Cadılık için inisiye deneyimleri 9

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Macro

Kayıtlı Üye
Medyumluk kadar ağır olmadı ve gayet dingin idi ama güzeldi ... Ellerim sıcacık ama ayaklarım buz gibiydi onu çözemedim ... 3. gözde baskı vardı ama kendimi kaybetmedim ... Çok güzeldi , özellikle sesi tam titreşimle verdiğimde "işte buldum" dedim :)

Çok Teşekkürler :)

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bende yeniden katıldım bu çalışmaya. Önce hiç birşey olmayacak çıkayım aklımda başka şeyler var diye düşünüyordum. Daha sonra birden bir şeyler hissetmeye başladım ve sağ bileğimde çok şiddetli bir ağrı ve baskı hissettim. Ve bir anda bedenimin çıkış yapmak için kendini zorladığını hissettim ama başka bir kuvvette bana engel olmaktaydı. bu defalarca oldu. Ama herhangi bir bedeni terkediş yaşamadım. Daha sonra bir kişi gördüm sandalyede oturan arka taraftan itibaren yüzünü gördüm ve onun tepesinde bekleyen uzun saçlı bir kişi daha gördüm bi anda karanlığa boğuldum yeniden. En son olarak birden bir kapı açıldı ve kapı açılması ile birlikte beyaz bir ışık kapıdan yansımaya başladı. O ara biraz ürkerek gözlerimi açtığımda karşımda bir beyazlık gördüm. bu bayagı bir büyük beyazlıktı. Bu şey her ne ise kortum ve beynimde artık bizlesin yankıları duydum o ara kortum ve besmele çekerek odayı terkettim.

Macro

Kayıtlı Üye
Ben genelde ne kadar korku hissine yaklaştıracak şey yaşarsam o kadar mutlu olurum (askeri bir eğitimle büyütüldüğümden) ... benim imajinasyonum "summon" kelimesinden dolayı birşeyler oluşturacak enerjiyi maddeye çevirebilecek-Sorcerer- veya madde hükmedecek bir enerji düşledim ... ayakları yere sağlam basan ve elleri ve başındaki enerji fazla olan biri gibi imajine ettim kendimi ... ve tüm duvarları yıktım ki gelen enerji gelsin , gezicek olan gezsin ... kalkarken de her zamanki gibi bilmediğim bir dilden dualar ile kalktım ... odamın 4 köşesine seslendim ... kapıyı açtım ... adımımı attım ... kapıyı kapatmadan önce odanın ortasına doğru son bir kez okudum (bilmediğim bir dil ve tamamen içgüdüsel-bu olayla başlayan birşey değil çok önceden var) ve çıktım ... zaten odama gün içerisinde sadece meditasyon , ritüel ve uyku için girerim sadece ... kalan zamanlarda odamda bulunmam ... bu yüzden oraya girdiğimde vücut artık kendini şartlamış ... rahatlıyor ...

origanum

Yönetici
Benim hissettiğim enerji çok cılızdı, varla yok arasıydı. Bittiğini hissedince üzerimde bir uyuşukluk hissettim ve biraz daha yattım. Kalktığımda her inisiye sonrası olduğu gibi üşüyordum.

zdn

Kayıtlı Üye
21 de acil evden çıkmam gerekti.acaba tekra ne zaman olur :((

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Enerji medyumluk inisiyesinden biraz daha yoğundu . Birşey olacak diye korkuyorum . Başımda fazla bir ağırlık vardı . Boğazımı sanki bir yumruk bastırıyordu . Ve inanılmaz üşüyordum . Akciğerlerimin yükseldiğini hissediyordum . Göğüs kafesimin yükseldiğini hissediyordum . Soğuğu akciğerlerim ve burnumun soğuktan yanmasına kadar hissettim . Sanki nefes alırken burnumda poyraz esiyordu . Bundada 1 saat kalabildim .

hüseyin24

Kayıtlı Üye
ben de güzel bir şekilde hissettim enerjiyi, özellikle tepe ve üçüncü göz çakrasında enerji yoğunluğu oldu, ama bedenimin geri kalan kısmında bir enerji ya da titreşim hissetmedim

cecil1

Kayıtlı Üye
Cadılık inisiyesine ikinci katılışım. İlkinde pek bişey hissedemediğim için üzülmüştüm. Ama ikinci çalışmada bişeyler hissetmenin mutluluğunu yaşadım:) ayaklarımda ve özellikle de ellerimde acayip güçlü bir baskı vardır. Sanki gizli bir güç ellerimi yatağıma bastırıyordu. Gözlerimin önünden mavili beyazlı ışıklar geçiyordu. O kadar çok üşüdüm ki inanın tarifi yok. Zangır zangır titrerken bir de ellerimdeki acayip baskıyı ve esintiyi an ve an hissetmeye ve yaşamaya çalıştım. Umarım bir daha ki sefere daha yoğun hisseder ve yaşarım. Herşey için teşekkür ederim.....

toprak

Kayıtlı Üye
tekrar ne zaman yapılıcak.her ayın bellı gunlerınde olsa keske her ay o gunlerı beklerız

origanum

Yönetici
Bunun için özel zamanlar vardır, ayrıca inisiye verenin de o an vaktinin uygun olması gerekir:)

Midnite

Kayıtlı Üye
tam olarak ne olduğundan bahsedermisiniz kimse neyden bahsedildiğini anlatmamış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...