yardım edebilecek olan varmı ....... merak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lux

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bi konuda sizlere danışmak istiyorum başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum ve sonucu çok merak ediyorum yardım edebilecek olan vardır diye umuyorum...... arkadaşlar ben defacto da erkek modellik yapıyorum türkiyedeki ürünlerin tanıtımı için katolog çekimleri gibi başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum bize firma tarfından çekim kıyafetleri veriliyor. ve bize emanet ediliyor kıyafetler paket şeklinde verliyor yani açılmamış kıayafetleri daha sonra iade ediyoruz çekimler sonrası bir keresinde giydiğim kıyafetin cebinden siyah güzel bir kumaşa sarılmış muska buldum ve şaşırdım arapça ve farsça bildiğim halde yazıyı okuyamadım ve besmele yoktu sanırım kötü niyet taşıyan bir muskaydı kağıdın çevresi ayın harfleri ile sarılıydı kağıdı bildiğim yöntem olarak akan bir suya attım sonraki kıyafetlerimdede bunun aynısını buldum yani benim onu bulduğum suya attığım biliniyordu şu an böle bişey yok amam hiç bir anlam veremedim kıyafet görevlimizle kıayefetlerin tam olarak nerden geldğini sordum fabrikadan dedi ama paket şeklinde yani orda konulamaz zaten böyle bir kuruluştan böyle bişey beklenmez.... ama hiç bir anlam veremedim birisi koymuşta olamaz ilk giyen benim kıyafetleri çekim sonrası teslim ediyorum birinin koyması için herhangi bir zaman dilimide yok..... yardımcı olur beni aydınlatırsanız çok sevinirim arkadaşlar. şimdiden teşekkürler..

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bi konuda sizlere danışmak istiyorum başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum ve sonucu çok merak ediyorum yardım edebilecek olan vardır diye umuyorum...... arkadaşlar ben defacto da erkek modellik yapıyorum türkiyedeki ürünlerin tanıtımı için katolog çekimleri gibi başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum bize firma tarfından çekim kıyafetleri veriliyor. ve bize emanet ediliyor kıyafetler paket şeklinde verliyor yani açılmamış kıayafetleri daha sonra iade ediyoruz çekimler sonrası bir keresinde giydiğim kıyafetin cebinden siyah güzel bir kumaşa sarılmış muska buldum ve şaşırdım arapça ve farsça bildiğim halde yazıyı okuyamadım ve besmele yoktu sanırım kötü niyet taşıyan bir muskaydı kağıdın çevresi ayın harfleri ile sarılıydı kağıdı bildiğim yöntem olarak akan bir suya attım sonraki kıyafetlerimdede bunun aynısını buldum yani benim onu bulduğum suya attığım biliniyordu şu an böle bişey yok amam hiç bir anlam veremedim kıyafet görevlimizle kıayefetlerin tam olarak nerden geldğini sordum fabrikadan dedi ama paket şeklinde yani orda konulamaz zaten böyle bir kuruluştan böyle bişey beklenmez.... ama hiç bir anlam veremedim birisi koymuşta olamaz ilk giyen benim kıyafetleri çekim sonrası teslim ediyorum birinin koyması için herhangi bir zaman dilimide yok..... yardımcı olur beni aydınlatırsanız çok sevinirim arkadaşlar. şimdiden teşekkürler..

Seni lekelemek için yapılan bir muska veya seni kötü duruma sokmak için yapılan bir muska olabilir . Şimdi öyle bir durum yok belki ama o 2. muskayıda attığın öğrenilmiş ve şimdi hiç göremeyeceğin bir yere koyulmuş olabilir 3. muska .

Lux

Kayıtlı Üye
anlıyorum doğru olabilir benim göremiyeceğim biyere konmuş olabilir şu an benim anlam veremediğim nasıl konulduğu buna bir imkan göremiyorum arkadaşımın annesi bunu bi insanın vasıtasıyla konulduğunu nerden biliyosunki diyerek başka varlıkları kasdetti ve dahada korktum açıkçası ne yapmam gerekiyor onuda bilmiyorum açıkçası ve şu anda kötü bir durum söz konusu değil sanırım istenileen amaca ulaşılamadı .... ama kafam karştı işte :)

Angel777

Kayıtlı Üye
Mesela muskalar ceketin içine dikilir,pantolonun kemer yerini açıp saklanır,yakalara dikilir,ayakkabının içine yerleştirilir,yatağın altında,yastığın içinde bile bulabilirsin.Ama eğer modellik için giydiğin elbiselerden çıkıyorsa,iş ile ilgilidir.Küçük düşmen,rezil olman için mesela.Bir şey olmaz deyip geçme,dikkat etmen lazım.Sonra başına dert olmasın.

Lux

Kayıtlı Üye
şimdi giydiğim kıayfetleri kontrol ediyorum ama dikkatimi çeken kumaşım çok ama çok gzeül oluşu kağıdın kalitesi ve yazının mükemelliğiydi...... arapça ve farsça bldiğim halde okuymadım nehre atmayıp okutsaydım diye düşündüm ama açıldıktan sonra nehre atma gereği duydum nedense...... umarım bişey çıkmaz hala yardımcı olabilcek arkadaşlar varsa yazarsa sevinirim :)

Lonika

Kayıtlı Üye
Ben nedense anlattıklarının olumsuz değilde olumlu olabiileceğini hissettim. Ve sana yardım eden bazı bedensiz varlıklar olabileceğini düşündüm. Eğer olumsuz etkilenmen için olsaydı ilk bulduğun muskadan itibaren herşey karmaşıklaşır, sıkıntı yaşayacağın olaylar etrafında dönmeye başlardı. Ben tuhaf bir şekilde o muskaların olumlu ve şans getirecek bir şeyler olduğunu HİSSETTİM! Hissettim diyorum çünkü içime öyle geldi. Belki anlamsız ama söylemek istedim.

Lux

Kayıtlı Üye
Ben nedense anlattıklarının olumsuz değilde olumlu olabiileceğini hissettim. Ve sana yardım eden bazı bedensiz varlıklar olabileceğini düşündüm. Eğer olumsuz etkilenmen için olsaydı ilk bulduğun muskadan itibaren herşey karmaşıklaşır, sıkıntı yaşayacağın olaylar etrafında dönmeye başlardı. Ben tuhaf bir şekilde o muskaların olumlu ve şans getirecek bir şeyler olduğunu HİSSETTİM! Hissettim diyorum çünkü içime öyle geldi. Belki anlamsız ama söylemek istedim.
teşekkür ederim düşünceleriniz benim için önemli belkide haklısınız ama ne biliyim besmele yoktu açıkçası siyah güzel bir kumaş ... bana pek iyi niyeti çağrıştırmadı...... ama teşekkür ederim

scorpion1

Banlı Kullanıcı
muskaları yapan bildigime göre işinin ehli bir kişiyse cinlerinede koydurtmuş olabilir öyle bişi duymuştum daha önce bunu yapan cinler var diye biliyrum yani okumuştum.

Lux

Kayıtlı Üye
bende öyle düşünüyorum eğer sizde yapılan muskayı görseydiniz böyle düşünürdünüz :)

Lux

Kayıtlı Üye
başka fikri olan yokmu acaba :Angel_anim:

Lux

Kayıtlı Üye
Arkadaşllar ben yine buldum...... yardım edin açıkçası korkmaya başladım ne yapmam gerekiyor :banghead:

Voy

Kayıtlı Üye
Bunların paketlenme bölümü gibi birşey olması lazım bulunduğunuz ajansa geldiği sırada.Oraya dikkat edin bence

Lux

Kayıtlı Üye
Bunların paketlenme bölümü gibi birşey olması lazım bulunduğunuz ajansa geldiği sırada.Oraya dikkat edin bence
ediyorum ama böle bişey olması mümkün değil yani hiç sanmıyorum paket şeklinde geliyor çnkü napıcam ben hiç bilmiyorum :(

Voy

Kayıtlı Üye
Peki şu arada bir negatiflik varmı hissedebildiğiniz?Site yöneticilerimiz yardımcı olucaktır bir onlara danışın isterseniz.

Lux

Kayıtlı Üye
Peki şu arada bir negatiflik varmı hissedebildiğiniz?Site yöneticilerimiz yardımcı olucaktır bir onlara danışın isterseniz.
şu an bişey yok ama bişey farkettim ben yağlı ciltli birisiydim şu aralar baya kuru bi cilde sahibim bi alakası yoktur umarım havalardandır inaşşlah ama içimde korku oluyor bu yüzden :(

artenas

Kayıtlı Üye
İş
üniversite ögrencisi
senin durum biraz şizofreniye kaçıyor cilt durumunu abartma havalr kuru ve soğuk bence yapman gereken koruyyucu birşey bulundur yanında

artenas

Kayıtlı Üye
İş
üniversite ögrencisi
ayrıca bir daha buldugunda resmini çekiğ siteye ekle belki içeriğini çözen biri olur bu daha da kolaylaştırır işi madem mankenlik yapıyorsun güzel bir adamsındır heralde haliyle kıskanan veya seni aşık etmek isteyen falan olabilir

Lux

Kayıtlı Üye
ayrıca bir daha buldugunda resmini çekiğ siteye ekle belki içeriğini çözen biri olur bu daha da kolaylaştırır işi madem mankenlik yapıyorsun güzel bir adamsındır heralde haliyle kıskanan veya seni aşık etmek isteyen falan olabilir
resim çektim telofonumdan siteye atıcam kim nedne yapıyor bilmiyorum bu arada manken değil :) model öğrenciyim ben umarım bişey çıkmaz :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...