Ne olabilceği konusunda yardımcı olabilcek olan var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Voy

Kayıtlı Üye
Merhaba konuyu nereye açıcağımı tam olarak bilemedim baktım her yere ama yalnış yere açtıysam şimdiden özürdilerim.Benim çok güçlü birşekilde hissettiğim birşey var.Sanki bir enerji duvarı gibi birşey yada başka birşey beni engelliyor.Bunu özellikle usta birisi fal baktığında yada bakım yapılIdğında bu tür şeylerde çok yoğun hissediyorum.Çok iyi fal bakan insanlar bana gelince sanki yanıltılıyorlarmış gibi geliyor.Nasıl tarif ediceğimi tam olarak bilmiyorum ama bu tür herşeyde bunu hissediyorum enerji çalışmaları dahil.Şöyle anlatıyım bir bardak düşünün su doldurucaksınız ama ağzında şeffaf birşey var engelliyor yada suyun yönünü değiştiriyor.İlgisi var mı bilmiyorum denk geliyorda olabilir ama bazen böyle olduğunda boğazımda garip bir his oluşuyor ağzım sulanıyor.Böyle hissediyorum.Bunun ne ile ilgili olabilir nasıl bulabilirim ve nasıl halledebilirim?Teşekkür ederim.

artenas

Kayıtlı Üye
İş
üniversite ögrencisi
forumu biraz daha kurcala ama umuyorum ki yule veya urum yada bir baskasına özel mesaj cektiginde ki forumu yeterince kurcaladıgın halde bulamadıysan yardımcı olmaya calısır

mecra

Kayıtlı Üye
Meditasyon,enerji çalışması vs. yapıyor musunuz düzenli olarak.Çakralarla alakalı bir şey olabilir.Belki de farkında olmadan dışarıdaki enerjilere kapatmışsınızdır kendinizi.Düzenli meditasyon yapın sonuç değişmezse diğer moderatör arkadaşlara danışabilirsiniz.

Voy

Kayıtlı Üye
Meditasyon,enerji çalışması vs. yapıyor musunuz düzenli olarak.Çakralarla alakalı bir şey olabilir.Belki de farkında olmadan dışarıdaki enerjilere kapatmışsınızdır kendinizi.Düzenli meditasyon yapın sonuç değişmezse diğer moderatör arkadaşlara danışabilirsiniz.
Meditasyon yapıyorum düzenli olarak evet.Bilemiyorum neden olduğunu belkide yalnış birşeyler yapıyorumdur.Çok garip bir his veriyor anlayamadım birtürlü bayadır var ama enerji çalışmalarında daha net anladım.Teşekkür ederim ilginize.

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Meditasyon yapıyorum düzenli olarak evet.Bilemiyorum neden olduğunu belkide yalnış birşeyler yapıyorumdur.Çok garip bir his veriyor anlayamadım birtürlü bayadır var ama enerji çalışmalarında daha net anladım.Teşekkür ederim ilginize.
Enerji geçişini önleyen bir saydam tabaka mı var diyorsunuz ?

Voy

Kayıtlı Üye
Evet söylediğiniz gibi hissediyorum.Ama ne olduğunu bilemiyorum tek hissettiğim güçlü birşekilde engellediği yada yönlendirdiği.Bazen kendi kendimeyken de hissediyorum bunu.

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Evet söylediğiniz gibi hissediyorum.Ama ne olduğunu bilemiyorum tek hissettiğim güçlü birşekilde engellediği yada yönlendirdiği.Bazen kendi kendimeyken de hissediyorum bunu.

Günlük hayatınızda yaptığınız işleride etkileyen bir enerji ve bu enerji bazen çok büyük bazen küçük miktarda etki ediyor değil mi ? Örneğin ; bir başarıya ulaşmak için herhangi bir fırsat görüyorsunuz ve o fırsatı yakalamak için koşarken adete önünüze negatif enerjilerden oluşmuş bir duvar seriliyor ve sizin o fırsatı yakalamanızı engelliyor bunlar doğru mu ?

Voy

Kayıtlı Üye
Evet gerçekten öyle.Çok basit şeylerde çok büyük sorunlar yaşayabiliyorum.

Voy

Kayıtlı Üye
Nasıl bir değişim biraz açıklarmısınız ne olabiliceği konusunda?Ama şöyle bir durumumda var herşeyin ters gitmiyor genelde şöyle birşey sürekli ipin üzerinde yürüyorum birçok konuda hayatımda ki ama asla düşmüyoum ve çok şanslı olaylar da yaşıyorum.Yani birşeyler olmuycak kadar ters gidiyor bariz bir şekilde ama olmuycak kadarda şanslı bir şekilde kurtuluyorum genelde.Yani bu engelleyen her ne ise günlük hayatıma da etkisi olduğunu mu düşünüyorsunuz?Bu arada ilginize teşekkür ederim.

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Nasıl bir değişim biraz açıklarmısınız ne olabiliceği konusunda?Ama şöyle bir durumumda var herşeyin ters gitmiyor genelde şöyle birşey sürekli ipin üzerinde yürüyorum birçok konuda hayatımda ki ama asla düşmüyoum ve çok şanslı olaylar da yaşıyorum.Yani birşeyler olmuycak kadar ters gidiyor bariz bir şekilde ama olmuycak kadarda şanslı bir şekilde kurtuluyorum genelde.Yani bu engelleyen her ne ise günlük hayatıma da etkisi olduğunu mu düşünüyorsunuz?Bu arada ilginize teşekkür ederim.
Psişik anlamda yaşadığınız negatif enerji duvarının önünüze serilmesi sizi günlük hayatınızdada etkiler . Demek istediğim o duvar kimi zaman negatif enerjileri engelleyen durumlarada yardım edebilir . Yani o duvar sizin psişik duvarınız . Benim üzerimdede böyle bir durum oldu 2 sene önce ve devam ediyor . Meditasyon ve benzeri gibi olaylarla çok uğraştığınız zamanda ortaya çıkabiliyor . Yani herhangi bir negatif durum söz konusu değil o duvarla yaşamaya devam edin . Çünkü duvar bazen pozitif etkilerde yapabiliyor . Ben duvarı akışına bırakıyorum . Ben bana olanları anlattım . Sizde kendinize göre yorumlayın .

Voy

Kayıtlı Üye
Psişik anlamda yaşadığınız negatif enerji duvarının önünüze serilmesi sizi günlük hayatınızdada etkiler . Demek istediğim o duvar kimi zaman negatif enerjileri engelleyen durumlarada yardım edebilir . Yani o duvar sizin psişik duvarınız . Benim üzerimdede böyle bir durum oldu 2 sene önce ve devam ediyor . Meditasyon ve benzeri gibi olaylarla çok uğraştığınız zamanda ortaya çıkabiliyor . Yani herhangi bir negatif durum söz konusu değil o duvarla yaşamaya devam edin . Çünkü duvar bazen pozitif etkilerde yapabiliyor . Ben duvarı akışına bırakıyorum . Ben bana olanları anlattım . Sizde kendinize göre yorumlayın .

Yeni olan birşey değil hep vardı neredeyse ama zaten hep olanda bu olabilir.Çok iyi anladım teşekkür ederim.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Bir sonraki enerji seviyesine geçmeniz için bu bir işaret; bir davet.
Sonra sizi engelleyen enerji duvarı ortadan kalkacaktır.
Falcılar konusunda da zaten yanılmaları çok doğal.
İçinde bulunduğumuz zaman yüzünden eski yöntemlerini kullanmakta zorluk yaşıyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...