Dayımı öldürdüm.

İgnas

Kayıtlı Üye
Selamlar,ben iki gün önce garip bir rüya gördüm,okuyunca bir aksiyon filminin etkisinde kaldığımı düşünebilirsiniz ama yakında bir film izlemedim ve aksiyon düşkünü biri de sayılmam.
Rüyamda bir köşkün içindeydik,yanımda bir kaç yoldaşım olduğunu biliyordum,ama hiç birini rüya esnasında görmedim.Köşkün mafyavari birine ait olduğunu biliyordum ve oradan kaçırmamız gereken bir bayan olduğunu da biliyordum.Neyse,çok hatırlamadığım bazı kısımlardan sonra bir çatışma çıkıyordu evin içinde.Elime sürekli değişik tabancalar geçiyordu ama ne kadar ateş etsemde hiç biri çalışmıyordu,en sonunda adamlardan birini odanın birinde tornavida sokarak öldürüyordum.Neyse olay bitiyor,bayanı bulup çıkıyorduk.Bayanda yengemmiş bu arada,onu görüyordum.Daha sonra bir akrabamızın evinde dayımla baş başa kalıyordum ve o zaman dayımın o mafya babası olduğunu anlıyordum.Dayımın göğsüne bir tornavida dayıyordum ve fayım gülerek beni tehdit ediyordu.Ben de ileride başıma bela olur diyerek kalbine sokuyordum tornavidayı.

Bu arada bütün rüya boyunca herşey gerçekçiydi.Silahları şevkle ateşliyordum ama kimseyi vuramayınca iyice sabırsızlanıyordum,tornavidayla adam öldürdüğüm sahnede cinayet işlediğimin farkındaydı bilincimin bir parçası,her ne kadar o an heyecanlı olsamda.Ve dayımı öldürdüğümde çok kısa bir an vicdan azabı hissettim ama sonra hiç bir pişmanlık duymadan rüya bitti.

Bu arada dayımdan küçükken bir kaç kere şiddet görmüşlüğüm vardır,onu da belirteyim.

Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.

artenas

Kayıtlı Üye
İş
üniversite ögrencisi
tamamına ilişkin bir yorum gelmeyecek denden tek tiyebilecegim hayatını zorlaştırman şöyle düsün bir sair daha güzel oılsun diye şiiri süsler ama bir süre sonra şiir ço daha kötü olur en sade olan aslında en güzelidir senden sanırım hayatını farklı yönlere çekmeye calısıyorsun kendini bu kadar zorlama birazcık dogal olana akısına bırak ve anın tadınıda çıkarmaya çalış. ben buradan bunu çıkardım bilmiyorum sana ne kadar uygun

reidikonto

Kayıtlı Üye
Rüyan belki bilinç altı olabilir. Dayımdan küçükken şidden gördüm demişsin. Rüyanda gördügün KÖŞK eger ferah bir yerdiyse maddi ve manevi bir huzur demektir.Ve başarıyı simgeler. Elinde silah olması güzel gücü simgeler güçlü olacagını belirtir. Ama ateş ettigin halde bi etkisini görmediysen bu gücün pek sana faydası olmayacagını bildirir. Elinde durmadan degişsen silahlarda sana degişik yollardan veya aynı yollardan gelen güctür ki bunlarda işe yaramamış çünkü etkisini görememişsin. Tornavidayı kullanmışsın demekki sen kendi kafanda küçümsedigin birşey seni bir olaydan çıkmana vesile olacak. Rüyada birini öldürmek ise ömür uzunlugu diye bilinir. Yani bunun bi zararı yoktur. Ve dayının gögsüne tornavidatı dayamışsın bu birinin kalbini kıracagına veya birisiyle munakaşa edecegine işarettir.

Kardeşim benim rüya hakkında bildiklerimle sana yorumlamaya çalıştım.

İgnas

Kayıtlı Üye

vay canına,"sanırım hayatını farklı yönlere çekmeye calısıyorsun" kısmı tam uydu bana.

İgnas

Kayıtlı Üye
Eyvallah saolun dostlar.reidikonto,mesajları saniye farkıyla atmışız,şimdi gördüm seninkini.

artenas

Kayıtlı Üye
İş
üniversite ögrencisi
bende çok fazla rüya yorumuna ilişkin bilgi sahibi değilim son dönemde akademik gelişimim için psikanaliz çalışıyorum oradan edindiğim bazı bilgilerle biraz yorumlamaya çalıştım ancak anlaşılan reidikonto bu konuda iyi :)