Bedensiz Varlıkların bulundugu yer koku yaparmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

scorpion1

Banlı Kullanıcı
5,6 yıl önce çok garip bir olayla karşılaştım hatta uzun bir zaman unutmak için bu konuyu bilen kişilerle bile konuşmadım.Unuttum sanıyodum site birçok yazıyı okuyunca beynimin ücra bir köşesine saklamışım yıllar önce bazı ailevi olaylardan dolayı çok sıkıntı içerisindeydim.çok sinirliydim,yemek yemiyor,uyumuyor,insanlarla tüm iletişimimi kesmiştim biri bana seslense dövecek kadar sinirleniyordumannem de bu durumdan rahatsız olmuş Antakyada bir hocayla görüşmüş hocada bir yazı vermiş suyun içine atılıp 1hafta içilecek demişti içtikten sonra biraz rahatsızlana bilirsin diyordu içindekiler çıkmak istemeyebilir seni biraz zorlarlar dedi.Ben gece o suyu içtim tabi yine uyuyamadıgım için gece kalkıp bir sigara yaktım sonra elimdeki sigaranın ateşiyle masa örtüsünü yakmaya çalışıyordum neyapıyorum ben ya diyerek kalkıp banyoya girdimelimi yüzümü yıkadım sag tarafda bir oda vardı kullanmadıgmız kapısı açıktı otarafa döndügümde 3 tane cinn gördüm galiba onlardı başka ne olabilirdiki 1 tanesi önde diger 2 si arkadaydı üzerlerinde gri renkte başlarına kadar kapatan pelerine benzeyen bir kıyafet vardı.Tırnakları uzun yüzleri gözükmüyordu ve çok igrenç bir koku vardı ben bu olaydan sonrada bir kaç gün o odada o kokuyu hissettim ve ben onlarla sabaha kadar abiri caizse cebelleştim güneşin dogmasına yakın gittiler ama bana bir çok şey gösterdiler söylediler.yani bukadar kısa degil aslında özetliyerek yazıyorum hatta yarı baygın bir durumdayken hamile bir kadının ölecegini falan sayıklamışım.bana netür bir büyümyapıldıgınıda örmüştüm.cidden hamile ve uzaktan akraba sayılan bir arkadaşımız intihar etmişti.kısa bir süre sonra.arkadaşlar cin lerde tuhaf bir koku olurmu...

cerfin

Kayıtlı Üye
Çok ürkütücü!!Umarım tamamen geçmiştir,geçmiş olsun..Tek bildiğim şey cinlerin kötü kokuya geldiği.Kötü koku yaptıkları hakkında hiç bişey bilmiyorum.Bu konu hakkında birinin cevap vermesini bekliyor olacağım bende.

Aftiel

Kayıtlı Üye
bu kadar şey yaşayıp kafana takılan tek şey koku mu ?
hiç duymadım bu kokuyu ... ancak sen ayetel kürsi oku sık sık böyle şeyleride düşünme=) derim...;)
ancak pisikolojikte olabilir... bu.

cerfin

Kayıtlı Üye
Evdeki başka bi birey hissetmemişse kokuyu psikolojiktir bencede..

scorpion1

Banlı Kullanıcı
sevgili aftiel kokuyu sormamı sebebi forumda cinler hakkında yazılar kudum boyundan,tırnaklarından,iyisi ve kötüsünden bahsedilmiş ama kokudan hiç bahsedilmemiş oyüzden özellikle kokuyu sordum çünki bende daha önce duymadım bu pis cinler hakkında bir bilgisi olan vardır diye tabiki kafama bir çok şey takıldı cevap bulamadıgım mussallatmı edildi,ben bilmedenmi rahatsız ettim yoksa bilinç altım bana bir oyunmu oynadı o evde tuhaf şeyler oldugu içinde taşındık zaten ayrrıca yorumlarınız için teşekkür ederim.

ADHA

Banlı Kullanıcı
Her tür Ruahni varlıklarla kokunun derinden alakası vardır.Kötü koku kötü cinler iyi koku iyi cinler diye bilinir.Hatta bazı modern medyumlar Sigara kötü cin çeker sloganıyla duman avcılığı yapmaktadır:)

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Her tür Ruahni varlıklarla kokunun derinden alakası vardır.Kötü koku kötü cinler iyi koku iyi cinler diye bilinir.Hatta bazı modern medyumlar Sigara kötü cin çeker sloganıyla duman avcılığı yapmaktadır:)
Hımm benim evdekiler kötü cinndi ozaman

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Cinlerin maddesel kokusu; ıslanmış koyun yada herhangibir hayva postu gibidir... Ancak Cinler kolay kolay herkese görünmezler göründülersede yüzlerini saklamazlar, tırnaklarının uzun olmasını görmeniz ilginç zira el yapıları bizden farklıdır tırnaklar ilk bakışta dikkat çekmez.. Bir daha görmemenizi umud ediyorum zira macerasal bir olay degildir, zararları büyük olabilir...SELAM İLE

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Cinlerin maddesel kokusu; ıslanmış koyun yada herhangibir hayva postu gibidir... Ancak Cinler kolay kolay herkese görünmezler göründülersede yüzlerini saklamazlar, tırnaklarının uzun olmasını görmeniz ilginç zira el yapıları bizden farklıdır tırnaklar ilk bakışta dikkat çekmez.. Bir daha görmemenizi umud ediyorum zira macerasal bir olay degildir, zararları büyük olabilir...SELAM İLE
5,6 yıl oldu birdaha böyle bişi yaşamadım ama evet tırnakları ve elleride uzundu pelerinin altından yüzü gözükmüyordu o odada öylece duruyorladı el yapılarında da bir farklılık görmrdim ince uzun du elleri.üzelerinde kopşpnlu pelerine benzeyen bir kıyafet vardı ve tamamen yüzleri gözükmüyordu ozaman bunlar ne olabilir cinler herkese gözükmez diyosun ben yıllarca boşu boşuna korkmuşm cinlerden.sen çok bilgili bir insansın cinler degilse bu varlıklar neydi acaba yada hiç merak etmeyeyim degilmi zaten yıllar geçti ardan.her ne varlıksa o gece beni çok korkutmuştu.kokusuda tarif edilecek gibi degildi kontenjan çok keskin ve ürkütücüydü işte yorumun için teşekkür ederim.iyi geceler.

Macro

Kayıtlı Üye
72 000 alem olduğundan bahsedilir Kur'an da ... Cin olmamaları Mahlukat olmadıkları anlamına gelmez , koku 2 anlamda düşünülmelidir , bazı insanların hissiyatlarını koku olarak hissettikleri bilinir , yani kötü birşey olduğu zaman bunu kokularla hissedersin mesela , veya bahsedildiği gibi gerçek koku da olabilir. krize girip korkmaman çok güzel birşey ... kendini kanıtlamışsın bence ... bu dirayetine devam edersen ve biraz kendini geliştirirsen üstünlüğünü kanıtlarsın... gerçi halaa musallat olup olmadıkları hakkında bilgi vermemişsin. Sana önerim ne olursa olsun boyun eğme bir yaradılan'a ... İslam ahlakına göre korkulacak tek birşey vardır... bunu sakın unutma!

scorpion1

Banlı Kullanıcı
72 000 alem olduğundan bahsedilir Kur'an da ... Cin olmamaları Mahlukat olmadıkları anlamına gelmez , koku 2 anlamda düşünülmelidir , bazı insanların hissiyatlarını koku olarak hissettikleri bilinir , yani kötü birşey olduğu zaman bunu kokularla hissedersin mesela , veya bahsedildiği gibi gerçek koku da olabilir. krize girip korkmaman çok güzel birşey ... kendini kanıtlamışsın bence ... bu dirayetine devam edersen ve biraz kendini geliştirirsen üstünlüğünü kanıtlarsın... gerçi halaa musallat olup olmadıkları hakkında bilgi vermemişsin. Sana önerim ne olursa olsun boyun eğme bir yaradılan'a ... İslam ahlakına göre korkulacak tek birşey vardır... bunu sakın unutma!
Korkmamak mümkün degildi tabiki korktum şuan arada sırada rüyamda karabasan şeklinde ugruyorlar oda herzaman degil arkadaşım ben onlardan kendimi uzaklaştırdım diye düşünüyorum bu sitede bir çok arkadaşım yaşadı olaylar bana hep tanıdık geliyor yaşadıgım şeyler bir çogu ama geçti diye düşünüyorum.yorumun için teşekkür ederim.

Ahmet63

Kayıtlı Üye
5,6 yıl oldu birdaha böyle bişi yaşamadım ama evet tırnakları ve elleride uzundu pelerinin altından yüzü gözükmüyordu o odada öylece duruyorladı el yapılarında da bir farklılık görmrdim ince uzun du elleri.üzelerinde kopşpnlu pelerine benzeyen bir kıyafet vardı ve tamamen yüzleri gözükmüyordu ozaman bunlar ne olabilir cinler herkese gözükmez diyosun ben yıllarca boşu boşuna korkmuşm cinlerden.sen çok bilgili bir insansın cinler degilse bu varlıklar neydi acaba yada hiç merak etmeyeyim degilmi zaten yıllar geçti ardan.her ne varlıksa o gece beni çok korkutmuştu.kokusuda tarif edilecek gibi degildi kontenjan çok keskin ve ürkütücüydü işte yorumun için teşekkür ederim.iyi geceler.

Lise 1'inci sınıftaydım. Bu dediğini birebir yaşadım elleri uzun ve pelerini altında yüzü gözükmüyordu, kapşonlu pelerini vardı. Felak ve Nas okudum gitmedi. Sonra baba diye bağırdım babamın bir anda içeri girmesi ile 3-4 saniye sonra perdenin içerisinden çıkıp gitti. Yıllar sonra babamda bende gördüm ama sen korkmayasın diye o zaman söylemedim dedi. Evde garip garip şeyler olmaya başladı. Muftaka girdiğimizde halının üzerinde tencereler, çatallar, bıçakları oluyordu. Elektrik düğmeleri açılıp kapanıyordu ve bunu gözle görüyorduk.Sanırım olayların benzer olması aynı şeylere işaret ediyor.

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Lise 1'inci sınıftaydım. Bu dediğini birebir yaşadım elleri uzun ve pelerini altında yüzü gözükmüyordu, kapşonlu pelerini vardı. Felak ve Nas okudum gitmedi. Sonra baba diye bağırdım babamın bir anda içeri girmesi ile 3-4 saniye sonra perdenin içerisinden çıkıp gitti. Yıllar sonra babamda bende gördüm ama sen korkmayasın diye o zaman söylemedim dedi. Evde garip garip şeyler olmaya başladı. Muftaka girdiğimizde halının üzerinde tencereler, çatallar, bıçakları oluyordu. Elektrik düğmeleri açılıp kapanıyordu ve bunu gözle görüyorduk.Sanırım olayların benzer olması aynı şeylere işaret ediyor.
sen en azından bagırabilmişin ve dua okumuşun ben ne bagırabildim nede dua okuyabildim evet enide sonrasında benide çok rahatsız ettiler

anniwa

Kayıtlı Üye
arkadaşım bi kez gördüysen ne ala sana ben çıldırmak üzereyim yıllardır..

Ahmet63

Kayıtlı Üye
Bilenlerden profesyonel destek alsana. Akıl sağlığını bile yitirirsin. ALLAH'ın izni ile en yakın zamanda kurtulman dileği ile.

Mermaid

Kayıtlı Üye

11 yaşındayken aynı varlığı ben de görmüştüm. Sağ elimin üzerine elini koymuştu ve sımsıkı bastırıyordu. Koku falan hatırlamıyorum ama, elimin üzerine koyduğu eli sadece kemikten ibaret gibiydi. Yüzü yoktu, buna eminim diyebilirim çünkü çok yakınımdaydı. Kapişonu vardı ama, altında sadece karanlık vardı. Korkmuştum tabii ki, dualar okudum. Gitti sonra, kayboldu. Daha sonra farklı varlıklar gördüm ama, o gelmedi tekar.

reidikonto

Kayıtlı Üye
Gerçekten üzücü.Ve evet koku olur yani bunu onlar saglıyorlar.Genelde böyle şeyleri yaşayan az insanlar vardır.Koku olayıda cinler kendilerini hissettirmek için genelde yaparlar.Normalde koku olmaz.

paradoks35

Kayıtlı Üye
öffff bende biliyorum evet kokarlar bende öle görüntüler olmadı net ama kokularını duydum eski evimizde öle bir odada arada bir aynı koku olurdu silerdim kokular sıkardım falan ama nafile biz taşındık sanırım evde kaldı bu evimizde öle bir koku olmadı hiç olmasın da allah korusun .

ash

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Mühendisi
Ben de birtakım şeyler yaşadım ve ben de kokuya takılanlardanım.ama bunun için net bir cevap alamadım.sırf onlarla kokuyu bağdaştırdığım için artık herşeyde koku hassasiyetim oluştu kafayı yiyecek derecede...günde 2 hatta 3 kere yıkanmaya kadar gitti bu olay.gerçekten var mıdır bir bağlantısı inanın ben de çok merak ediyorum sizler gibi.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Cinlerin kokusu hakkında bilgi vermiştim lakin şunuda belirtmekte fayda var, onların kokusunu hissetmeden kendilerini hissedersiniz... Ne demek istedigimi anlatabilmişimdir inşallah... Herşeyide cinlerin kokusuna yormamak gerek...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...