yorumlayabilirmisiniz ?

podul

Kayıtlı Üye
Kısaca anlatıyorum rüyamı,evimin sokağının köşesinde bir trafik kazası oluyor,ben bu kazayı izlerken,kazayı yapanlar kavga etmeye başlıyorlar ,hiç alakam olmadığı halde adamlardan biri beni kolumdan bıçakla yaralıyor.Asıl beni korkutan rüyanın sonu,kolumdan damlayan kana bakıp bir kaç damlasını içiyorum.Eminim bu konuda usta olan arkadaşlar anlamını çözerler bu rüyanın.Yardımlara şimdiden teşekkürler.

beytullah

Kayıtlı Üye
Kan İçmek iyi degildir rüya tabirleri kitabından okudugum kadarıyla yakın bi zamanda tehlikeler sizi bekliyor olacak

artenas

Kayıtlı Üye
İş
üniversite ögrencisi
sanırım seni ilgilendiren şeylerden kendini çok soyutladın aslında seninle ilgilide olsa görmezden geliyor olman aidiyet hissetmemen rüyanda seninle alakası olmayan bir kavga ve kazada nasıl olayın içine çekildiğin olarak yansımış

reidikonto

Kayıtlı Üye
Kısacası sana söylim. Kan görmek rüyayı bozar. Yani bu rüya yorumlanmaz. Kanlı rüyalar herzaman için rüyaları etkisiz hale getiriyor.

Alexandrea

Kayıtlı Üye
Belki de gelecek te olacak bir olayı görmüşsündür ve insanoğlu genellikle refleks olarak biyerleri incinince yada kanıyınca ağrıyan yere baskı yapmak için ağzını dayarlar....

cigembay

Kayıtlı Üye
sokaklar insanların sosyal ortamlarıdır. araba genelde hayatımızdaki amaçlara giden vasıta araç olarak düşünürsek, rüyanı eksik anlatmışsın bence. bir önceki yorumlardada arkadaşlardan biri kendini olaylardan soyutladığını söylemiş. ona katılıyorum fakat sen kendin de çözebilrisin .

şu ipuçlarını takip edersen

1 rüyada görülen yer sokak senin evinin sokağı senin evin hanen ve seninle alakalı bir durum senin dışında izleyici olman

2. rüyada görülen nesne bıçak ve araba; araba hayat amacımızdaki aracı temsil eder,bıçak ise o amaca keskin bir şekilde bilincinin uyarılması, fakat eksik olan şu. rüyada görülen yön sağ sol önemli sağ eril yanı sol dişi yanı temsil eder. ona göre o yanınla ilgili umursamaz oluşun yada görmezden gelmen hayat amacın içinde sana bir mesaj taşır.

Kısaca anlatıyorum rüyamı,evimin sokağının köşesinde bir trafik kazası oluyor,ben bu kazayı izlerken,kazayı yapanlar kavga etmeye başlıyorlar ,hiç alakam olmadığı halde adamlardan biri beni kolumdan bıçakla yaralıyor.Asıl beni korkutan rüyanın sonu,kolumdan damlayan kana bakıp bir kaç damlasını içiyorum.Eminim bu konuda usta olan arkadaşlar anlamını çözerler bu rüyanın.Yardımlara şimdiden teşekkürler.

Angel777

Kayıtlı Üye
Kısacası sana söylim. Kan görmek rüyayı bozar. Yani bu rüya yorumlanmaz. Kanlı rüyalar herzaman için rüyaları etkisiz hale getiriyor.

Evet,ben de kan rüyayı bozar diye biliyorum.Yani gördüğün rüya etkisiz hale gelir,ve o rüyada gördüğün her şey yalandır.

casper72

Kayıtlı Üye
İş
finans
Gerçi kişiden kişiye değişsede kan görmek genelde rüyayı bozar,o olmasaydı diğer olaylara bakarak birinden yardın göreceğinizi ve bir sevinç yaşayacağınızı söyleyebiliridim.