŞİMİN BEHUHİN CİYHAN HETAMİN HETAMİN

EHTAMİN EHTAMİN HECHECAN ALİYYEN

MUTAALİYYEN ŞERRAKİN BERRAKİN TARİKİN

TERRAKİN AKDESSEBİKİ VESSEFİNETİ VE BİCEMİİL

ESLİHETİ VE Bİ CEMİİL ADAİ YA NECRİŞİN VE YA

UNKUDİL MUVEKKEL BİL UKUDİ VE Bİ HAKKI HAZEL

ESMA (Hergün 7 defa ve 1 hafta okunacak)

Merhaba!

Osiris arkadaşın dediği gibi varlıkların dinleri olduğunun söylenmesine şaşırdım ancak, bu konuda bilgim yok. Olabilir de, olmayabilir de... Eğer böyle bir şey varsa dahi neden Ermenice bir ('Azimet' dua benzeri bir şey ise) duanın etkili olacağını düşündünüz? Latince, Yunanca ya da varlığın anadili varsa o dilde değil de neden Ermenice etkili olsun? Bilmediğim konularda kısaca açıklama yazacak olan varsa şimdiden teşekkür ederim.

Esas belirtmek istediğim, yukarıdaki alıntıdaki metin Ermenice değildir. Ermeni değilim ancak, bu metinde bir tane bile Ermenice kelime olmadığını anlayacak kadar Ermenice biliyorum.

Saygılarımla;