bu rüya ne anlama geliyor....

cibabu

Kayıtlı Üye
İki gün önce gördüğüm rüya çok ilginçti eğer bunu yorumlayabilecek olan varsa yorumlarsa sevinirim.Rüyamda ki ben bi şekilde çokta belli olmayan sesler duyuyor şekiller görüyor ve bu içimde korkunun oluşmasına sebep oluyor.Bunun üzerine bir psikologa gidiyorum ve bana şuan aklımda kalmayan bir hastalık ismi söylüyor ve bir kaç aya kadar delireceğimi söylüyor.Bunun üzerine hüngür hüngür ağlamaya başlıyorum.Sabah uyandığım da kendimi çok garip hissediyordum.Bunun anlamı ne olabilir?

scorpion1

Banlı Kullanıcı
ben genelde kendi gördügüm rüyaları yorumlarım seninkinide yorumlayayım haddim olmadan.içinde bastırdıgın ve bir türlü açıga çıkartmadıgın belkide eskide kalmış bazı duygular var ve artık onlardan zarar görmeye başlıyosun egerki söyleyemedigin,birilerinden sakladıgın bir gerçek varsa bence koonuş çünki rüyada aglamak dünyada gülmektir sıkıntının ardından güzel bir takım gelişmeler olacak.rüyalar bazen etkili olabilyor bazıları açık mesaj da verebiliyor ama ben şuna inanırım nasıl yorumlarsan öyle çıkar arkadaşim.Allah hayır etsin.

cibabu

Kayıtlı Üye
yorum için teşekkürler.Aslında öyle içimde saklı kalan herhangi bir şeyler yok yada ben öyle sanıyorum.ama umarım yorumunuzda ki gibi bu rüyanın anlamı güzel bir takım gelişmelerdir.tekrardan teşekkürler.