uçan tarak neden ben

nıhall

Kayıtlı Üye
Her gece yatmadan önce odayı iyice toplar, öyle yatarım.
Yine bir gece ailecek herkes yattı, odada yalnız yatıyorum. Toparladım odayı yatıcam tuvalete gıttım tam cıktım ayagımı hole attım aynanın onunde kalorıfer petegının uzerınde hep annemın taragı durur o tarak havada dondu dondu ve mutfagın kapısına carptı dustu suan yazarken yuregım agzıma gelıyor ben kalakaldım elımde havlu annemın yanına kostum aglıyorum ama dua ettık ben gınede korkmıycam dıye yanlız yattım ertesı gece gıne odamı topladım ama cok korkuyorum ne olucak yoksa gorucemmı bısey dıye tuvalete gıttım cıktım oh dedım hıc bırsey yok herkes horluyo evde odamın kapısına geldım kalbım cıkıcaktı yerınden benım hep oturdugum benden baskası oturmaz o koltuga uzerınde holdekı cıceklerden bır tane oylece duruyo yenı topladım yenı gectım holden allahım nasıl aglıyorum ama ogece hepımız oturduk sabaha kadar ama sonradan nedenını ogrendım dogrumudur bılemem ama arada gıne bazı garıplıkler yasıyorum nedenı nedır acaba

reidikonto

Kayıtlı Üye
Yaşadıgın şey çok ilginç. Ama demişsinki nedenini ögrendim.Peki nedenini bizede açıklarsan sevinirim.?

nıhall

Kayıtlı Üye
ıkı tane hocaya gıttım bırısı ıstanbulda annanemın komsusu adam herseyı bılıyor guvenırım daha once bır saglık problemım olmustu bogazımda kac nodul oldugunu ve zararsızoldugunu soylemıstı.Bırısı vardı hayatımda ve aılesı ıstemıyodu ama bız sevıyoduk bırbırımızı bakan hoca suyu aldı onune ve banada gosterdı gonderme yapmıslar dedı ayrı mezarlarada gommusler bırseyler dedı korkma dedı bana dahada ılgıncı bu aksam cembere alıcam yarın gel dedı ogece ruyamda gormedıgım kalmadı hayvanlar boyle seylerı goruyo galıba ıyıce ınandım ben o yaratıkları gorurken odadakı kuslar kendılerını kafese vuruyodu onların sesıne uyandım sabah gıttım naptın amca dedım boyle olması normal dedı bana musallat olucaklarmıs yoksa verdıklerını yaptım bızı ayıramadılar ama bır turlude olmuyo sorun kavgalar ayrılmıyoruzda bırlesemıyoruzda arada gıdıp kontrol ettırıyorum hala

Ajan 47

Kayıtlı Üye
ıkı tane hocaya gıttım bırısı ıstanbulda annanemın komsusu adam herseyı bılıyor guvenırım daha once bır saglık problemım olmustu bogazımda kac nodul oldugunu ve zararsızoldugunu soylemıstı.Bırısı vardı hayatımda ve aılesı ıstemıyodu ama bız sevıyoduk bırbırımızı bakan hoca suyu aldı onune ve banada gosterdı gonderme yapmıslar dedı ayrı mezarlarada gommusler bırseyler dedı korkma dedı bana dahada ılgıncı bu aksam cembere alıcam yarın gel dedı ogece ruyamda gormedıgım kalmadı hayvanlar boyle seylerı goruyo galıba ıyıce ınandım ben o yaratıkları gorurken odadakı kuslar kendılerını kafese vuruyodu onların sesıne uyandım sabah gıttım naptın amca dedım boyle olması normal dedı bana musallat olucaklarmıs yoksa verdıklerını yaptım bızı ayıramadılar ama bır turlude olmuyo sorun kavgalar ayrılmıyoruzda bırlesemıyoruzda arada gıdıp kontrol ettırıyorum hala

1 günde sorunu hallettin yani ?

nıhall

Kayıtlı Üye
Aylarca kağıt verdi, suyunu içtim, yaktım.

nıhall

Kayıtlı Üye
99 depreminde bunun daha farklısını yaşadım, diğer konularda yazanlara obsesif denmiş, bana da demeyin ama yazmayacağım bir daha yoksa.