Define yeri tespit etmek için ne yapmam gerek?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ahmet63

Kayıtlı Üye
Define olduğu tahmin edilen mevkiler için tam olarak yerinin neresi olduğu öğrenilebilir mi?.Bunun için bildiğiniz bir tılsım, yöntem varmıdır? Cinlerden yardım almak söz konusumudur?

Saygılar.

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Define olduğu tahmin edilen mevkiler için tam olarak yerinin neresi olduğu öğrenilebilir mi?.Bunun için bildiğiniz bir tılsım, yöntem varmıdır? Cinlerden yardım almak söz konusumudur?

Saygılar.

Bana kalırsa sen cinlere hiç bulaşma .

gözde

Kayıtlı Üye
öyle yerler zaten cinlerin yeridir.hatta definleri sahiplanirlermiş..duymuşsundur defineyi çıkardıktan sonra çarpılanları falan..bence helalinden para kazanmaya bak arkadaşım bunlar karışık işler..

İgnas

Kayıtlı Üye
Bir cinin sana böyle bir bilgiyi vermesi için ya ona büyük bir bedel ödemelisin yada iradesini çalacak kadar güçlü olmalısın.Kaldı ki her cin bir hazine yeri bilecek diye bir şey yok,forumda bir yerde okuduğum kadarıyla hazine gibi şeyleri anlatmak için kendi hiyeraşik düzenlerinden izin almalılar.

artenas

Kayıtlı Üye
İş
üniversite ögrencisi
EGER HADDİN DEĞİLSE HİÇ BULAŞMA CİNLERE biraz bulaşmış bir adam olarak söylüyorum ki zaten zor bir iş hele de işin içinde define varsa imkansıza yakındır.

Ahmet63

Kayıtlı Üye
Helalinden para kazanın demişsiniz de.Eğer okursanız define islam dininde haram değildir. Her cin bilmeyebilir ama bilenler olabilir diye düşünüyorum. İlk arayacağım yer zaten bize ait bir tarla babamın dedesi zamanında bir defa altınlarını çaldırmış. çalanlarda yanında çalışan işçilermiş. O da ne olur ne olmaz diye kalan bir kısmını tarlaya gömmüş.Rahatsızlanıp yatağa düşüncede (konuşamıyormuş) işaretler ile tarlaya gömdüğünü söylemiş. Ama 7-8 tane tarla var kim bilir nerede. Oluru yoksa hiç uğraşmayacağım. Böyle bir ihtimal varmı diye sizinde tecrübelerinize güvenerek danışmak istedim.

İgnas

Kayıtlı Üye
Böyle bir ihtimal var ama bayağı uzak bir ihtimal.Ya çok büyük bir bedel ödersin tahminimce ya da yapamazsın hiç bir şey.Ama herkes söylüyorki bir sebebi var,ömrünü bu işlerle geçirmeyeceksen cinlere bulaşma

Ahmet63

Kayıtlı Üye
Bende bulaşmak istemiyorum. Bu şekilde bulan bir kişi var oda yardımcı olmuyor. Bilen biri var ise profesyonel olarak ondan yardım almak istedim.

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Varlıklar alan taraması yapabilirler. Fakat her zaman doğru yanıtı vermek istemezler.

Ahmet63

Kayıtlı Üye
Ama her zaman bir açık kapı var diyorsunuz.Yazdıklarınızdan biraz meşakketli bir iş olduğunu anladım. Ayrıca yardımcı olacak arkadaşlar elbette bulunan üzerinde hak sahibidir. Çünkü kul hakkı doğmaktadır. Bu konuda kimsenin tereddütü olmasın. Üzerinde kul hakkı ile gittikten sonra dünya senin olsa ne kıymeti var.

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Varlıklarla münasabeti olmayan birisi için hayli meşakkatli.
Kişinin münasebeti olsa dahi cinler yapıları gereği yalana çok meğilliler. Yanlış noktalar söyleyip işi yokuşa sürebilirler.
Siz siz olun işini bilmeyen kişilere kulak asmayın. Sonra tarlada kazmadık nokta kalmaz. :D

Ahmet63

Kayıtlı Üye
Sayın mortho işin kötü tarafı bilen kişde bulamadım.

CelticFrost

Kayıtlı Üye
İyi de cinler o kadar defineyi altını sahiplenip ne yapıyorlar ? Cidden merak ediyorum :willy_nilly:

dogus121

Kayıtlı Üye

Saygılar.

Dostum yerinin tam olarak nere oldugunu ogrenmek icin o yerde bir define isareti varmı isaret kabartma olacak oncelikle sonra elinde belge varmı orada define olduguna dair ne aradıgını biliyonmu para , mozaik , heykel yani ne aradıgını bileceksin simdi isaret cozum ve belge nin dedigi yere dedektor harici okm cihazları harici guzel bir ultrason cihaz tutacan simdi ne aradıgını cihazda gordunmu sen heykel arıyon o paramı dedi gec orda bisey yok :) aradıgını cihaz gosterirse var diye biliriz birde toprakdan cok iyi anlıyacan gerisi hikaye en zahmetli islerden biridir.
Ben bu gune kadar okuma ile bulan gormedim duymadım :)

Macro

Kayıtlı Üye
Ahmet63 defineyi bulmaktan çok çıkarmak için zaten buna ihtiyacın var. Bulmak istiyorsan alırsın bi metal dedektörü ararsın tarlayı.

dogus121

Kayıtlı Üye
Ahmet63 defineyi bulmaktan çok çıkarmak için zaten buna ihtiyacın var. Bulmak istiyorsan alırsın bi metal dedektörü ararsın tarlayı.

Metal dedektörle definemi bulunur ya 30cm den aşaya inmiyo herşeyee ötüyo bu kadar basitmi define bulmak yapma Allahını seversen
bugun 10 bin euro ya satılan tarayıcılar bile iş yapmıyo milletin parasını alıyolar 42 bin euroya sismik cihazlar var onlar bile iş yapmıyo metal dedöktör ancak gülerim :))

Herşeyin başı Bilgi ve nasip

kadir16

Kayıtlı Üye
arkadaşım ana sorarsan bence üç harflilerle ilgilenme derim ve geleği görmekte günahtır

Ahmet63

Kayıtlı Üye
Dostum yerinin tam olarak nere oldugunu ogrenmek icin o yerde bir define isareti varmı isaret kabartma olacak oncelikle sonra elinde belge varmı orada define olduguna dair ne aradıgını biliyonmu para , mozaik , heykel yani ne aradıgını bileceksin simdi isaret cozum ve belge nin dedigi yere dedektor harici okm cihazları harici guzel bir ultrason cihaz tutacan simdi ne aradıgını cihazda gordunmu sen heykel arıyon o paramı dedi gec orda bisey yok :) aradıgını cihaz gosterirse var diye biliriz birde toprakdan cok iyi anlıyacan gerisi hikaye en zahmetli islerden biridir.
Ben bu gune kadar okuma ile bulan gormedim duymadım :)

Evet işaret var istavroz var,çukur var, koltuk taşı var ve ok işareti var ama maalesef nerede burası mesele. VLF cihazlar iş yapmıyor pulse cihazlar derine inebiliyor ama bu sefer ayırımı iyi olmuyor. Herbiri farklı yeri gösteriyor. Birinin var dediğine diğeri yok diyor.

Kadir16 arkadaşım geleceği görmek ile ne alakası var. Geçmişte gömülmüş birşeyi araştırıyoruz. Geleceği kimse bilemez zaten.

beytullah

Kayıtlı Üye
bi yerde okumustum horozun boynuna bazı dualar asılıp horozu tarlaya bırakıyosun horoz altının üzerinden gecerken ölüyo..yani horozun öldügü yerde arıyosun altını..böle bi uygulama vardı..

dogus121

Kayıtlı Üye
Evet işaret var istavroz var,çukur var, koltuk taşı var ve ok işareti var ama maalesef nerede burası mesele. VLF cihazlar iş yapmıyor pulse cihazlar derine inebiliyor ama bu sefer ayırımı iyi olmuyor. Herbiri farklı yeri gösteriyor. Birinin var dediğine diğeri yok diyor.

Kadir16 arkadaşım geleceği görmek ile ne alakası var. Geçmişte gömülmüş birşeyi araştırıyoruz. Geleceği kimse bilemez zaten.

bi yerde okumustum horozun boynuna bazı dualar asılıp horozu tarlaya bırakıyosun horoz altının üzerinden gecerken ölüyo..yani horozun öldügü yerde arıyosun altını..böle bi uygulama vardı..

----------- Birebir paylaşımlar yasaktır( Yesil Cingene)---------

Arkadaslar okadar cok define sitesi var hicbiri bes para etmez hep yalan hep dolan sole bi bakındımda safsatalar hurafeler le dolu hep

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...