Medyumluk için inisiye çalışması deneyimleri 9

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Macro

Kayıtlı Üye
Ben ve ev arkadaşım beraber katılmıştık , Ben uzun zamandır mental enerji vb. şeylerle ilgileniyorum arkadaşım ise sadece meraklı ...

Ev arkadaşımın sadece elleri terlemiş ama sağlık problemleri olduğu için zaten rahat değildi...

Benimki ise okuduğum tecrübelere göre Ağır geçti ;
Başlarda sadece kendi enerjimi hissedebiliyordum ... birşeylerde tıkanma vardı... Ya nefes, ya zaman, ya duruş, yada Zikirde bi sorun vardı ... ortasını bulamamışım gibi geliyordum ... derken yavaş yavaş ortaladım ... birşey ayaklarımdan ve ellerimden başlayarak çok çok yavaşça vücudumu doldurmaya başladı ... derken bi an içimden oradaki enerjiyi direk üst kanallara çekmek geldi ... enerjiyi çekmemle beraber sanki bir Barajı yıkmışım gibi enerji akışı oldu ve beynim resmen kenetlenmiş kirpiklerim titriyor ve ağzım açık kalmıştı ... orda öylece kalıp hiçbirşey yapamadım ... sonunda yavaş yavaş alıştım buna ... beynim uyuşmuş durumda şuan ... gerçekten çok ağır geçti ...

Emeği geçenlere Teşekkürler

cerfin

Kayıtlı Üye
Gözümü açamıyorum başım felaket ağrıyor!!!

Çok kastım kendimi sanırım,hala başım ağrıyor.Ayrıca bir ara ruhumun içimde çırpındığını hissettim tuhaf bi duyguydu..

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Bu seferki enerji akışı her zamankinden daha yoğundu. Sanırım benim kalp çakramda sorun var, yumruk büyüklüğünde çok sert bir baskı vardı çalışma boyunca.

Lonika

Kayıtlı Üye
Ben çok yoğun hissettim, sanki uçuyor gibiydim. Hafiflediğimi ve kendimi tarifsiz bir hal içinde bulduğumu söyleyebilirim. Ayrıca avuçlarımda, kalp çakramda alın çakramda ilginç titreşimler hissettim kısaca çok güzel bir deneyim oldu benim için.

majeste

Kayıtlı Üye
Ben 5 dk kadar geç başladım.İlk önce sağ kolumda seyirmelerle başladı.Sonra tüm vücudumda ağırlıklar ve titremeler oluşmaya başladı.Ağzım çok kurudu.Zikirde duraksamalarım olduğunda sanki biri beni uyardı ve devam ettim.Bir ara odamda sanki biri vardı ve gözlerimi açmamı istedi gibi oldu, ondan sonra da beyaz-sarı arası ışıklar görmeya başladım (gözlerim kapalıydı).Baskısı yüksek olan bir enerjiydi, sanki üzerime ağır bir şey oturmuş gibiydi.Sonra sanırım uyuya kalmışım, az önce fazlasıyla acıkmış olarak uyandım.

Teşekkürler Urum.

die sonne

Kayıtlı Üye
en başta elimde hissettim enerjiyi daha sonra trans haline geçtim ve vücudumu hissetmemeye başladım bilincimin kaybolmasından korktum ama gitmedi evet yoğun bir enerjiydi
teşekkürler

origanum

Yönetici
Bana her zamanki gibi yumuşacık bir enerji geldi. Kalp çakrama gelene kadar hissetmedim bile, aynı anda ellerimde de hafif hissettim. Sonra yavaşça yukarıya ilerledi, tepe çakramdan çıktı. Esasında önceki 3-4 inisiyeden birazcık daha fazla enerji akımı vardı bu gecekinde, 1-2 kere seyirdim. Vampir gibi sömürdüm gönderdiğin enerjiyi, teşekkürler urum.

masterobiwan

Kayıtlı Üye
ben de katıldım fakat soylediginiz kadar yogun birsey hissetmedim. Sadece baslarda cok yogun bir sey hissettim ve sonralar da ara ara kafamın icinde garip biseyler varmıs gibi geldi. belki de ilk sefer boyle oluyordur.

zdn

Kayıtlı Üye
bazılarınızın ki çok ürkütücü olmuş.ben sadece bedenimde hareket eden bir yoğunluk hissettim.

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Tam 1 saat çalışmayı sürdürdüm . Ve ilk defa katıldığım için tam ne olacağını bilmiyordum . Hazır konuma gelince zikri tekrarlamaya başladım . Ardından sağ elimde kuvvetli sol elimde hafif büyüklüklerde enerji toplarının oluştuğunu hissetmeye başladım . Tabi sadece bununla kalmadı . Ardından boğazımdan yoğun enerji geçişini hissettim . Ve bununla beraber boğazım kurudu . Ayaklarımı zaten hissetmiyordum . Beynime gelince sıra çok yoğun bir enerji akımı vardı . Ve bu sıradan birşey değildi . Ardından işaretler görmeye başladım gözlerim kapalıyken ve bir anda kendimi bilinçli bir şekilde başka yerde hissettim . Ama nerde olduğumdan haberim yoktu ( 2 saniye kadar sürdü bu ) . Ve daha sonra boğazım iyice kurudu . Ve susuzluğum sabrımı yendi . Bende zikri tekrarlamayı bırakdım . Ve sönmüş olan lamba seğirmeye başladı . Ardından gittim duş aldım . Sonra medyumluk için Enochian duasını okudum . O duayı okurken sanki içime birşey sızıyormuş gibiydi . Ve kendimi hiç bir zaman bu kadar iyi hissetmediğimin farkına vardım . Gözlerimi kapadım tekrar işaret ve benzeri şeyler gördüm . Gözlerimi açtım ve aynı zamanda bu kadar ateşli ve yorgun olduğumu hissetmemişdim . Sonra uyudum ve sabah kalktığımda enerji hala üzerimdeydi . Şuan bile üzerimde hissediyorum .

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Kalp çakramda sorun olduğunu düşünüyorum; çünkü baskı çok sertti ve enerji orada tıkanıyormuş gibi hissettim.

origanum

Yönetici
Benimkiside sertti o yüzden sormuştum . Diğer kısımlara göre oranla 7 katı bir baskı hissettim boğaz bölgemde .
Kalpten sonra boğaza geçti enerji, o yoğunluğu hissetmişsiniz tam o anda. Merak etmeyin çakralarınızda sorun olduğu için baskı hissetmiyorsunuz. Normalde her inisiyede tüm çakralardan sırayla geçisi hissedilir, değişik şiddette olabilir bu. Enerjiye alışkın değilseniz o bölgeleriniz uyumlanmıştır o kadar.

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Kalpten sonra boğaza geçti enerji, o yoğunluğu hissetmişsiniz tam o anda. Merak etmeyin çakralarınızda sorun olduğu için baskı hissetmiyorsunuz. Normalde her inisiyede tüm çakralardan sırayla geçisi hissedilir, değişik şiddette olabilir bu. Enerjiye alışkın değilseniz o bölgeleriniz uyumlanmıştır o kadar.

Bilgi için teşekkürler . İlk kez katıldığım için bu işler nasıl yürüyor tam olarak bilmiyorum .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...