Druid majisyen rahiplerinden yardım istemek..

My_soul

Banlı Kullanıcı
MUMKİR EMİRLİ:MUmkir isimli birinci yüzyılda yaşamış bir Druid büyücü rahibine sizi ulaştıracak kelimeler.Ona ulaşmak için geceleri yedi kez üst üste bu kelimeleri söylediğinizde,Mumkir isterse sizinle bağlantı kurar.Ondan güzellik,gençlik şirinlik için yardım talep edebilirsiniz.Bunun için ona KEMHİRİ YA MUMKİR diye seslenmeniz yeterlidir.Eğer sizi dost görürse size yardım eder.

SEKİRİN: BU kelime sizin Sirius yıldızına giden hattı açmanıza yardım eder.Ona ulaşmak için her ayın tek rakamlı günlerinde gece yarısı yetmiş kez SEKİRİN demeniz yeterlidir.Sirius size kapılarını açar.Ondan bilgi,ilham ve başka yerlerin görüntülerini gözlerinizin önüne getirmesini isteyebilirsiniz.İstemek için çok temiz beyaz bir bez üzerine oturun.Yetmiş kez SEKİRİN kelimesini söyledikten sonra,neyi bilmek ya da neyi görmek istiyorsanız ona yoğunlaşınibu size ilham kapılarını açacak ve görmeye başlayacaksınız.

KENDAR: Şans işlerine bakan bir rahiptir.Ona ulaşmak için,her gece yarısı on iki kez üst üste KENDAR diye seslenmeniz yeterlidir.Bağlantı kurulur.Kendar'dan şans isteyebilirsiniz..

Kaynak: Druidlerin büyü kitabı =)

origanum

Yönetici
Artık "deneyeceğim" ya da "denedin mi" denilmemesi gerektiğini öğrenin!
:smash:

elcin33

Kayıtlı Üye
Evet.Bence de burada denediğiniz şeyleri söylememelisiniz.Bu ters etki yaratabilir ve istekleriniz gerçekleşmeyebilir.
Ne yaparsanız yapın bırakın içinizde kalsın...

Allison

Kayıtlı Üye
Denedim ama beni dost görmedi herhalde. :)

aswang

Kayıtlı Üye
Eğer göreceğiniz şeylere şu anda hazır olsaydınız görebilirdiniz.
Yok ben hazırım diyorsanız bence daha sessiz ve sakin bir ortamda merakla ya da korkuyla değil gerçekten yoğunlaşarak tekrar denemelisiniz.
:)

artenas

Kayıtlı Üye
İş
üniversite ögrencisi
Bu 3 büyücü veya rahip ya da nasıl isimlendirilmesi gerekiyorsa bunlar dışında var mı? Bana sorarsanız hepsini paylaşmanızı isterim.

starligth

Kayıtlı Üye
Yardım istiyebileceğiniz druid rahipleri bunlardır sayın artenas. Ancak zor ve zaman alan bir uğraştır. Daha önceden denemeleriniz varsa denemenizi öneririm.

origanum

Yönetici
Druidlerden Yürüttüğüm Popüler Büyüler adlı kitabı alıp okuyun, çok detaylı bilgiler göreceksiniz. Zaten buradaki bilgiler de oradan alıntı.

obiwankenobi

Kayıtlı Üye
Ya inanamadım... Dediğin gibi sözcükleri konsantre olup söyledim ve eğer ki bu sayılırsa inanın yaptım demektir. Dün akşam bizimkiler evde yoktu para da bırakmamışlar, geç geleceklerdi. Sigaram bitti ve 1 liram vardı. Aşağıdaki büfede tek tek sigara satılıyor ondan alayım bari dedim ve bu düşüncelerden önce dediğin gibi sözcükleri 7 kere tekrar etmiştim ama sigara konusunu düşünerek değil. Neyse çıktım ve hiç olmadık bir anda arkadaşıma rastladım ve o bana içinde birkaç tane sigara olan bir sigara paketi verdi. Muhabbet ettik biraz ve gitti. Bilmiyorum bu sayılır mı ama bence bana şans getirdi, yardım etti. :) Cevap verirseniz buna, mutlu olurum alakası var mıdır?

origanum

Yönetici
Sizde çekim yasası işlemiş sadece. Biraz şartlı refleks türünde olmuş.

Allison

Kayıtlı Üye
sanırım ben hazır değildim. Ciddi anlamda korktum sonuçta ne çıkcağını bilmiyorum.

starligth

Kayıtlı Üye
hazır olmadan denememek lazım. sayın obi sizin ki kesinlikle çekim yasasına giriyor ve bunu yaptıysanız tek bir olaya konsantre olup yardım alabilirsiniz demektir. başarılar dilerim şimdiden.

origanum

Yönetici
Hazır olmaktan ne kastediliyor burada anlamadım. Druidlerin inancına göre kutsal rahiplerine inanmak, ritüellerini uygulamak, tanrı ve tanrıçalarına saygı göstermek gerekir öncelikle ki onlardan bir şey isteme hakkınız olsun. Eski zamanda yaşamış bir enerjiden niye korktuğunuzu da anlamadım. Bilinçli bir şekilde yaklaşmazsanız olaya, sistemi özümsemezseniz herhangi bir şey elde edilmesini beklemeyin.