Şifalanmak için enerji çalışması 5 deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Ilk ben yazayim bari :D

Herzamanki gibiydi diyecem ama herzaman nasildi diyeceksiniz,
Enerji calismasini bastaki Konsantrasyon süresini cikarirsan 35dakika kadar yapdim.
Önce Sol sonrada Sag ayaklarimdan baslamak üzere enerjinin girisini hissettim. Enerji dagilimi Vucudumun sol kismi, sol avucumun icinden gögüs kismina daha sonrada sag avucumun icinden cikdigini hissettim.

Arada Gögüskisminda bayagi bir yogun enerji oldugunu hissetim bu sirada Basim vede Ensemdede ayni yogunlugu hissettim.

Bir önceki Sifa calismasi kadar yüksek olmasada oldukca yogun bir enerji idi.
Ben her sifa calismasinda Medyumluk calismasina görede daha cok enerji girisi hissediyorum vede daha siddetli oluyor acaba bunun bir nedeni olabilirmi?
bunu aciklayabilecek bir arkadas varmi?

origanum

Yönetici
Bu şifaya ihtiyacınız olduğunu ve bedeninizin enerjiyi aldığını gösterir.

Yeniçeri

Kayıtlı Üye
Benim göğüsümde yanma oldu.İlk önce kriz geçiriyorum sandım.Sonra normale döndü ve karın bölgen hareketlenmeye başladı.20dakika civarında kaldım seansta.Şimdi kendimi iyi hissediyorum.

Kayıtlı Üye
Müthi$ti..cok tesekkür ediyorum..
Yalniz, birsey soracam, sol kolumda cok yogun hissettim, sanki yerde miknatis vardi ve kolum cekiliyordu. Bir kalip vardi gibi kolumun icinde..sonra dagildi.
Birkac kez $ifa enerjisine katildim ama hic böyle hissetmemistim.
Bunun aciklamasi nedir?

origanum

Yönetici
Yalniz, birsey soracam, sol kolumda cok yogun hissettim, sanki yerde miknatis vardi ve kolum cekiliyordu. Bir kalip vardi gibi kolumun icinde..sonra dagildi.
Bunun aciklamasi nedir?
Bu tür tepkiler normal deneyimler. Sizin enerjiyi aldığınızı gösteriyor. Nereye ne kadar enerji ihtiyacınız varsa oraya o kadar gitmiş. Tabi kaldırabileceğiniz kadar bir miktarda.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
erkekler kadınlar değil : çalışmaya isim yazdıran ama ama çalışmaya katılmamış üyeler buraya ben katılmadım diye yazsın lütfen sonra katılan ama deneyim yazmamış olanlarda ben katıldım diye yazsın. çok önemli bu arkadaşlar lütfen dediğimi yapın duyarlılık gösterin. çünkü çalışmaya katılan bir erkeğin ciddi bir rahatsızlığı var. ona göre bir yol izlemeliyim çünkü

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bunun aciklamasi nedir?

bu durumun ikinci bir nedeni de olabilir. buda bir büyü etkisi içinde olabileceğinizdir. kesin değil tabi sadece enerjiyi hissetmiş de olabilirsiniz.

bana özel mesaj ile adınızı annenizin adını ve doğum tarihini ay gün yıl olarak mesaj atın tabi konuyu da hatırlatmayı unutmayın. bir bakalım

Voy

Kayıtlı Üye
ben katıldım.Yalnız bu sefer biraz garip hissettim ,zikir çekerken nedense dikatimi veremedim,ilginç bir şekilde boğazım kurucağına herzamanki gibi ağzım sulandı.Bir süre enerjiyi hissettim dizlerim ve kaburgalarımda.Sonra çok uzun süre tutamadım bu kez rahatsız oldum çok Ya Allah dedikçe garip oldum zikir çekmeye devam edemedim.

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Fazla ayrıntıya girmiyorum ama çok büyük bir enerji aldım . Bütün khorlolarımın açıldığını hissettim . Ve ben her çalışma sonunda enochian dilinde dualar ederim . Bundada öyle yaptım duayı okurkende büyük enerji hissettim . Peki bunun sebebi nedir ?

cecil1

Kayıtlı Üye
Bende annemle birlikte katıldım çalışmaya. Ben annem kadar yoğun hissetmedim. Sadece ellerim biraz uyuştu, bedenimin bazı yerlerinde seyirmeler oldu. Boğazım bir tuhaf oldu. Ama en ilginci lacivert ışıkların içinde kızılderili bir adamın bana bakmasıydı. Çalışma süresince bu kızılderiliyi gördüm. Belki öylesine bir hayaldi. Annem ise daha yoğun hissetti. Avuçları uyuşmuş, sonra ısınmış ama devamlı serin bir esinti olduğunu söylüyor. Özellikle de ellerinde... bir ara çok üşüdü. kendinden geçti. İlk başlarda her yer karanlıktı diyor. Ama daha sonra gündüz gibi aydınlık olmuş. Herşey için teşekkür ederiz. Sevgiyle kalın.....

origanum

Yönetici
Fazla ayrıntıya girmiyorum ama çok büyük bir enerji aldım . Bütün khorlolarımın açıldığını hissettim . Ve ben her çalışma sonunda enochian dilinde dualar ederim . Bundada öyle yaptım duayı okurkende büyük enerji hissettim . Peki bunun sebebi nedir ?
Titreşim seviyesi ile alakalıdır, şifa ile ilgili değil.

origanum

Yönetici
Bende annemle birlikte katıldım çalışmaya. Ben annem kadar yoğun hissetmedim. Sadece ellerim biraz uyuştu, bedenimin bazı yerlerinde seyirmeler oldu. Boğazım bir tuhaf oldu. Ama en ilginci lacivert ışıkların içinde kızılderili bir adamın bana bakmasıydı. Çalışma süresince bu kızılderiliyi gördüm. Belki öylesine bir hayaldi. Annem ise daha yoğun hissetti. Avuçları uyuşmuş, sonra ısınmış ama devamlı serin bir esinti olduğunu söylüyor. Özellikle de ellerinde... bir ara çok üşüdü. kendinden geçti. İlk başlarda her yer karanlıktı diyor. Ama daha sonra gündüz gibi aydınlık olmuş. Herşey için teşekkür ederiz. Sevgiyle kalın.....
Boğazınız nasıl tuhaf oldu? Boğaz çakranızda bir sorun olabilir, son zamanlarda duygusal bakımdan nasılsınız?

Mermaid

Kayıtlı Üye
Ben eşimle beraber katıldım, adını msj atmıştım. Ben rahatsızlık duyduğum bölgelere niyetledim şifayı ve o bölgelerde de enerjiyi hissettim. Eşim enerjiyi yoğun hissetmiş ve arada gözünü açtığında üzerine doğru kıvılcımlar geldiğini gördüğünü söyledi (!) Daha önce aynı oda içerisinde dokunmadan uzaktan enerji gönderimi denemesi yapmıştık birlikte, vizyonel olarak bir şeyler olacak mı diye, o zaman da aynı şeyi söylemişti. Ben de enerjinin dumanımsı bir görüntüyle ellerimden çıkarak onun üzerinde yoğunlaştığını izlemiştim. Özellikle de ağrı olduğunu söylediği bölgede.

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Ben eşimle beraber katıldım, adını msj atmıştım. Ben rahatsızlık duyduğum bölgelere niyetledim şifayı ve o bölgelerde de enerjiyi hissettim. Eşim enerjiyi yoğun hissetmiş ve arada gözünü açtığında üzerine doğru kıvılcımlar geldiğini gördüğünü söyledi (!) Daha önce aynı oda içerisinde dokunmadan uzaktan enerji gönderimi denemesi yapmıştık birlikte, vizyonel olarak bir şeyler olacak mı diye, o zaman da aynı şeyi söylemişti. Ben de enerjinin dumanımsı bir görüntüyle ellerimden çıkarak onun üzerinde yoğunlaştığını izlemiştim. Özellikle de ağrı olduğunu söylediği bölgede.

Doğaldır sanırım . Çünkü banada oluyor o kıvılcımlar . Sanırım çoğu kişiye oluyor .

cecil1

Kayıtlı Üye
Boğazınız nasıl tuhaf oldu? Boğaz çakranızda bir sorun olabilir, son zamanlarda duygusal bakımdan nasılsınız?

İlk olarak boğazımda hafif seyirmeler oldu. Aynı zamanda dudağımda ve yüzümde de seyirmeler çok yoğun ve şiddetli oldu. Boğazım da baskı oldu. Boğazım, gırtlağım yerinden sökülüyormuş gibiydi. Zikiri çekmekte zorlandım aynı zamanda yutkunmakta da zorlandım. Duygusal olarak kötü bir dönemimde olduğumu söyleyebilirim. Kırılgan ve kırgınım. Son zamanlar da alıngan oldum. Meditasyon yaparak kendimi dinlemeye ve tanımaya çalışıyorum. Aradığım cevapları özellikle de sorunlarımın cevalarını kendi içimde bulmaya çalışıyorum. Açıkcası kendimi dinlediğim bir dönemimdeyim. İlginiz için teşekkür ederim....

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Ben deneyimden hemen sonra yatağımdan kalkıp aynanın karşısında aurama bakmak istedim ilginç bir dürtüyle. Tepe çakramdan beyaz ışık çıktığını gördüm fakat daha sonra farklı birşey deneyimledim. Bir kadın gördüm vesaire.

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
erkekler kadınlar değil : çalışmaya isim yazdıran ama ama çalışmaya katılmamış üyeler buraya ben katılmadım diye yazsın lütfen sonra katılan ama deneyim yazmamış olanlarda ben katıldım diye yazsın. çok önemli bu arkadaşlar lütfen dediğimi yapın duyarlılık gösterin. çünkü çalışmaya katılan bir erkeğin ciddi bir rahatsızlığı var. ona göre bir yol izlemeliyim çünkü

Urum ben bir önceki Sifa calismasinda baska bir arkadasin bahsettigi gibi kolumu vede Üst dudagimin Miknatis gibi asiri sert sekilde cekildigini hissetmisdim.
Bu seferki calismada ise öyle birseyler yokdu. daha önceki yorumumdada yazdigim gibi Sifa calismalarini ben Medyumluk calismasina göre cok daha yogun hissediyorum.
Bunun bir özeldurumu olabilirmi rahatsizlik yada baska birseyle ilgisi?

majeste

Kayıtlı Üye
Ben de dün geceki çalışmaya katılanlardanım.Enerjiyi çok yoğun hissedenlerdenim.Sağ kolumda çekilme-titremeyla başladı, daha sonra tüm vücudumda hissettim.Önce büyük uzun bir süre bir gerilme, sonra da bir gevşeme oldu.Arada boynumde ve vücudumun bazı bölgelerinde çok güzel esintiler hissettim.Yine beyaz-sarı (şimşek şeklinde) ışıklar gördüm.Midem çok guruldadı, ilk kez çok esnedim ve gözlerimden yaşlar geldi.(Bu arada hangi çalışmada zikrimde zorlanmaya başlasam, bir erkek sesi beni uyarıyor ve zikre devam ediyorum, dün gece de aynı şekilde oldu).Koyu mavi ışıklar arasında, başında adlandıramayacağım birşey takılı olduğunu hissettiğim bir erkek yüzü gördüm, parmaklarını şıklattı ve bitti dedi.Teşekkürlerimi sunduğumu hatırlıyorum, ardından olduğum yerde sabaha kadar uyumuşum.

Teşekkürler Urum ve yardımı olan herkese.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...