Çok Basit Başağrısı Giderebilme

My_soul

Banlı Kullanıcı
Size manyetizmle(biyoenerjiyle) başağrısını nasıl giderebileceğinizi kısaca anlatmak istiyorum.

Bu yöntemi kullanarak herkesin başağrısını giderebilirsiniz.

Ben bu şekilde kimin başağrısını almak istediysem hiçbir sorun yaşanmadı ve o kişilerin başağrısı en fazla 5dk sonra kesildi
smile.gif

Vücudumuzun bir kısmı eksi(-),bir kısmı da artı(+)dır.

Bu zıtlığı kullanarak ağrılar giderilebilir.

Vücudumuzun sağ tarafı pozitif,sol tarafıysa negatiftir.

Alın,Boyun,göğüs,mide ve karın pozitiftir.

Bunların tam arkası,enseniz,sırtınız,beliniz ve kuyruk sokumunuza kadar olan bölgeniz negatiftir.

Yani önde;sağ ve orta kısmınız,arkada omurlarınızın sağ tarafı pozitif.

Önde;orta kısmınızın sol tarafı ile,arkada sol ve orta(omurlar) kısmınız negatifir.

Başınızın tepe kısmı ile bacaklarınızın arası nötrdür.

Solaklarda bu kutuplaşma tam tersidir.

Başağrısı için yapılması gerekense çok basittir:

Sol el başı ağrıyanın alnına,sağ el ise enseye koyulur.

Ağrı başın solundaysa,ellerin yeri değiştirilebilir...

Koyduktan sonra ağrıyı alan kişi ona biyoenerji gönderdiğini düşünebilir.

Bu şekilde kısa süre içinde ağrı kesilecektir ve ağrı sizin biyoenerjiniz sayesinde kesilmiştir.

Eğer ağrıyı psikolojik olarak geçirmek isterseniz:

Elinizi koyun ve hastaya "ağrıyı alnınızdan elime doğru gönderin ve ağrının bu şekilde sizden bana geçtiğini düşünün(hayal edin)" diyebilirsiniz,bu şekilde hasta kendi kendini iyileştirmiş olur.

Her iki durumda da ağrı kesilir ancak birisinde biyoenerjiniz kullanılırken,diğerinde olay sadece psikolojiktir
smile.gif

Dikkat edilmesi gereken nokta da ağrının hastadan size geçme ihtimalidir.

Hastanın ağrısını kestikten(aldıktan) sonra sizin başınız ağrımaya başlayabilir.

Bunu önlemek için çalışmayı yaptıktan sonra hastadan alınan enerji(ağrı) atılmalıdır.

Ellerinizi havada biraz silkebilirsiniz,topraklama yapabilirsiniz yada elllerinizi yıkayabilirsiniz.

Bunlardan birini her ağrı giderişinizden sonra yapın,yoksa sizin başınızın ağrıması ihtimali var.

Tabi ağrı alındığı gibi aktarılabilir de,yani kötü niyetli olarak
biggrin.gif

Ben bi kere denemiştim;başım ağrıyordu,arkadaşa ağrımı ona gönderdiğimi söyledim,tabi inanmadı ama eve gidince başı bayağa bir ağrıdı
smile.gif

Bunu bir kere yaptım ve bi daha yapmadım,çünkü haksız yere birisinin başını ağrıtmak doğru bir davranış değil
biggrin.gif

Söylediğim yöntem kesinlikle işe yarayacaktır.

Dediğim gibi ben kime denediysem işe yaradı ve bu işte sadece sizin biyoenerjiniz var,ne reiki ne de başka birşey değil...

Ergün Candan'ın kitabındada bu şekilde anlatıyor paylaşmak istedim
Kolay gelsin..
smile.gif

artenas

Kayıtlı Üye
İş
üniversite ögrencisi
evet bende bu gibi yöntemlerle birçok kişinin agrısı geçirdim ancak benim sorunum agrıyı aldıktan sonra atamamak

My_soul

Banlı Kullanıcı
Hımm konsantre eksikliğin olabilirmi ? yada kendini yönlendirememen

mecra

Kayıtlı Üye
evet bende bu gibi yöntemlerle birçok kişinin agrısı geçirdim ancak benim sorunum agrıyı aldıktan sonra atamamak

Size önerim uygulamayı yaptıktan sonra boş bir cam şişe alın.İki elinizle başınız doğrultusund yukarı kaldırın ve imgelemeye başlayın.Başınızdan siyah bir duman çıkıyor ve şişenin içine giriyor.Negatif enerjiden kurtulduğunuz an hissedersiniz zaten bittiğini.Daha sonra bu camı uzak bir yere fırlatın,kırın.Bu kadar...

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Bu anlattığınız herhangi bir reiki metoduna benziyor .

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Rei her yerde varolan, ki: ruhsal yaşam enerjisi anlamına gelmektedir. Sözcük anlamı, Japonca'da, "Evrensel Yaşam Enerjisi" anlamına gelmektedir. Hz. İsa 'nın nasıl şifa verdiği ile ilgili sorular 1900'lü yılların başında Japon bir rahip olan Dr.Mikao Usui tarafından çok eski olan şifa yönteminin araştırılmasıyla ortaya çıkmıştır. Reikinin tarihi çok daha eski olmasına rağmen bu bilginin günümüze ulaşmasındaki en önemli kişi bu konuyu derinlemesine araştıran Mikao Usui'dir. Reiki herhangi bir din yada inanç şekli değildir her inanca sahip insan tarafından kolaylıkla uygulanabilir. Reiki tıbbı reddetmez aksine tıbbi tedaviye destek olma işlevindedir. Hastaların mutlaka tıbbi tedavi görmesi gerektiğini savunan reiki uygulayıcıları reikinin faydalarını tüm dünyanın daha iyi görmesini sağlamışlardır. Reikinin hiç bir zararı yada yan etkisi yoktur, zamanla unutulmaz ve etkisi kaybolmaz. Bir çok hastalıkta tıbbi tedaviyi tamamlar,zihinsel ve bedensel gerginlilerden kurtulmayı sağlar, ilaçların yan etkisini azaltır,yorgunlukları giderir,bağımlıklardan kurtulmaya yardım eder kısaca sağlık ve kişisel gelişim anlamında önemli pozitif etkiler yapar. Reiki etkili olarak soğuk algınlığı, yanıklar,yaralar ağrılar, sızılar gibi rahatsızlıklardan; kanser, kalp hastalıkları, tansiyon, gibi ciddi hastalıklara kadar bir çok sağlık sorununda son derece etkilidir. Özellikle yeni oluşmuş hastalıklarda çok daha kısa zamanda etkisini gösterecektir. Reiki bugün dünyada yaklaşık iki milyon kişi tarafından uygulanmaktadır ve bu sayı her geçen gün artmaktadır. Dünyada bir çok hastane reiki uygulamayı bütünleyici kabul etmekte ve reikiyle ilgili çalışmalara önem vermektedir. Reiki uygulayıcılarda sezgileri güçlendirir, ruhsal farkındalığın artmasını sağlar. Reiki evrensel bir enerjidir ve hiç bir kişinin tekelinde değildir. Reiki ile herkes kendinin şifacısı olabilir.

KURTT

Kayıtlı Üye
ajan 47 kardeşim bu reikiyle alakalı değil tam olarak , bu uygulama esasında canlıların vücutlarında bulunan enerji güvenlik kilitlerine dokunarak tıkalı olan bölgeyi dengeye getirmekle alakalı benim görüşüm tabi. lütfen copy paste yapmayalım insanlar yanlış bilgiye yönlenebilirler öyle değilmi arkadaşım

Ajan 47

Kayıtlı Üye
ajan 47 kardeşim bu reikiyle alakalı değil tam olarak , bu uygulama esasında canlıların vücutlarında bulunan enerji güvenlik kilitlerine dokunarak tıkalı olan bölgeyi dengeye getirmekle alakalı benim görüşüm tabi. lütfen copy paste yapmayalım insanlar yanlış bilgiye yönlenebilirler öyle değilmi arkadaşım
Aktardığım bilgiler güvenilir bir internet sitesinden alıntıydı . Lütfen tam olarak bilgi sahibi olmadan yorum yapmayın . Bu reiki demedim zaten . Bu reiki metodu dedim . Bunun anlamı reikiye benzeyen başka bir uygulama demek hz. isa nasıl insanları iyileştiriyordu . Buradaki amaçta insanın baş ağrısını kesmek . Yani ben paylaşmadan önce paylaşacağım ögeleri kontrol edipte paylaşıyorum . Lütfen bu konuda beni yadırgamayınız .

KURTT

Kayıtlı Üye
Aktardığım bilgiler güvenilir bir internet sitesinden alıntıydı . Lütfen tam olarak bilgi sahibi olmadan yorum yapmayın . Bu reiki demedim zaten . Bu reiki metodu dedim . Bunun anlamı reikiye benzeyen başka bir uygulama demek hz. isa nasıl insanları iyileştiriyordu . Buradaki amaçta insanın baş ağrısını kesmek . Yani ben paylaşmadan önce paylaşacağım ögeleri kontrol edipte paylaşıyorum . Lütfen bu konuda beni yadırgamayınız .

estafurrullah arkadaşım yadırgamak ne haddime düşmüş. ben sadece size yardımcı olmak için yazdım bu yazıyı konuyu daha iyi kavrayabilmeniz için. benim aktardığım bilgi bir internet sitesinden değil bizzat kendi deneyimlerimimdendir. bir şey söyleyicem ama umarım beni yanlış anlamazsınız tekrardan, bilgi sayibi olmadan dediğiniz için yazıcam yoksa daha önce bu siteden bu söyleyeceğimi paylaşmadım daha önce, ben usiki reiki eğitimi almaktayım. ve jin shın jyutsu da ilgi alanım jin shin jyutsu da bu tarz uygulamalar yapıyoruz da o yüzden kendi deneyimlerimden paylaşmak istedim sadece. umarım yardımcı olabilmişimdir. segiyle kalın

Ajan 47

Kayıtlı Üye
estafurrullah arkadaşım yadırgamak ne haddime düşmüş. ben sadece size yardımcı olmak için yazdım bu yazıyı konuyu daha iyi kavrayabilmeniz için. benim aktardığım bilgi bir internet sitesinden değil bizzat kendi deneyimlerimimdendir. bir şey söyleyicem ama umarım beni yanlış anlamazsınız tekrardan, bilgi sayibi olmadan dediğiniz için yazıcam yoksa daha önce bu siteden bu söyleyeceğimi paylaşmadım daha önce, ben usiki reiki eğitimi almaktayım. ve jin shın jyutsu da ilgi alanım jin shin jyutsu da bu tarz uygulamalar yapıyoruz da o yüzden kendi deneyimlerimden paylaşmak istedim sadece. umarım yardımcı olabilmişimdir. segiyle kalın
Ne demek istediğim hakkında bilgi sahibi olmadan demek istedim orada . Madem eğitim alıyorsun o halde bir bağ olduğunu sende seziyorsundur .

KURTT

Kayıtlı Üye
şimdi buraya ne yazsam önyargılı olarak yaklaşacaksızın ve sizi bastırmaya çalışdığımı düşüneceksiniz ne diyeyim :) bildiğiniz gibi uygulama yapınız saygı ve sevgiyle kalın

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
ben birkere arkadaşımı çok kötü yapmıştım,rengi soldu,halsizleşti,beyni fırlaycak gibi başı ağrıyordu,neyse ama iyileşti beyin kanaması geçirecek diye korkmuştum

...WiccaN...

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
ben hep bu yöntemle baş ağrımı gideriyorum :D bu arada bu kitabı herkese tavsiye ederim

Mo Chuisle

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci..
Güzelmiş,işe yaradı.Teşekkürler.=)

sekhmet734

Kayıtlı Üye
İş
tiyatro
bende başkasından baş ağrısını aldıktan sonra atamıyordum,aldıktan sonra bende kalıyodu,atmak için ben şöyle düşünüyorum;baş ağrısını kafamın üstünde biriken karanlık olarak düşünüyorum,onun kafamdan aşağıya doğru sıvı bir siyah su gibi akıp gittiğini imaje ediyorum,beş dakika bile sürmüyor geçmesi,yalnız çok iyi canlandırıyorum kafamda.

buveli

Kayıtlı Üye
benim genelde çok başım ağrır bunu kendi kendimize uygulayabilirmiyiz?

spnatural

Kayıtlı Üye
İş
Acil Tıp Teknisyeni
şimdiye kadar 7 kez denedim ve gerçekten faydası oldu çok teşekkür ederim ::)