Gözcü'nün çağrilişi

Ajan 47

Kayıtlı Üye
GÖZCÜ'NÜN ÇAĞRILIŞI

Bu evcilleşmemiş Ruhun Rahip'e karşı başkaldırmaması için çok fazla özen gösterilmelidir ve bu nedenle temiz ve yeni bir kase içinde aşağıdaki üç işaret güzel bir üslüpta kase üzerine oyulmaları yada siyah mürekkeple resmedilmeleri gerekir. Kurban olarak taze ekmek, ........ ve Olieribos otu kullanılmalıdır. Bunlar yeni kase içinde yakılmalı ve Mührü oraya koyulmuş olan Gözcünün, kılıcı elde tutulmalıdır. Çünkü Gözcünün çağrısı sırasında orada oturacak ve ayrılması için yekti verildiğinde ayrılacaktır.

watcher.gif

Gözcü bazen kapının veya dairenin civarında etrafı kolaçan eden, her zaman için bariyerlerin civarında sinsice dolaşıp kurbanlığı bekleyen idimmu'yu korkutup kaçıran büyük ve öfkeli bir köpek olarak ortaya çıkar. Ve gözcü bazen, Alev kılıcını yükseklerde tutan yüce ve soylu bir ruh olarak belirir. Ve bazen gözcü uzun bir elbise içinde, matruş, feri sönmüş gözleriyle bir insan şeklinde görünür.
Ve bazen gözcü, büyülü sözleri hatalı söyleyen veya kurbanlıkları unutun yada akte karşı gelecek şekildeki davranışlarda Rahibi yemeğe hazır bir düşman olarak belirir.

BAŞLANGIÇ YAKARIŞI

Gözcüyü ilk kez çağırmanın zamanı geldiğinde, çağrıyı yapacağın yer temiz olmalı ve çevrene undan iki daire çizilmiş olmalı. Ve sunak olmamalı, yalnızca üzerine oyulmuş üç işareti ile birlikte yeni Kase olmalı. Ve Ateş çağrılışı yapılmalı ve kurbanlıklar oraya yanmakta olan kasenin içine yığılmalı. Ve artık kaseye "AGA MASS SSARATU" denir ve gözcüyü çağırmak dışında başka amaçlar için kullanılmamalıdır.

Ve kase, Kuzeydoğuya bakacak şekilde daireler arasına yerleştirilmeli
Ve rahip elbiselerin ve başlığın siyah olmalı
Ve kılıç elde olmalı, ama henüz yerde olmamalı
Ve gecenin en karanlık saati olmalı. ve AGA MASS SSARATU için olan dışında, ışık olmamalı
Ve üç'ün çağrılışı okunmalı şöyle ki;

ISS MASS SSARATI SHA MUSHI LIPSHURU RUXISHA LIMNUTI!
IZIZANIMMA .......... YA DABABI!
DINA DINA ALAKTI LIMDA!
ALSI KU NUSHI ILANI MUSHITI!
IA MASS SSARATI ISS .......... IDS MASS SSARATU!

Ve bu özel çağırış, rahibin ister hayatı ister ruhu olsun, kendisini tehlikede hissettiği herhangi bir zamanda edilebilir. ve üç gözcü ve tek gözcü imdadına yetişecektir.

Bu söylenirken IDS MASS SSARATU kelimelerinin olduğu yerde kılıç yere AGA MASS SSARATU'nun ardına güç kullanılarak saplanmalıdır. Ve gözcü rahip tarafından verilecek talimatları almak üzere belirecektir.

GÖZCÜNÜN NORMAL YAKARIŞI

Bu büyülü sözler herhangi bir tören esnasında, gözcünün dairenin ve kapının dışındaki bölgelere başkanlık etmesine gerek duyulduğunda söylenmelidir. Kılıç önceden olduğu gibi yere, Kuzeydoğu bölümüne saplanmalı, EĞER GÖZCÜNE BİR AYLIK SÜRE İÇİNDE, Ona bu veya daha önceki bir başka tören ile yeni bir kurban vermen gerekli olduğu zaman içerisinde KURBAN VERMEMEN DURUMU DIŞINDA, AGA MASS SSARATU da gerekli değildir.

INANNA'nın çağrısı sırasında kullanılan bakır hançeri kaldır (bir bakır hançerin üzerine bazı semboller çizilerek yapılıyor) ve büyülü sözleri berrak bir sesle, gür veya yumuşak biçimde söyle:

IA MASS SSARATU!
GIRRA'nın ateşiyle seni çağırıyorum
Batık Varloorni'nin peçeleri,
ve SHAMMASH'ın ışıklarıyla,
Seni çağırıyorum buraya, önüme, görülebilir gölge içine görülebilir biçimde, bu kutsal daireyi (....)'nın bu kutsal dairesini gözlemek ve korumak için
İsmi söylenemeyen, sayısı bilinmeyendir o,
Onu ki hiç kimse hiçbir zaman görmemiştir,
Onu ki hiçbir geometri ölçemez,
Onu ki hiçbir büyücü çağırmamıştır
ÇAĞIRIYORUM ŞİMDİ SENİ BURAYA!
Ayaklan, ANU ile, Seni çağırıyorum!
Ayaklan, ENLIL ile, Seni çağırıyorum!
Ayaklan, ENKI ile, SEni çağırıyorum!
EGURRA'nın Uykucusu olmak için.
Bırak KUR dağlarının altında uyanmadan yatmayı
Ayaklan, kadim büyük yangınların çukurlarından!
Ayaklani NARR MARRATU'nun uçurumundan!
Gel, ANU ile!
Gel, ENLIL ile!
Gel, ENKI ile!
Akit adına, Gel ve Ayaklan önümde!

IA MASS SSARATU! IA MASS SSARATU! IA MASS ..... KANPA!
BARRGOLOMOLONETH KIA!
SHTAH!

Bu noktada gözcü kesinlikle gelecek ve rahibin, BARRA MASS SSARATU! BARRA! formülünü telafuz ederken, sol eli ile kılıcın kabzasının vuruşu ile, ayrılması için yetki verilene kadar kapının veya dairenin dışında bekleyecektir.

Gözcüye bu yetkiyi vermeden önce, kutsal alanlarını terk etmemelisin, aksi halde seni yer. Kurallar böyledir.

Ve o gözlediklerini umursamaz, yalnızca Rahibe itaat eder.

Sadece bilgi amaçlı aktarım yapılmış .
Kaynak : İnternet Siteleri

logii

Kayıtlı Üye
Bu yazı Necronomicon'dan bir çeviri'dir.. Bazı yerlerde sümerce yazılar yazılmıştır.. Babil, demon çağırma ritüelide denebilir.

ADHA

Banlı Kullanıcı
Necromicon yazarı tarafından uydurma olduğu söylenen bir kitap.Ama bu kitabı uygulayan çok kişi var.Ve bu sebeple gerçek olduğuna inanılır.Hele kitabın bir Araptan nakledildiğinin bildirilmesi beni daha bir etkiler.Zira Mistismin kaynağı doğudur.En usta batılı bile en azından bir İbraniceye başvurur uygulamalarında.

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Necromicon yazarı tarafından uydurma olduğu söylenen bir kitap.Ama bu kitabı uygulayan çok kişi var.Ve bu sebeple gerçek olduğuna inanılır.Hele kitabın bir Araptan nakledildiğinin bildirilmesi beni daha bir etkiler.Zira Mistismin kaynağı doğudur.En usta batılı bile en azından bir İbraniceye başvurur uygulamalarında.

Senin dediğin farklı . Lovecraft'ın kaleme aldığı kitabı söylüyorsun sen . O uydurma . Ama çoğu insan gerçek sanıyor . İngilterede saklanıyor orjinali .

logii

Kayıtlı Üye
Orjinali o mudur bilmiyorum ama.. Gerçekte bu kitabın varolmadığı veya bazı boyutlarda oldugu tahmin ediliyor..