Yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

My_soul

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar burda bir arkadaşım var ve aynı rüyayı sürekli olarak gördğünü söylüyor yaşlı bir kadın ve ona sürekli zarar vermeye çalışan kadının cinlerinden . rüya yorumundan pek anlamam ama yardım edebilicek arkadaş varmı bende kendisine iletiyim ? Şimdiden teşekkürler

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Rüya yorumlamak için İbni Sirince bildirilmiş bikaç kaide vardır, bunlardan en önemlisi, rüyaların sadece bu ilme hasıl kişilerce yorumlanması gerektigidir, zira Efendimiz a.s Bir hadisinde şöyle buyurmuştur: ''Rüyalar yorumlandıgı üzere vuku bulur öyle ise rüyalarını ehil kişilere yorumlatınız''
Söylemek istedigimi umarım anlamışsınızdır.. En ufak hata büyük sorunlara sebep olabilir.. Yusuf as. rüyalarınıza yardım buyursun inşallah. selam ile

My_soul

Banlı Kullanıcı
Teşekkür ederim ama baya bir sorun yaşıyor şu an . Daha büyük ne olabilir ki :/

My_soul

Banlı Kullanıcı
Rüyada cin görmek; hilekar birine cini yakinda görmek; hayal kirikligina isarettir.

Cin görmek hilekar bir kimse ile tabir edilir. rüyada cin oldugunu gören kimsenin hilesi cok olur. cinin kapisinin yakininda durdugunu görse o kimse zarara ugrar yahut üzerinde yapmasi lazim gelen bir adagi olduguna veya ona isabet edecek bir darlik ve zillete isaret eder. birisinin evine cinlerden girip bir seyler yaptigim gören kimsenin evine düsman veya hirsizlar girerek o kimseye bir zarar getirirler. cinle sohbet ettigini gören kimse yolcu ve sir sahiplerinin durumlarina muttali olan kimseye yakin olur. cin görmek bazan kara ve denizde yolculuk yapmaya kapip kacirmaya hirsizliga zinaya icki icmeye bid'at yelerine kiliseye dükkanlara türkü veya sarki söylemeye zenginlige ve calgilara isaret eder. cinleri görmek hokkabaz ve sihirbazlara da isaret eder. cinlerden biriyle evlendigini gören kimse itaatsiz ve günahkar birisine mübtela olur. bazen de o kimse bir yaramaz binek satiri alir. bu rüyanin sahibi mülke ehil ve müstahak ise mülke malik yahut defnedilmis bir mala isarettir. kendisini cinlerin yere düsürdügünü gören kimseye cin dokunur ve cinlerden ona bir zarar gelir. bazen de bu rüyayi gören faiz yer. bazen de cin görmek yilan ve akrep gibi yer haserelerine ve insanlarin rahatsiz olacaklari seylerin cikmasina isaret eder.

Hileci asagilik bir kisiyi belirtir. Cin çarpmasi haram bir mal edilmesine ve büyülerle ugrasilmasina yorumlanir. Evde cin görmek evinize ve maliniza kötülük gelecegine isarettir. Cinden yardim istemek çesitli maceralara atilma isteginde oldugunuzu isaret eder.

sanırım bu biraz doğru olabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...