Rüyada cin..!?

farklı

Kayıtlı Üye
Rüyalarımda cin görüyorum insan bedenine bürünmüş.dün gece de aynısı oldu ve rüyamda insan bedeninde gördüm bana yüzünü döndüğü an korkuyla rüyadan uyandım..gece saat 3 sularında uyandım ve bir daha uyuyamadım.yatağın içinde su gibi terlemiştim.uyumaya çalıştıysam da fayda etmedi.
Ara sıra görüyorum ama hep insan bedeninde ve bana yüzünü döndüğünde büyük bir korku duyuyorum bana yaklaşırken (sanki dokunmak istermişcesine) korkuyla uyanıyorum..
Sizce nedeni nedir?

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Rüyalarımda cin görüyorum insan bedenine bürünmüş.dün gece de aynısı oldu ve rüyamda insan bedeninde gördüm bana yüzünü döndüğü an korkuyla rüyadan uyandım..gece saat 3 sularında uyandım ve bir daha uyuyamadım.yatağın içinde su gibi terlemiştim.uyumaya çalıştıysam da fayda etmedi.
Ara sıra görüyorum ama hep insan bedeninde ve bana yüzünü döndüğünde büyük bir korku duyuyorum bana yaklaşırken (sanki dokunmak istermişcesine) korkuyla uyanıyorum..
Sizce nedeni nedir?
Gördüğünün cin olduğu kanısına nasıl vardın ?

beytullah

Kayıtlı Üye
Bir kaç kere benim başıma geldi böyle bir olay. Çok korktum o gün.

farklı

Kayıtlı Üye
Hissediyorum enerjisini.Başka bir varlık olma ihtimali yok.Hani bildiğin şeyler vardır rüyada kesindir.Bu da öyle.İçimdeki duygular ve hislerim..

obsesif

Kayıtlı Üye
Bende çok sık cin görürüm rüyamda,kovarım,okurum,ama gitmezler ve o gun kendime gelemem,hatta bi kere boğmaya çalışmıştım falan.Bende cevabı merakla bekliyorum....

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Yorumlar her yaşa göre değişir diyebilirim .

obsesif

Kayıtlı Üye
Şuan 27 yaşımdayım ve 18 yaşımdan beri ara ara görürüm

suzansuziş

Kayıtlı Üye
Ben de geçen hafta gördüm.Çok korkmuştum.Nedir aceba anlamı? Allah korusun ya...

XTX

Kayıtlı Üye
Benimde aynen her gece rüyalarımdalar.. kendimi sürekli olarak karanlık ve harabeler içinde yanımda ve karşımda hiç tanımadığım tuhaf insan suretinde birileri oluyor ayrıca tam uykuya dalarkende kendi ismimi bağırarak seslenen ince tiz bir sesle uyandırılıyorum ve diğer zamanlarda ise içimden konuşan bir ses de oluyor... birde vücudumda sık sık ayaklarımdan başlayan ve başıma kadar devam eden soğuk bir elektriklenme şeklinde üşüten bir ürperti oluyor... Daha öncesinde de bir gece aniden görüntüleriyle onların saldırılarına maruz kalmıştım ama dualarımla rahatlamaya ve korunmaya çalışıyorum ...

cerfin

Kayıtlı Üye
Cinler beni rüyalarımda yerden yere vurarak dövüyor.Cin olduğunu biliyorum çünkü o an bir karartı olarak görüyorum onu,kelime-i şahadet getirince uyanabiliyorum anca.

reidikonto

Kayıtlı Üye
Uyumadan evvel dua et. Nas ve Felak sürelerini sıkça oku. Ve bu tür rüyaları lütfen yorumlatma.Gittikçe kötüye gider.Bu tür rüyaları kaile alma.

Ori

Kayıtlı Üye
Ben de görmüştüm. Evde beni kovalıyordu, arka balkondan atlamıştım ama yine de peşimi bırakmamıştı. O rüyamı unutmuyorum, ara sıra bende görüyorum ama artık sıradan geliyor bana pek korkmuyorum.

esinder

Kayıtlı Üye
bende goruyorum yaklasık 15 yasından bu yana.hatta evlendıgımı bıle gormustum sonra bır bayan gelmsıtı ve kavga etmıslerdı uyur uyanık herseyı hatırlıyorum hala goruyorum ama bunları dıkkate alma,dıkkate alır ve onemsersen enerjılerını cekmıs olursun sana sıradan bır olay gıbı dusun.