Kelime veya objeye güç yüklemek

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ses tek başına bir büyüdür aslında. Sesi tılsımlı yapan şey ise yüksek sesle söylemek ve duygu yüklemektir. İçinden söylemek yada kısık sesle söylemek yeterli titreşim yaratmaz.

Kelimenin majikal bir değeri yoksa eğer sizin doğa gücünü yada varlık gücünü kullanıyor olmanız gerekir. Diyelimki cadısınız Türkçe yada anadiliz ne ise onunla dua okuyabilirsiniz. Cinleriniz var ise onlara anadilinizle emir verdiğinizde yerine gelecektir.

Düşünce gücü her gücün temelidir. Yapacağınız meditasyon nefes ve zihin çalışmalarıyla düşünce gücünüzü artırabilir istediğiniz kelime ses yada objeye güç katabilirsiniz.

Eğer bunlar sizin için yeterli değilse;

Ses ve kelimeye güç katmak için Arapça, İbranice gibi majikal değeri olan kelimleri seçin. Kelimeleri bağırarak kullanın.

Şems'ül Maarif (Ahmed El Buni) kitabı, havas ile ilgileniyorsanız çok önemli bir kaynaktır.

Ses ve vizyon ise batı majisiyle ilgileniyorsanız çok önemlidir.

logii

Kayıtlı Üye
Kelimeleri kısık sesle,titret ve vurgulu şekilde okumanızı tavsiye ederim bu kelimeleri güçlendirir.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Cinleriniz varsa onlara anadilinizle emir verdiğinizde yerine gelecektir yazdınız...şimdi bir sorum olacak : Benim anadilim türkçe değil ama anadilimden daha iyi konuşurum, türkçe düşünürüm hatta türkçe rüya görürüm...ben anadilimde kendimi çok zor ifade ediyorum ...1 kelimeyi hem türkçe hem anadilimde söylediğim zaman aynı duygu vermez bana ...türkçe daha ağır basıyor sanırım...Ama okurken kafam karıştı biraz...

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Anadilden kasıt kendinizi rahat hissettiğiniz dil.